Populiarusis duetas „Žemaitukai“ vasarą surengs didžiausią savo koncertą Palangoje

Palangos tiltas, 2024-03-20
Peržiūrėta
3439
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Žemaitukai“ / D. Umbraso/LRT nuotr.
„Žemaitukai“ / D. Umbraso/LRT nuotr.

Susirinkusius žiūrovus visuose koncertuose ant kojų pakeliantis duetas „Žemaitukai“ kviečia susitikti populiariausiame Lietuvos kurorte.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, rugpjūčio 17 dieną iki šiol didžiausias grupės pasirodymas įvyks Palangos koncertų salėje.

„Žemaitukai“ – Linas ir Ovidijus, scenoje kartu esantys jau daugiau nei dešimtmetį, tačiau pastarieji metai jiems tapo didžiausiu tramplinu į klausytojų širdis ir populiarumo viršūnes.

Išparduodami koncertų bilietai, kasdien sparčiai augančios, jau milijonus siekiančios perklausos „YouTube“ bei Lietuvos muzikos pasaulio atstovų pripažinimas prestižiniuose M.A.M.A. apdovanojimuose – tai grupės populiarumo ženklai.

Šįmet dueto nariasi M.A.M.A. ceremonijoje buvo nominuoti Metų tradicinės popmuzikos grupės kategorijoje, o renginio metu „Žemaitukams“ atlikus dainą ant kojų pakilo visa arena.

Nors „Žemaitukų“ populiarumas išaugo, Linas ir Ovidijus išliko tokie patys nuoširdūs ir atviri kaip ir pirmuosiuose savo koncertuose. Atlikėjai tiki, kad tai ir yra sėkmės receptas leidžiantis užkariauti vis didesnę muzikos mylėtojų auditoriją.

Grupė neseniai pristatė didelio ažiotažo sulaukusią dainą „Man jau visko per daug” kartu su atlikėja Adriana Ramonaite-Adrina. Dainos vaizdo įrašas jau viršijo 2 mln. peržiūrų.

Lrt.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Susirinkusius žiūrovus visuose koncertuose ant kojų pakeliantis duetas „Žemaitukai“ kviečia susitikti populiariausiame Lietuvos kurorte.


Vasario 9 d. grupė „Bavarija” surengs savo gimtadienio šventę Palangos koncertų salėje.


Jauna ir talentinga dainų autorė, atlikėja, muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. Metų proveržio apdovanojimą pelniusi Gabrielė Vilkickytė gruodžio 9 dieną surengs savo pirmą koncertą Palangos koncertų salėje. 


Nors pavasaris pasirodyti dar neskuba, Mantas Jankavičius kviečia mintimis nusikelti ten, kur šilta. 


Kiekvienas, prijaučiantis talentingam jaunimui ir muzikai, turi galimybę prisidėti prie kultūros puoselėjimo ir įvertinti talentingų jaunuolių uolų darbą ir didžiulį troškimą groti atvykdamas į labdaros koncertą – klasikinės muziko vakarą su jaunimo simfoniniu orkestru „Simfukai“. Koncertas vyks rugsėjo 10 d. (penktadienį) 19.00 val.  Palangos  Švč. Mergelės Marijos...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šiandien šviesaus atminimo maestro Stasys Povilaitis būtų minėjęs 73 – ąjį gimtadienį, tačiau Lietuvos muzikinėje padangėje žinomo dainininko nebėra jau daugiau kaip ketveri metai. Tiek scenos kolegos, tiek klausytojai dar ir šiandien S. Povilaitį ir jo dainas prisimena su didžiuliu ilgesiu. Vasario 8 – ąją maestro garbei didžiausiu šalyje autografu...


Metų atlikėjo titulą „M.A.M.A.“ apdovanojimuose laimėjęs „Daddy Was A Milkman“ skelbia apie naują koncertą. Paskutinį 2019 m. sekmadienį populiarusis atlikėjas surengs išskirtinį koncertą Lietuvos pajūryje. Gruodžio 29 d. savo gerbėjus „Daddy Was A Milkman“ pakvies į Palangos koncertų salę, kur skambės ne tik gerai žinomi hitai, bet ir iki šiol...


Neišskiriamą duetą su Č. Gabaliu sukūręs J. Milius atskleidė, kodėl jis iki šiol dėkingas scenos partneriui.  Charizmatiškojo atlikėjo Jeronimo Miliaus gyvenime muzika užima ypatingai daug vietos. Dainininkas visas savo jėgas atiduoda miuziklams, spektakliams, pasirodymams su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. 


Palanga pasitinka didžiausią per 20 metų investuotoją – iki 2022 metų vietoje apleistų gydyklų, žinomų adresu Vytauto g. 170, iškils daugiau kaip 50 tūkst. kv. m užimsiantis gydyklų kompleksas, kuris bus didesnis net už projekto vystytojo, „Šiaulių banko“ antrinės įmonės UAB „Minera“, veikiančią sanatoriją „Eglė“ Druskininkuose.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius