Po ilgos priverstinės pertraukos dėl karantino Palangos muzikos klubas „Vandenis“ pradeda savo koncertų sezoną

"Palangos tilto" informacija, 2021-06-11
Peržiūrėta
2470
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Po ilgos priverstinės pertraukos dėl karantino Palangos muzikos klubas „Vandenis“ pradeda savo koncertų sezoną

Po ilgos priverstinės pertraukos dėl karantino Palangos muzikos klubas „Vandenis“ pradeda savo koncertų sezoną. Pristatome artimiausius renginius.

KONCERTAI “VANDENIO” MUZIKOS KLUBE

Birželio 18 d. (penktadienis) 20 val.

Aktoriaus Andriaus Kaniavos autorinis koncertas.

Bilieto kaina 25 Eur.

Birželio 19 d. (šeštadienis) 20 val.

Monikos Marijos akustinis koncertas.

Akompanuoja pianistas Marius Leskauskas.

Bilieto kaina 25 Eur.

Rezervacija telefonu 8 620 33998. Įėjimas tik su Galimybių pasu: gp.esvaikata.lt

PT infO

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ šiemet vėl kviečia profesionalios muzikos mylėtojus į Kurhauzo koncertų salę, į keturis originalius koncertus. Vienas iš jų jau įvyko spalio 7-ąją, bet dar laukia trys įspūdingi renginiai, kurių paskutinis įvyks gruodžio mėnesį, kai bus sukurta itin šventiška atmosfera koncerte „Mažasis princas“.


Palangos Birutės parkas ketvirtadienį prisipildė nuostabios pučiamųjų muzikos garsų – tęsdamas daugiametę tradiciją, „Palangos orkestras“ birželio 9 d. pradeda „Orkestro vasaros“ koncertų ciklą.


Balandžio 11 d. 7.30 val. Klaipėdos uoste prisišvartuos pirmasis šių metų kruizinis laivas „Hamburg“, kuriuo į Klaipėdą atvyksta daugiau nei 300 Vokietijos turistų. 


Po ilgos priverstinės pertraukos dėl karantino Palangos muzikos klubas „Vandenis“ pradeda savo koncertų sezoną. 


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Vienuoliktus metus profesionalios komedijos gerbėjus džiuginantis, intensyviai po visą Lietuvą gastroliuojantis „Domino“ teatras ir šią vasarą lankysis pajūryje, tik šįkart jau išskirtinėje erdvėje – modernioje, puikią garso ir šviesų kokybę užtikrinančioje, draugiškoje palangiškiams ir miesto svečiams Palangos koncertų salėje.


Rytoj, šeštadienį, 16 val., Palangos sporto arenoje Nacionalinėje krepšinio lygoje („Mezon“ NKL) žaidžianti Palangos „Palanga“ pradeda 2017–2018 metų sezono rungtynes. Palangiškiai susitiks su Šilutės „Šilutė“ komanda. Palangos miesto savivaldybė dovanoja nemokamą įėjimą į pirmąsias šio sezono rungtynes....


Kol Palangos kempingas tebelaukia koncesininko, antrą vasarą iš eilės juo ir poilsio prie jūros išsiilgusiais keliautojais rūpinsis VšĮ „Mažoji fiesta“. Kempingas poilsiautojų laukia jau nuo šiandien.


Pučiamųjų muzikos koncertų ciklas   „Dūdų vasara“


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius