R. Palaitis: Lenkijoje man suplėšė seno modelio vairuotojo pažymėjimą

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009-01-14
Peržiūrėta
453
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis perspėja, kad seno modelio vairuotojo pažymėjimus turintys vairuotojai iš Lietuvos užsienyje gali turėti nemalonumų. Į bėdą teigė esąs pakliuvęs ir pats R. Palaitis, kai dar prieš dvejus metus pareigūnai Lenkijoje iš jo atėmė ir suplėšė seno modelio vairuotojo pažymėjimą bei skyrė baudą.
Jau antradienį Vyriausybėje turėjo būti svarstomas nutarimo projektas, kuriuo siūloma 1990-2000 metais išduotų vairuotojo pažymėjimų galiojimo trukmę pratęsti vėliausiai iki 2010 metų pabaigos, tačiau Ministrų Kabinetas pasigedo anksčiau parengto sprendimo projekto aiškesnės argumentacijos ir išsamesnės informacijos.
R. Palaičio teigimu, prie šio klausimo gali būti grįžta, jei jis iš naujo bus suderintas visose ministerijose, tačiau ministras ir be įpareigojimų paragino bent jau planuojantiems keliones į kitas Europos Sąjungos šalis pasikeisti seno modelio vairuotojo pažymėjimą.
"Regitros" duomenimis, senąjį popierinį laminuotą vairuotojo pažymėjimą į naujo modelio kortelę pasikeisti kainuoja 45 litus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatė į vidaus reikalų ministrus Agnė Bilotaitė, pirmadienio (lapkričio 30-osios) vakarą paklausta LRT LT žurnalisto Raigardo Musnicko, ką ji mananti apie Palangos "Pušyną", kurio steigėjas yra Vidaus reikalų ministerija, išgirdo tiesmuką kandidatės į ministrus atsakymą.


Atostogos pajūrio kurorte R.Kirilkinui apkarto – į autobusą su augintiniu įlipęs dainininkas buvo iškoneveiktas vairuotojo.


Girto vairuotojo vairuojamas automobilis naktį iš sekmadienio į pirmadienį Palangoje rėžėsi į tvorą ir ją išvertęs vos nesugriovė namo. Apie incidentą socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė „Reidas TV“. 


Inga ŠVIESAITĖ Išaušo dar vienas rytas Rissani. Ir šį kartą jau šviesesnis ir geresnis nei vakar. Nors reguliarūs vizitai į mano jau pamėgtą vietą vis nesiliovė, tačiau jaučiau, kad vėl galiu grįžti į žemiškąjį gyvenimą. Su realybės pojūčiu grįžo ir neišspręstos problemos – reikėjo apsilankyti banke ir išsiaiškinti...


Gegužės 8-ąją startuosiančių pirmųjų Lietuvoje elektromobilių lenktynių „Pasikrauk su Energijos tiekimu: Vilnius–Palanga“ organizatoriai kartu su Susisiekimo ministerija, Lietuvos kelių direkcija ir Palangos savivaldybe paruošė siurprizą ir patiems jauniausiems Lietuvos eismo dalyviams.


Palangai – vidaus reikalų ministro D. A. Barakausko dėmesys

"Palangos tilto" informacija, 2014 03 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi, kurorto policijos komisariato bei Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovais susitiko vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas.


Praėjusį ketvirtadienį, apie 12.30 val., netoli Palangos per maršrutinio mikroautobuso „Klaipėda-Palanga“ avariją sužeista moteris.


Vilniaus miesto I-as apylinkės teismas atmetė R. Palaičio skundą prieš „Palangos tiltą“. Ieškinyje jau už politikos užribio likęs R. Palaitis prašė teismo priteisti 40 tūkst. litų iš „Alfa Media“ ir „Palangos tilto“ už patirtą moralinę ir turtinę žalą.


Tingūs vairuotojai pykdo keliaujančius

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 25 | Rubrika: Miestas

Aikštelėje šalia autobusų stoties – nauja „mada“. Anksčiau čia „poilsiaudavo“ vos vienas kitas automobilis, tačiau dabar - net dvi eilės. Nepaisydami ženklų čia stoja ir netoliese dirbantys žmonės, ir šiaip reikalų tvarkyti atvykę tingūs vairuotojai, neieškantys tinkamesnės vietos sustoti.


R. Palaitis: Lenkijoje man suplėšė seno modelio vairuotojo pažymėjimą

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 14 | Rubrika: Miestas

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis perspėja, kad seno modelio vairuotojo pažymėjimus turintys vairuotojai iš Lietuvos užsienyje gali turėti nemalonumų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius