Pirmadienį Palangoje registruoti du nauji koronaviruso atvejai, 190 palangiškių juo dar sirgo, o 606 jau pasveiko

"Palangos tilto" informacija, 2021-02-02
Peržiūrėta
723
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pirmadienį Palangoje registruoti du nauji koronaviruso atvejai, 190 palangiškių juo dar sirgo, o 606 jau pasveiko

Pirmadienį, vasario 1 d., Palangoje buvo registruoti du koronaviruso atvejai, 190 palangiškiai buvo laikomi juo dar sergantys, o 606 jau pasveiko. Bendras COVID-19 atvejų skaičius pirmadienį buvo 823, devyni palangiškiai nuo koronaviruso mire nuo pandemijos pradžios.
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informavo pirmadienį, kad iš sekmadienio į pirmadienį dėl „kovido“ buvo izoliuoti 1822 asmenys, iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, pirmadienį buvo 68 749 asmenys.
Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, pirmadienį buvo registruoti 78.
Pirmadienį registruoti koronavirusinės infekcijos atvejai, susiję su besitęsiančiu protrūkiu Rokiškyje veikiančioje metalo apdirbimo įmonėje. Per pastarąsias kelias dienas iš viso patvirtinti 24 su šiuo protrūkiu, epidemiologų vertinimu, susiję atvejai. Taip pat tęsiasi protrūkis Joniškio rajone veikiančiuose Beržėnų senjorų namuose. Per pastarąsias kelias dienas registruoti 28 susiję COVID-19 ligos atvejai, iš kurių 23 yra gyventojai ir penki darbuotojai. Vakar registruoti ir atvejai, susiję su protrūkiais Respublikinės Šiaulių ligoninės Neurochirurgijos skyriuje, Klaipėdos Jūrininkų ligoninėje ir Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje. Be to, patvirtinti COVID-19 atvejai, susiję su protrūkiais Kazlų Rūdos medienos pramonės įmonėje, Kaune veikiančioje maisto pramonės įmonėje. Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais duomenimis, registruoti 27. Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.
Neramina tai, kad nustatytos koronaviruso mutacijos – taip vadinamoji britaniškoji koronaviruso atmaina, taipogi braziliškoji, kurios regis, yra mirtingesnės.

PT info

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį, spalio 1 d., Palangoje nustaryta 14 naujų koronaviruso atvejų, šiuo metu kurorte serga  135 palangiškiai. Šalyje peržengta dar viena COVID-19 riba: praėjusią parą (iš penktadienį, spalio 1 d., į šeštadienį, spalio 2 d.) šalyje nustatyti Lietuvoje nustatyti 2066 COVID-19 atvejai, mirė 21 žmogus, iš jų devyniolika buvo nepasiskiepiję.


Statistikos departamentas skelbia, kad per parą, iš pirmadienio į antradienį, Palangoje patvirtinti 7 nauji koronaviruso atvejai. Šiuo metu kurorte COVID-19 serga 32 palangiškiai. Nuo pandemijos pradžios susirgo 1739 Palangos miesto gyventojai.


Palangoje antradienį, gegužės 11 d., registruoti du naujai atvejai, liga dar serga 41 palangiškis. Tiesiogiai nuo koronaviruso nuo pandemijos pradžios mirė 11 palangiškių, iš viso susirgo 1096 palangiškiai.


Antradienį, gegužės 4 d., Palangoje buvo registruoti du nauji koronaviruso atvejai. Šiuo metu Palangos miesto savivaldybėje COVID-19 serga 43 asmenys, nuo pandemijos pradžios juo susirgo 1080 palangiškių, tai yra beveik kiekvienas 17-as miesto gyventojas.


Palangoje pirmadienį naujų koronaviruso atvejų neregistruota, šiuo metu kurorte juo serga 45 asmenys, o nuo pandemijos pradžios Palangos miesto savivaldybėje registruoti 1055 koronaviruso atvejai. Statistikos departamentas pirmadienį ryte paskelbė, kad per parą patvirtinti 514 naujų koronaviruso atvejų. Nuo COVID-19 mirė 7 žmonės. Per parą iš sekmadienio į pirmadienį nuo...


Pirmadienį Palangoje buvo patvirtinti 6 nauji koronaviruso atvejai

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 23 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį Lietuvoje patvirtinti 482 nauji koronaviruso atvejai, mirė 7 žmonės, 6 nauji koronaviruso atvejai buvo patvirtinti Palangoje. Antradienį mūsų kurorte šia liga sirgo 26 palangiškiai, antradienį pranešė Statistikos departamentas.


Pirmadienį, vasario 1 d., Palangoje buvo registruoti du koronaviruso atvejai, 190 palangiškiai buvo laikomi juo dar sergantys, o 606 jau pasveiko. Bendras COVID-19 atvejų skaičius pirmadienį buvo 823, devyni palangiškiai nuo koronaviruso mire nuo pandemijos pradžios.


Palangoje iš antradienio į trečiadienį nustatyti 4 nauji COVID-19 atvejai, koronavirusu šiuo metu serga 357, pasveiko 390 palangiškiai. Iš viso šia liga jau persirgo ar dar tebeserga 766 palangiškiai.


Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras informavo, kad vakar, pirmadienį, sausio 4 d., Palangoje buvo registruoti du COVID-19 atvejai. Praėjusį penktadienį per parą Palangoje buvo registruota 14 koronaviruso atvejų, pasveiko 13, mirė žmogus. Šeštadienį atvejų per parą buvo registruoti 7 atvejai, pasveikusiųjų nebuvo registruota. Sekmadienį atitinkamai – 13 ir nė vieno.


Vilniaus apskrityje antradienį buvo patvirtinti 2 koronaviruso atvejai. Nacionalinis visuomenės  sveikatos centras sieja juos su rugpjūčio mėnesį Palangoje vykusiomis veteranų krepšinio varžybomis. Vertinama, kad šiuo metu yra susiję 3 atvejai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius