„Sapnuok baltai“ nebuvo pagailėta aukų labdarai

Alfredas PUMPULIS, 2011-12-12
Peržiūrėta
83
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Sapnuok baltai“ nebuvo pagailėta aukų labdarai

Praėjusį penktadienį, gruodžio 9 dieną, viešbutyje  „Žilvinas“ vykęs   Palangos „Lions“ moterų klubo rengtas labdaros koncertas „Sapnuok baltai“ sutraukė kurorto valdžios bei visuomenės elitą.  Koncerto metu grojo ne tik gyva muzika, tačiau ir vyko aukcionas, kuriame, susirinkusieji labdarai negailėjo ir keliais šimtais litų paploninti savo pinigines.

Šis kilnus vakaras buvo skirtas Palangos miesto neįgaliesiems vaikams. Jį pradėjo Palangos Stasio Vainiūno muzikos mokyklos choras. Apie renginį, vykstantį jau trečią kartą, Palangos „Lions“ moterų klubo prezidentė Vilija Rumšienė pasakojo: „Visus tris kartus renginiai skyrėsi ne tik aplinka, bet ir tikslais. Tik mintis per tuos metus išliko ta pati – vaikai“, – sakė V. Rumšienė.

Renginyje buvo suteikta proga pasirodyti  ir mažiesiems, dar niekur nematytiems talentams. Mažosios balerinos, „coliukės“,  pirmą kartą prieš tokią didžiulę auditoriją sušoko „Lėlyčių šokį“. Vaikai deklamavo eilėraščius užsukusiam Kalėdų seneliui.

Kol tėveliai plonino pinigines kilniems tikslams, mažieji vaikučiai netinginiavo. Interaktyvi programa bei vakaro vedėjas Tadas Račkauskis neleido nuobodžiauti.

 V. Rumšienė  sakė: „Pats svarbiausias žmogus yra šalia kiekvieną dieną. Šv. Kalėdos yra skirtos meilei, jos skirtos pabūti su šeima ir draugais, jos skirtos duoti ir dalinti. Tai – džiaugsmo metas. Šv. Kalėdos neša žinią. Ir pagrindinė žinia, kad  mes esame ne vieni. Šalia mūsų visada yra kiti žmonės. Tad, kai vėjas tampa šalčiausias, lietus – šlapiausias, o pasaulis – abejingas, ateina laikas, kai Dievas atvyko mums padėti, laikas, kai visi norime būti arčiau vieni kitų. Kviečiu dalintis šia šviesa ir meile su tais, kam to labiausiai šiandien reikia“, – jautriai kalbėjo V. Rumšienė.

Palangos „Lions“ moterų klubas, iš labdaros vakarą surinktų  pinigų nusprendė Palangos miesto neįgaliesiems vaikams  skirti 7410 litų. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šilta šventė praėjusio ketvirtadienio vakarą surengta Kurhauze – minint Medicinos darbuotojų dieną, į šventinį renginį sukviesti ne tik kurorto medikai, bet ir visi miestiečiai, norintys pasveikinti šios profesijos atstovus.


Praėjusio penktadienio vakarą muzikiniame klube „Vandenis“ įvyko Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) tradicinis labdaros vakaras. Aukciono ir loterijos metu už meno kūrinius surinktos lėšos atiteks miesto vaikams, garsinantiems miesto vardą.


Penktadienio vakarą į Kurhauzą rinkosi šventiškai pasidabinę palangiškiai ir svečiai iš kitų miestų, savo apranga išsiskiriantys įvairių „Lions“ klubų atstovai, žinomi verslo, kultūros, meno ir sporto žmonės – visi, kas priėmė Palangos moterų „Lions“ klubo kvietimą ir nutarė prisidėti prie štai jau aštuntąjį kartą...


Septintus metus skaičiuojantis Palangos moterų Lions klubas globoja Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje besimokančius neįgaliuosius vaikus bei remia Palangos Dienos centrą, taip pat skiria paramą sunkiausiai sergantiems Palangos miesto vaikams, kasmet rengia įvairias labdaros akcijas bei vakarus, kurių metu renkamos lėšos tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų...


„Kirsti saugotinų želdinių neturint Savivaldybės leidimo negalima net privačiame sklype“, - pabrėžė tiek Ūkio ir turto skyriaus vyriausioji specialistė ekologė Reda Kairienė, tiek Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Palangos miesto agentūros vedėja Ramunė Lukaševičienė, kurias „Palangos tiltas“ kalbino po to, kai į redakciją paskambino...


Tradiciniame ketvirtajame praėjusių metų gruodį Palangos moterų klubo „Lions“ surengtame labdaros vakare „Sapnuok baltai“, kuriame rinktos lėšos palangiškių šeimoms, auginančioms vaikus su negalia, svečiai buvo itin dosnūs: paaukota apie 10 tūkst. Lt. Dosnių aukotojų ir „Lions“ moterų dėka Deividas Kavalskis ir jo mama gali gyventi savo...


Praėjusį penktadienį į kavinę „Floros simfonija“ gausiai rinkosi jau ketvirtojo Palangos moterų klubo „Lions“ rengiamo labdaros vakaro „Sapnuok baltai“ svečiai, kurie šiais metais buvo itin dosnūs. „Lions“ remiamoms palangiškių šeimoms, auginančioms vaikus su negalia, vakaro metu suaukota per 10 tūkstančių litų –...


Praėjusį penktadienį, gruodžio 9 dieną, viešbutyje  „Žilvinas“ vykęs   Palangos „Lions“ moterų klubo rengtas labdaros koncertas „Sapnuok baltai“ sutraukė kurorto valdžios bei visuomenės elitą.  Koncerto metu grojo ne tik gyva muzika, tačiau ir vyko aukcionas, kuriame, susirinkusieji labdarai negailėjo ir keliais šimtais...


Modernaus kurorto siekis suerzino valdžios trubadūrus

Irena Švanienė, asociacijos „Svetingas šeimininkas“ pirmininkė, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Kuo toliau, tuo „Vakarinės Palangos“ laikraštis stebina labiau.  Užuot buvęs objektyviu miesto laikraščiu, atspindinčiu visų kurorto gyventojų mintis, jis jau seniai tapo Palangos valdžios ir miestą valdančios liberalcentristų partijos organu, savotišku jų dvaro trubadūru.


Nespalvotose fotografijose atgijo baltai

Miglė IVANAUSKAITĖ, 2009 07 22 | Rubrika: Kultūra

Liepos 17-ąją Palangos miesto viešojoje bibliotekoje atidaryta Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario Ado Sendrausko fotografijų paroda „Baltai gyvi“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas