Pavogtas motociklas ir du dviračiai

Palangos tiltas, 2020-05-07
Peržiūrėta
3504
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Policija praneša, kad Palangoje, Ganyklų g., iš daugiabučio namo kiemo pavogti du dviračiai, kurių bendra vertė – 800 eurų. Policija tiria, kas galėjo nugvelbti minėtas transporto priemones.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos policija informavo, kad rugpjūčio 23 d., apie 09.00 val., Karklų g., Palangoje, pastebėta, kad yra atidarytos, kieme stovėjusio automobilio BMW priekinės durelės ir pavogtas vairas, navigacija, oro pagalvė, pavarų svirties apdaila.


Liepos 18-osios naktį, apie 02.07 val., pastebėta, kad Palangoje, Žemaičių g., iš daugiabučio namo kiemo, pavogtas automobilis BMW. Žala – 110 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, pranešė delfi.lt


Policija praneša, kad Palangoje, Ganyklų g., iš daugiabučio namo kiemo pavogti du dviračiai, kurių bendra vertė – 800 eurų. Policija tiria, kas galėjo nugvelbti minėtas transporto priemones.


Balandžio 15 dieną, apie 13.00 val. Palangoje, Bangų g., pastebėta, kad, išlaužus garažų bendrijoje esančio garažo stogą, patekta į vidų. Iš garažo pavogtas motociklas „Cherko“ ir motociklininko šalmas. Žala - 4200 eurų. Klaipedos AVPK info


Policija Palangoje patruliuos ekologišku transportu

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 05 | Rubrika: Kriminalai

Kovo pabaigoje buvo pristatytos ekologiškos ir gamtą tausojačios transporto priemonės – dviračiai, elektriniai dviračiai bei riedžiai, kuriais Palangos policijos komisariato pareigūnai jau patruliuoja viešose erdvėse, taip užtikrindami viešąją tvarką ir poilsiautojų bei gyventojų saugumą.


Vasario 3 d. naktį Palangos pareigūnams buvo perduota Latvijos Respublikos Liepojos policijos pareigūnų informacija, kad tą pačią naktį Liepojoje pavogtas automobilis „Mercedes Benz Sprinter“, pagamintas 2005 m. Jis kirto valstybės sieną ir važiavo link Palangos.


Kaip ir kasmet, šiemet kurorte taip pat vagišiai intensyviai sukasi, rinkdamiesi dviračius. Kaip skelbiama Palangos policijos komisariato pranešime, šiemet nuo metų pradžios jau nugvelbti 37 dviračiai. 


Kriminalai

***, 2009 08 06 | Rubrika: Kriminalai

Rugpjūčio 3-iąją Palangos gyventojas A.M. policijai pranešė, kad apie 4.45 val. iš Palangos miesto pliažo tinklinio aikštyno, kuris yra prie pietinės jūros tilto dalies, pavogtas reklaminis „Lietuvos televizijos“ plakatas ir reklaminė vėliava. Padaryta materialinė žala – 320 litai.


Vagiami dviračiai ir… meškerės

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 07 01 | Rubrika: Kriminalai

Birželio 28 dieną Palangos policijos komisariatas gavo pranešimą, jog apie 8 val. ryto palangiškis V.P. Vasaros gatvėje esančio daugiabučio namo rūsyje rado apvogtą jam priklausantį sandėliuką. Vagys išsinešė dviratį bei tris meškeres. Žala įvertinta 815 litų.


Pavogtas motociklas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 18 | Rubrika: Kriminalai

Šeštadienį, apie vidurnaktį, Palangos m. policijos komisariate užregistruotas Kauno miesto gyventojos E. B. (gim. 1980 m.) pareiškimas apie tai, kad prieš kelias valandas atvykusi į kotedžą esantį Palangoje, Knygnešių gatvėje, moteris pastebėjo, kad iš garažo pavogtas juodos spalvos keturratis motociklas „Yamaha Raptor 660R“. Žala – 10 tūkst. litų. Namas buvo saugomas saugos tarnybos „G4S“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius