Plytelių klijavimas: 10 aspektų, kuriuos būtina žinoti

***, 2021-02-03
Peržiūrėta
2816
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Plytelių klijavimas: 10 aspektų, kuriuos būtina žinoti

Kai ketinate įsirengti naujus namus arba pertvarkyti ir renovuoti turimus namus, greičiausiai neapseisite be plytelių. Nors plytelių pasirinkimas nebūtinai bus pirmas ir svarbiausias dalykas, esantis planuojamų atlikti darbų sąraše, tačiau žinoti svarbiausią informaciją apie plyteles – reikėtų. Susipažinkite su mūsų parengtu plytelių vadovu, kuriame viskas, ką reikia žinoti apie plytelių tipus, dydžius, modelius ir dar daugiau.
Plytelės yra itin dažnas pasirinkimas prieškambaryje, virtuvėje ar vonios kambaryje. Atsižvelgdami į tai, pažvelkite į įdomius faktus (ir patarimus), kurie gali padėti jums maksimaliai išnaudoti šias geometrinės formos medžiagas.
1. Plytelės – tai medžiaga, kuri naudojama nuo labai senų laikų. Ankstyviausios žinomos plytelės buvo rastos Egipto archeologinių kasinėjimų metu, jos datuojamos maždaug 4700 m. pr. Kr. Tai puikus įrodymas, kad plytelės yra itin patraukli ir vertinga medžiaga, jei per šitiek metų nebuvo išrastas plytelių pakaitalas.
2. Plytelės yra nepakeičiamos vonios kambariuose, nes jas lengva valyti, jos atsparios pelėsiui. Vonios kambaryje plytelės klijuojamos tiek ant sienų, tiek ant grindų. Naudojant plyteles galima sukurti bet kokį pageidaujamą interjerą.
3. Keraminės plytelės yra labiausiai paplitęs plytelių tipas ir jų pasirinkimas – plačiausias. Šios plytelės gali būti pritaikytos bet kuriam atvejui, bet kurioje vietoje.
4. Porceliano plytelės kainuoja daugiau nei keraminės plytelės, tačiau jos yra tvirtesnės, geriau pritaikytos intensyvesnio naudojimo vietoms. Be to, šios plytelės gali būti itin didelio formato.
5. Akmens ir marmuro plytelės yra daug brangesnės ir su jomis dirbti yra sunkiau. Tokios rūšies plytelės gali būti akytos, todėl prireiks papildomo darbo ir laiko, norint jas tinkamai užsandarinti.
6. Mozaikos plytelės yra mažos plytelės, kurios tūkstantmečius buvo naudojamos dažniausiai dekoracijoms, dekoratyviniam interjerui kurti. Šiais laikais mozaikines plyteles pritaikyti ir klijuoti yra daug lengviau nei anksčiau!
7. Pailgos itališko dizaino plytelės. Tai yra mažos ir siauros, plytelės (dažnai įvairių atspalvių, spalvų ir raštų), kurios naudojamos siekiant sukurti dekoracijas.
8. Sienų plytelės paprastai yra plonesnės, mažesnės ir lengvesnės. Jos yra silpnesnės ir nėra skirtos atlaikyti reikšmingus temperatūros pokyčius ar didelius svorius. Būtent dėl to niekada nenaudokite sienų plytelių grindims.
9. Klijuojant plyteles ant paviršiaus būtina pasirinkti tinkamus plytelių klijus – specialų iš anksto paruoštą skiedinį, kurį tereikės sumaišyti su vandeniu, kad būtų sukurta tiršta, į klijus panaši masė, naudojama plytelėms klijuoti. Tiesa, renkantis plytelių klijus, reikia atsižvelgti, kokia plytelių rūšis bus naudojama: keramikinės, akmens masės, klinkeris, stiklo mozaika ar kt. Be to, skiedinys yra labai smulkių miltelių pavidalo cementas, kuris gali būti įvairių spalvų, naudojamas plytelių tarpams užpildyti.
10. Plytelės turi būti klijuojamos ant lygaus paviršiaus, priešingu atveju, ilgainiui jos suskils arba atšoks (pradės klibėti, taps paslankios). Savaime išsilyginantys cemento mišiniai gali išspręsti nelygių grindų problemas, taip pat kruopščiai užpildyti sienose esančias mažas skylutes, įtrūkimus ar kitus trūkumus.
Tinkamai pasirinktos plytelės tikrai gali pakeisti patalpų išvaizdą, pagražinti interjerą, suteikti kambariui jaukumo. Be to, plytelės – daug geresnė investicija nei dažai! Jei statote naujus namus ar remontuojate kambarius, nepagailėkite laiko kokybiškų plytelių pasirinkimui.
O jei negalite plytelių išsirinkti patys, jei nežinote, kokia plytelių rūšis bus tinkamiausia jūsų atveju arba jei ieškote kvalifikuotų, profesionalių meistrų, kurie teikia plytelių klijavimo paslaugas, kreipkitės į „ApdailosABC“ komandą. Jūsų patogumui, susiekti galima telefonu +370 635 35553, el. paštu [email protected] arba užpildant specialią formą internete – https://www.apdailosabc.lt/plyteliu-klijavimas/ Plytelių klijavimas tampa žymiai paprastesnis, kai yra patikėtas profesionalams!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis.


Pastaruosius kelis mėnesius vis dažniau girdime apie visame pasaulyje augantį darbuotojų atleidimų skaičių – ši tendencija ypač ryški technologijų sektoriuje.


Virtuvės įrengimui, kaip ir kitoms namų erdvėms, šiandien keliami ne tik funkcionalumo reikalavimai.


Norėdamas gyventi visavertį gyvenimą, kiekvienas asmuo turėtų tinkamai puoselėti savo lytinę sveikatą, aiškiai suprasti galimus rizikingo lytinio elgesio padarinius ir žinoti, kaip to išvengti. 


Virtuvę tikriausiai galima laikyti pačia lankomiausia vieta namuose, todėl niekas nenuginčys, jog ši patalpa privalo išlikti ne tik praktiniais sumetimais patogi, bet ir atrodyti gražiai.


Gartraukiai yra vieni iš tų įrenginių, kuriuos galima sutikti kiekvienoje virtuvėje – priešingu atveju maisto gaminimas būtų apgaubtas dar didesnių garų, o patalpoje užsilaikytų įvairiausi aromatai. Dėl jų naudos nekyla abejonių, tačiau per ilgus naudojimo metus susiformavo ne vienas mitas, kuris gali apsunkinti šių įrenginių pasirinkimą. Siūlome susipažinti su dažniausiai girdimais...


Nuo rugsėjo 2 d. gyventojai, kurie neturi galimybės savarankiškai parsisiųsti ar išsispausdinti Galimybių paso, galės jį atsiimti viename iš „Sodros“ klientų aptarnavimo skyrių. Vykstant į „Sodrą“, būtina iš anksto užsiregistruoti vizitui.


Tikrai yra daugybė žmonių, kurie svajoja apie nuosavą namą, kurį pasistatys pagal savo svajonių projektą. Jeigu skaitote šį straipsnį, tai tikriausiai esate vienas(-a) iš jų. Dabartiniame pasaulyje tikrai nesunku rasti žavaus namo projektą ir jį įgyvendinti, pasamdžius patikimą statybininkų komandą. Tačiau vis augant statybų reglamentų reikalavimui bei kylant NT kainoms, yra daugybė dalykų...


Kai ketinate įsirengti naujus namus arba pertvarkyti ir renovuoti turimus namus, greičiausiai neapseisite be plytelių. Nors plytelių pasirinkimas nebūtinai bus pirmas ir svarbiausias dalykas, esantis planuojamų atlikti darbų sąraše, tačiau žinoti svarbiausią informaciją apie plyteles – reikėtų. Susipažinkite su mūsų parengtu plytelių vadovu, kuriame viskas, ką reikia žinoti apie...


Skirtingos šalys visame pasaulyje įžengė į naujuosius metus, pristatydamos naujus įstatymus, taisykles ir pareigas. „The Guaridan“ pateikia keletą svarbiausių ir labiausiai intriguojančių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius