Rugsėjo 20 d. vyks jaunimo atstovo į Palangos m. savivaldybės jaunimo reikalų tarybą 2023-2024 m. kadencijai rinkimai

Palangos tiltas, 2023-09-18
Peržiūrėta
366
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rugsėjo 20 d. vyks jaunimo atstovo į Palangos m. savivaldybės jaunimo reikalų tarybą 2023-2024 m. kadencijai rinkimai

Primename, kad 2023 m. rugsėjo 20 d. 16:00 val. vyks jaunimo atstovo į Palangos m. savivaldybės jaunimo reikalų tarybą 2023-2024 m. kadencijai rinkimai (į vieną likusią laisvą vietą). Atstovai į Jaunimo reikalų tarybą išrenkami visuotinio jaunimo atstovų susirinkimo metu, t. y. jaunimo, su jaunimu dirbančių organizacijų bei mokinių savivaldų visuotiniame susirinkime.

Labai svarbu, kad deleguotumėte atstovą iš savo organizacijos, kuris galės balsuoti už pasirinktą kandidatą (nuo vienos organizacijos balsuoti gali vienas asmuo, kuris ją atstovauja).

Rinkimai vyks Palangos viešojoje bibliotekoje (3 aukšto salėje) ir turėtų trukti apie 30-45 min.

Prašome informuoti el paštu [email protected], kas galės atstovauti jūsų organizaciją jaunimo atstovų rinkiminio susirinkimo metu? Delegavimo raštą (jeigu balsuos ne organizacijos vadovas) užtenka atsinešti į susirinkimą.

Kandidatuoti gali 14-29 m. jaunas žmogus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykiteKodėl PALANGOS JAUNIMUI reikia jaunimo atstovų savivaldybėje?


Seimui 2022-uosius metus paskelbus Lietuvos jaunimo metais, juos aktyviai minės ir Palangos miesto savivaldybė. Kaip sakė Laura Janušienė, Palangos miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė, jau šį mėnesį bus paskelbtas Palangos jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo konkursas, kurio vienas iš prioritetų – Lietuvos ir Europos jaunimo metų paminėjimas.


Jau po dviejų savaičių, vasario 22 d., paaiškės jaunimo atstovas Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryboje. Kandidatuoti ar deleguoti savo organizacijos atstovus galima iki vasario 14 d. imtinai.


Šį penktadienį, lapkričio 12 d., 16.00 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje prasidės Jaunimo varžybos 2021. Varžybų metu 14-29 m. jaunuoliai galės išbandyti jėgas žaisdami biliardą, stalo futbolą ir kol kas paslaptyje laikomą stalo žaidimą.– geriausių žaidėjų laukia smagūs ir skanūs prizai, o visų dalyvių – gerai praleistas laikas ir įvairios staigmenos. 


Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.


Palangos miesto savivaldybė kviečia aktyvius, jaunus ir veiklius žmones įsilieti į Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (SJRT) gretas. Jaunimo atstovų rinkimai į jaunimo reikalų tarybą vyks spalio 24 dieną 17 val. 30 min. Jei esate 14-29 metų, domitės jaunimo politika, jums svarbu, kaip jaunas žmogus jaučiasi Palangoje, turite idėjų, pasiūlymų ir norite jas įgyvendinti, kandidatuokite į...


Palangos miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė – naujoji Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos (NJRKA) prezidentė. Toks sprendimas priimtas gegužės 28 d. Trakuose vykusio asociacijos visuotinio narių susirinkimo metu.  


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius