Per Palangos verslininkų linksmybes surinkti pinigai atiteko labdarai

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-12-15
Peržiūrėta
603
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Per Palangos verslininkų linksmybes surinkti pinigai atiteko labdarai

Praėjusio penktadienio vakarą muzikiniame klube „Vandenis“ įvyko Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) tradicinis labdaros vakaras. Aukciono ir loterijos metu už meno kūrinius surinktos lėšos atiteks miesto vaikams, garsinantiems miesto vardą.
„Noriu pasveikinti visus palangiškius ir renginio svečius. Smagu matyti, kad mūsų labdaros renginys kiekvienais metais didėja, tikimės, jog artimoje ateityje mūsų tradicinis renginys įgaus dar didesnę prasmę. Visi mes skaičiuojame – ir verslas, ir miestas. Palinkėčiau šįvakar visiems atsipalaiduoti ir neskaičiuoti“, – kreipės į vakaro svečius PVRA prezidentas Darius Miklovas, pakvietęs visus būti dosniems, įsigyjant loterijos bilietus ir aukcionui pasiūlytus meno kūrinius.
Vakarą vedęs Nerijus Stasiulis siūlė prisiminti visus, kurie pradėjo ir vėliau tęsė šaunią asociacijos Kalėdų labdaros vakaro tradiciją – Gintautą Rekašių, Gintarą Sičiūną, Giedrę Kvedaravičienę.
„Džiugu, kad Palangoje nuo Kalėdų eglės įžiebimo šventės iki pat sausio vidurio Palangoje kiekvieną paliečia Kalėdų dvasia. Kalėdinių eglučių alėja šiemet – vienas gražiausių šios žiemos festivalio akcentų. Parodykime alėjoms puošėjams pagarbą savo plojimais, – kvietė visus N. Stasiulis. – Visi čia susirinkote aukoti ir džiugu, kad jūsų čia daug. Surinktos lėšos padės tobulėti, siekti svajonių vaikams, kuriems galbūt šiandien gyvenime kartais stinga dėmesio ar paramos planuojant ateitį“.
Palangos Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčios klebonas Marius Venskus džiaugėsi dideliu susirinkusiųjų būriu tokiam kilniam tikslui. „Daugelį jūsų pažįstu asmeniškai ir žinau, kad nepaisant sunkumų savo gyvenime, jūs sugebate kilniai pažvelgti į kitų, ypač vaikų, poreikius, – sakė M. Venskus. – Švęskite ir linksminkitės, nes darote didelę investiciją į kitų gyvenimus“.
Ką pavyko nuveikti su loterijos ir aukciono metu surinktomis piniginėmis lėšomis per praėjusių metų PVRA kalėdinį renginį, pasidalijo Palangos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Palangos viltis“ pirmininkė Laima Lekavičienė: „Jaudinuosi, kad galiu kreiptis į jus. Mūsų organizacija vienija virš 60 žmonių. Ant kiekvieno staliuko – mūsų vaikučių darbeliai, jie dėkoja jums“.
Už pernai surinktas lėšas buvo nupirktos vaikams lavinimo ir ugdymo bei sporto priemonės, sintezatorius, treniruokliai, multimedijos technika, Dienos centrui – stalo žaidimai, terapijos priemonės, užimtumo kambariui – siuvimo mašina.
„Vaikai buvo labai laimingi, galėję už jūsų pinigėlius aplankyti delfinariumą Klaipėdoje, Kretingos dvaro saldaininę, Ventspilį, dalyvauti keturių dienų stovykloje“, – vardijo L. Lekavičienė.
Aukciono metu labdarai buvo surinkta beveik 43 tūkstančiai litų, kurie atiteks tiems miesto vaikams, kuriems reikalinga pagalba.
Brangiausiai už paveikslą sumokėjo Kęstutis Fedirka – 7000 litų.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

 Daugiausia Gastronomijos savaitės svečių simpatijų susilaukė Palangoje įsikūręs restoranas „Amsterdam Plaza“, kurio puikiai įvertintą meniu parengė jungtinė virtuvės komanda, vadovaujama Skirmanto Mizgirio. 


Šiais metais ypatingas dėmesys skirtas smulkiems šeimos ir vidutiniams ūkiams bei jauniesiems ūkininkams paremti. Daugeliui tai tapo galimybe modernizuoti ar net išsaugoti savo ūkius.


Palikę vieną Lietuvos didmiesčių – Kauną, bendraamžiai 28-erių Ineta ir Darius Intai nusprendė įsikurti Kretingoje. Ineta, kilusi iš Panevėžio, Darius – iš Skuodo, po studijų kurį laiką gyveno ir dirbo Kaune. „Visada svajojome gyventi arčiau jūros, bet sprendimą vis vilkindavome. Tačiau, kai vieną dieną pradėjome kalbėti apie galimybę tą savo svajonę...


Rytoj, šeštadienį, Šventojoje, o antradienį – Palangoje klegės Užgavėnių velniai, raganos ir kiti persirengėliai. Taip bus siekiama galutinai išgąsdinti žiemą ir kuo greičiau prisikviesti pavasarį. „Žiemos lyg ir nebėra, bet nėra ir pavasario, reikia ginti lietų, kad greičiau šilto pavasario sulauktume“, – juokavo smagios...


Palangos miesto savivaldybės taryba vakar vienbalsiai dar kartą pasisakė prieš verslininkų užmojus naikinti žaliuosius miesto plotus – panaikino žemės sklypo J. Simpsono g. 21 detaliojo plano koncepciją bei vienbalsiai apsisprendė netvirtinti minėto detaliojo plano, taip apgindami Palangos bendruomenės interesus.


Praėjusį penktadienį nuo ankstaus ryto, iškart po 6 valandos, Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio bei su Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Palangos miesto...


Praėjusio penktadienio vakarą muzikiniame klube „Vandenis“ įvyko Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) tradicinis labdaros vakaras. Aukciono ir loterijos metu už meno kūrinius surinktos lėšos atiteks miesto vaikams, garsinantiems miesto vardą.


Praėjusį penktadienį, gruodžio 9 dieną, viešbutyje  „Žilvinas“ vykęs   Palangos „Lions“ moterų klubo rengtas labdaros koncertas „Sapnuok baltai“ sutraukė kurorto valdžios bei visuomenės elitą.  Koncerto metu grojo ne tik gyva muzika, tačiau ir vyko aukcionas, kuriame, susirinkusieji labdarai negailėjo ir keliais šimtais...


Penkiametis leukemija sergantis Julius Krylovas, kai jį Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Onkohematologijos  skyriuje  bado skaudžiomis adatomis, kartais šaukia, kad geriau norėtų numirti. Jau pusantrų metų su kraujo vėžiu besigrumiančio berniuko istorijos sujaudintos Palangos moterų klubo LIONS moterys surengė kalėdinę gerumo akciją, kuriai skelbiant, kad surinkti pinigai...


Palangiškių pinigai – sergančioms mergaitėms

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangos moterų „Lions“ klubas mieste, septyniose vietose, patalpino aukų dėžutes, skirtas padėti trims sunkiomis ligomis sergančioms mažametėms palangiškėms. Į jas nuo pirmadienio ėmė kristi pinigai, aukojami geraširdžių miestelėnų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius