Po daugiau kaip 18 metų žiniasklaidoje vadovaus Palangos koncertų salei

Linas JEGELEVIČIUS, 2018-05-03
Peržiūrėta
2327
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Po daugiau kaip 18 metų žiniasklaidoje vadovaus Palangos koncertų salei

Palangos koncertų salė nuo šios žiemos jau turi valdytoją, koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta sausio 30 dieną. Tačiau Koncertų salė direktoriaus – tiksliau direktorės! – sulaukė tik atšilus orams. Ja tapo Rasa Aleksandrienė, kuri mielai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.
– Jūs ne vienerius metus dirbote žiniasklaidoje, o dabar Palangos koncertų salės koncesininkas jums patikėjo jos vykdančiosios direktorės pareigas. Ar toks darbo pasiūlymas jums buvo netikėtas? Kokius matote savo darbinės patirties privalumus naujajame darbe?
– Žiniasklaidoje dirbau daugiau nei 18 metų, žinojau šią veiklos sritį labai gerai, bet jau kuris laikas labai norėjau darbinės veiklos pokyčių. Norėjosi save išbandyti kitoje veikloje. Pasiūlymas dirbti Palangos koncertų salėje buvo labai savalaikis ir įdomus. Pastaruosius septynerius metus dirbau komercijos direktore. Mano atsakomybių spektras buvo labai platus: nuo įmonės plėtros planavimo, biudžeto formavimo, derybų su klientais bei tiekėjais, personalo atrankų ir valdymo iki renginių organizavimo. Teko bendrauti su daugybe įvairaus rango bei profesijų žmonėmis, tame tarpe ir renginių organizatoriais. Manau, kad mano patirtis bei žinios bus naudingos dirbant Palangos koncertų salėje.
– Kokių darbų pirmiausia ėmėtės Palangoje?
– Pirmiausiai stengiausi įsigilinti į naujos veiklos subtilybes, „prisijaukinti“, pažinti Palangos koncertų salę bei įsilieti į Palangos bendruomenę.
– Kokia jūsų komanda?
– Šiuo metu Palangos koncertų salės komandą sudaro 10 žmonių. Kolegos atsakingi už reklamos, pardavimų, salės nuomos, ūkio, technikos priežiūros ir kitus darbus.
–Beje, ar turite savo ofisą Koncertų salėje. Kai kalbėjausi su koncesiją laimėjusios bendrovės „Infrastruktūra“ direktoriumi, jis minėjo, kad patalpų, skirtų administracijai, joje beveik nėra.
– Yra numatyta patalpa darbo kabinetui. Netrukus ten įsikursiu.
– Kokias užduotis jums pavedė darbdavys?
– Pagrindinis mūsų komandos tikslas – užtikrinti kuo įvairesnį renginių spektrą ir lankytojams suteikti kokybiškas paslaugas. Siekiame, kad Palangos koncertų salė taptų ne tik Palangos, bet ir visos Lietuvos traukos centru tiek vasarą, tiek kitu metų laiku.
– Pasidalinkite, prašau, savo vizija, kaip „įbėgėti“ Palangos koncertų salę, kad ji būtų visada pilna...
– Manau, kad tai gali užtikrinti renginių įvairovė bei kokybė ir kuo didesnė Palangos koncertų salės veiklos sklaida.
– Kaip vyksta darbas su renginių organizatoriais? Kokių renginių tikėtis šį sezoną?
– Su renginių organizatoriais vyksta tiesioginis darbas, t.y. Palangos koncertų salės galimybės pristatomos tiek esamiems partneriams, tiek naujiems organizatoriams. Stebima rinka, ieškoma kontaktų, vyksta susitikimai, formuojamas renginių tinklelis. Šį sezoną bus galima mėgautis populiariosios lietuviškos muzikos koncertais, užsienio atlikėjų pasirodymais, dramos ir muzikinio teatrų spektakliais, orkestrų atliekama muzika, vyksta derybos dėl populiarių TV projektų filmavimų. Apie visus Palangos koncertų salėje vyksiančius renginius galima sužinoti internetinėje svetainėje www.palangosks.lt.
– O ar su savivaldybe dirbate dėl pagal koncesiją numatytų savivaldybės renginių salėje? Ar jau spėjote susipažinti su savivaldybės Kultūros skyriaus vadovais?
– Tikrai taip. Neseniai praūžė Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionatas, sutraukęs per 1200 muzikantų iš 40 skirtingų orkestrų, o gegužės 18-19 d. visus kviečiame į tarptautinį pučiamųjų muzikos festivalį „AmberWind 2018“, kurį organizuoja VšĮ „Palangos orkestras“.
– Kokias įžymybes šią vasarą pamatysime Palangos koncertų salėje?
– Kol kas galime įvardinti tik tuos muzikantus, atlikėjus, apie kuriuos yra paskelbę patys renginių organizatoriai, t.y. pasaulio čempionas Vilebruko miesto orkestras „BrassbandWillebroek“, į Palangą su naujausia programa ir senomis pamėgtomis dainomis grįš Grigorijus Lepsas, vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs viena iš elitinių Rusijos pop muzikos grupių – „A‘Studio“, jubiliejinį turą „18+“ pajūrio kurorte užbaigs grupė „Pikaso“, koncertuos ir humoristas, parodijų meistras Maksimas Galkinas, vieninteliam grandioziniam koncertui į Palangą sugrįš Lietuvos scenos grandas Gytis Paškevičius, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas dirigento Gintaro Rinkevičiaus, drauge su Lietuvos atlikėjais pakvies į išskirtinį koncertą „Roko baladės“. Be šių koncertų netrūks ir kitokio žanro renginių, apie kuriuos bus paskelbta artimiausiu metu.
– Ar jau pasirašytos sutartys su visais paslaugų tiekėjais? Omeny turiu garso aparatūros nuomininku, pavyzdžiui?
– Taip, visos sutartys su partneriais jau pasirašytos. Galime pasidžiaugti, jog nuo šios vasaros Palangos koncertų salė renginių lankytojus pamalonins aukščiausios kokybės garsu ir vaizdu. Susitarta su Lietuvos scenos technikos grandais – įgarsinimo paslaugas teikiančia UAB „NoNoise“, kuri paslaugas teiks bendradarbiaudama su apšvietimo įmone „Mex Pro“ ir įmone „Videoprojektai“.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvoje tik 0,65 proc. įmonių yra sukūrusios po daugiau kaip 250 darbo vietų, tačiau būtent jos sugeneruoja daugiau kaip trečdalį metinės apyvartos, rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva“ atlikta analizė. 


Savivaldybių organizuojamiems vietos bendruomenių stiprinimo projektams 2023 metams Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skyrė 2 mln. 180 tūkst. eurų. Bendruomenių stiprinimo priemonės patvirtintos dvejiems metams – iki 2025 metų.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per tris išankstinio balsavimo dienas iš viso balsavo daugiau kaip 137 tūkstančiai rinkėjų. 


Naują politinę partiją – Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“ – kuriantys atstovai praneša, kad tapti šios partijos steigėjais jau užsiregistravo daugiau kaip 2 tūkst. žmonių. Toks skaičius leidžia Lietuvoje įsteigti politinę partiją. Šios partijos steigiamasis suvažiavimas numatytas sausio 29 dieną Palangos koncertų salėje.


Patekusios į Covid-19 pandemijos verpetus, nemažai įmonių patiria apyvartinių ir investicinių lėšų trūkumą. Tam, kad kasdieniai darbai būtų tęsiami, o ilgalaikiai plėtros projektai sėkmingai įgyvendinami, nuo lapkričio pabaigos labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės gali pasinaudoti nauja finansavimo galimybe, už paskolas mokėdamos ne daugiau kaip 7 proc. metinių palūkanų. Tokia...


Palangos koncertų salei (PKS) blogesnis įvykis nei koronaviruso pandemija galėtų, ko gero, būti tik 5 tonų meteorito smūgis – 2020 metais Palangos koncertų salėje buvo suplanuoti 134 koncertiniai renginiai. Dėl prasidėjusios COVID-19 pandemijos joje įvyko tik 33 renginiai. (SKAITYKITE VISĄ STRAIPSNĮ PENKTADIENĮ "PALANGOS TILTE")


Žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris per pusę savaitės pasiekė daugiau kaip 100 taškų Palangoje. Jeigu dar žurnalo negavote, NEMOKAMĄ žurnalą galite NEMOKAMAI pasiimti miesto bibliotekoje, Savivaldybėje, Turizmo ir Informacijos cente ir, žinoma, žurnalo turinio partnerio, laikraščio „Palangos tiltas“ redakcijoje. Didžiuojuosi 108 psl. žurnalo...


Gimnazija gavo 20 200 eurų atletinės gimnastikos salei įrengti

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 03 | Rubrika: Miestas

Palangos senoji gimnazija gavo 20 200 eurų įrengti atletinės gimnastikos salei. "Labai smagi žinia iš Švietimo ir Mokslo ministerijos mokslo metų pradžioje, Didžioji dalis pinigų - europiniai. Pirmas toks mūsų bandymas gauti tokį finansavimą nebuvo sėkmingas. Iki metų pabaigos salė jau turėtų būti įrengta, nupirkti visi reikalingi įrengimai," - "Palangos...


Praėjusį mėnesį Verslo ir lyderystės akademijos „Invorpore“ organizuotoje dviejų dienų stovykloje „Visraktis“ susirinkę jaunieji pajūrio savanoriai dalijosi, ką jiems reiškia savanorystė, sėmėsi patirties iš kitų bei mokėsi pažinti save ir kitus. Savo įspūdžiais viešai sutiko pasidalinti Klaipėdos „Asmenybės ugdymo centro“ projektų...


Palangos koncertų salė nuo šios žiemos jau turi valdytoją, koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius