Šarūnas Vaitkus: „Sulaukiau nemažai skambučių ir žinučių su klausimu, ar aš dar neįstojau į Palangoje įsteigtą naująją Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“

Palangos tiltas, 2022-01-29
Peržiūrėta
1645
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šarūnas Vaitkus: „Sulaukiau nemažai skambučių ir žinučių su klausimu, ar aš dar neįstojau į Palangoje įsteigtą naująją Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“

„Šiomis valandomis sulaukiau nemažai skambučių ir žinučių su klausimu, ar aš dar neįstojau į šiandien Palangoje įsteigtą naująją Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“, kurios steigiamajame suvažiavime dalyvavau svečio teisėmis kaip Palangos vadovas ir sakiau sveikinimo kalbą,“ – šeštadienį, sausio 29 d., savo Facebook paskyroje rašo Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto meras.

„Kreipdamasis į dalyvius šiandien akcentavau, jog steigiamasis bet kurios partijos suvažiavimas yra svarbus įvykis ne tik vienos konkrečios politinės jėgos, bet ir visos šalies politiniame gyvenime. Naujai susikūrusiai partijai linkėjau tiek šiandien, tiek ir ateityje, priimant sprendimus, niekuomet nepamiršti pamatinių žmogiškųjų vertybių, išlaikyti aukštą politinę kultūrą, o svarbiausia – visuomet matyti ir girdėti žmones, rūpintis Lietuvos piliečių gerove,“ – sako kurorto vadovo įrašas.

„Aš visada sakiau, tai pakartojau ir šiandien, jog Palanga ir aš, kaip kurorto vadovas, esame dėkingi trims skirtingoms partijoms atstovavusiems šalies Premjerams, kurie itin prisidėjo, kad mūsų kurortas per pastaruosius dešimt metų pasikeistų neatpažįstamai ir dabar būtų ant didžiulės sėkmės bangos. Tai pavyko pasiekti, nes mūsų planus, o kartais net tiesiog svajones palaikė bei padėjo įgyvendinti Premjerai Andrius Kubilius, Algirdas Butkevičius ir Saulius Skvernelis,“ – teigia Š. Vaitkus.

Dėkodamas už pagalbą Pagalbos kurortui, jis įteikė A.Butkevičiui ir S.Skverneliui Palangos grąžinimo Lietuvai 100 – mečio medalius už nuopelnus Palangai. 

„Gražu ir simboliška, kad padėkoti buvusiems Premjerams galėjau būtent Palangoje. Tų žmonių, kurie padeda ar padėjo Palangai, niekada neišsižadėsiu, ir nesvarbu, kokiai politinei partijai jie priklauso ar priklausys ateityje,“ – sako Š.Vaitkus.

„Aš tikrai džiaugiuosi, kad Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ savo steigiamajam suvažiavimui pasirinko mūsų kurortą, kviečiu ir kitas politines jėgas savo renginiams rinktis mūsų miestą, kuriame yra ir salių, ir viešbučių, ir puikūs restoranai ar kavinės su savo virtuvių virtuozais. Jau nekalbant apie pajūrį, kur tiek vasaros, tiek žiemos vėjai išpučia nereikalingas emocijas ir padeda pamatyti labiau realistinį vaizdą. Palanga visada buvo svetinga savo svečiams ir visada džiaugiasi kiekvienu savo svečiu, nes Palangos svečias partiškumo neturi,“ – rašo Š. Vaitkus.

Jis savo įrašą baigia taip: „Darsyk sveikinu Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“ su gimimo diena!“

Jūsų komentaras:

RU PLACDARMAS DUŠINĖSE 2022-01-31 07:05 (IP: 162.158.134.95)
Visus partinius klausimus prašau derinti pas mus. Vėliau tai teks daryti pas Litvos Generalgubernatorių Algirdą Paleckį.

Bružienė 2022-01-30 21:37 (IP: 141.101.104.214)
Labai geras diplomatiškas paaiškinimas, pagarba merui !

hdjej 2022-01-30 19:18 (IP: 172.68.54.143)
bla bla bla.. Siaip tokie tekstai , kuriuos kuria S Vaitkus yra chrestomatiniai demagogijos pavyzdziai. Jis tikrai nera joks demokratijos sviesulys. Viska daro labai merkantiliskai ir is savo asmenines varpines (jis neturi sugebejimo priimti kitos nuomones ar pozicijos)

Liuda 2022-01-29 21:19 (IP: 162.158.203.82)
Šaunuolis mūsų meras!

Taip pat skaitykite

„Šiomis valandomis sulaukiau nemažai skambučių ir žinučių su klausimu, ar aš dar neįstojau į šiandien Palangoje įsteigtą naująją Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“, kurios steigiamajame suvažiavime dalyvavau svečio teisėmis kaip Palangos vadovas ir sakiau sveikinimo kalbą,“ – šeštadienį, sausio 29 d., savo Facebook paskyroje rašo Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto meras.


Konservatorės Seimo narės, Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės „politinis sprendimas“ Palangos poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“ uždaryti ir perduoti Turto  (tai neabejotinai reikštų jo privatizavimą) lengvai nepraeis Palangoje.


Palanga – ne Lietuvoje! Taip buvo iki 1921 metų, kol nebuvo priimtas tarptautinio arbitražo komisijos sprendimas Palangą ir Šventąją grąžinti Lietuvai. Grąžinimo šimtmečiui paminėti Palangos moksleivių klubas sudarė maršrutą, kuriame atrinkta ir pažymėta 10 įvairių istorinių vietų.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šeši drąsūs palangiškiai praėjusį sekmadienį, spalio 6 d., lėšas Palangos specialųjų poreikių turintiems vaikams rinko dar neregėtu būdu – mindami vintažinių dviračių pedalus mažame Italijos miestelyje Gaiole in Chianti, esančiame Toskanos regione. Kartu su Dainiumi Drungilu, Jūrate Mitkevičiūte ir Ilona Emanuelsson įveikęs 46 kilometrus, Palangos meras...


Gegužės 12 d. kartu su šalies Prezidento rinkimais visi pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai bus kviečiami referendume išsakyti savo nuomonę pilietybės išsaugojimo klausimu. Šio referendumo rezultatai lems mūsų visų (ne tik užsienyje gyvenančių, tačiau ryšių su Lietuva nenutraukusių mūsų tautiečių) rytdieną, todėl labai svarbu, kad gyventojai atsakingai...


Jau rytoj, birželio 4 dieną, kurorte šurmuliuos devintasis šokių festivalis „Ant bangos“, kuriame varžysis įvairių šokio stilių kolektyvai ne tik iš Lietuvos. Organizatoriai – Palangos šokių studijos „Vėtrungė“ vadovai Birutė Gikarienė ir Girėnas Lekys – teigė, kad didžiausia šių metų naujovė yra nauja festivalio...


Praėjusį spalį Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius gausiame Palangos mokinių savivaldų forume, į kurį susirinko per 70 aktyvių kurorto moksleivių, aktyviai dirbo įvairiose grupėse, išklausė Palangos mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) laikinojo pirmininko Žygimanto Mitkaus pristatytą Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus metinę ataskaitą bei...


Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pareiškimas miesto tarybai  5

TS–LKD frakcijos nariai: Dainius Želvys Mindaugas Skritulskas Elena Kuznecova Antanas Sebeckas Gediminas Valinevičius Šarūnas Vaitkus, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Pastaruoju metu miesto spaudoje skelbiami tarybos opozicijos atstovų objektyviais faktais neparemti kaltinimai valdančiosios daugumos koalicijai, nepagrįsti priekaištai dėl Palangoje vykdomų projektų kelia ne tik Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nuostabą bei pasipiktinimą.


TS-LKD patriarchas europarlamentaras Vytautas Landsbergis sako, kad Europa išsigimsta, ES yra Rusijos didelėje įtakoje, jog „yra didelė tikimybė“, kad Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas – Rusijos „projektas“, o konservatoriams ateinančiuose rinkimuose gali tekti „sumokėti“ už tai, kad trūko „susikalbėjimo“ su žmonėmis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius