„Shodan“ karate mokykla – 5 metus nenugalima

"Palangos tilto" informacija, 2012-11-15
Peržiūrėta
1689
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Shodan“ karate mokykla – 5 metus nenugalima

Vilniaus „Siemens“ arenoje vyko pagrindinis šiais metais Lietuvos moksleivių karatė kiokušin renginys – Lietuvos moksleivių karate kyokushin varžybų taurės finalas „Siemens“ arenos taurei laimėti. Jame susirinko 650 kovotojų iš 40 karatė kiokušin mokyklų išsibarsčiusių po visą Lietuvą, varžybų dalyviai varžėsi 10-18 m. amžiaus grupėse. Reikia pasidžiaugti, kad jau penktus metus iš eilės stipriausia Lietuvos moksleivių komanda tapo Luko Kubiliaus vadovaujama karate kyokušin mokykla „Shodan“. „Shodaniečiai“ surinko 150 taškų, antroje vietoje liko Vilniaus „Saulės ženklo“ klubas, kurio sportininkai surinko 46,5 taško, o „Jurbarkas kumite“ klubo atstovai su 42 taškais užėmė 3 vietą.
Puikiai šiose varžybose startavo ir Palangos karate mokyklos „Shodan“ kovotojai, kurie iškovojo net 2 aukso, 3 sidabro ir 6 bronzos medalius.
Čempionais savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose tapo: Jokubauskaitė Erika ir Galbuogis Evaldas. Sidabro medalius iškovojo: Arlauskaitė Austėja, Rusys Ronaldas, bei Diovkšas Benas. Bronzos medaliais pasipuošė: Gramauskas Andrius, Balčiūtė Julija, Jankauskas Benas, Knietaitė Agnė, Abaravičiūtė Benedikta, ir Bugenytė Beatričė, ir Aistė Jankauskaitė. Luko Kubiliaus ir Aivaro Baltmiškio pagyrimo nusipelnė garbingai kovoję, bet iki prizininkų pakylos neprasibrovę Aivaras Jurevičius, Jūratė Milašiūtė, ir Giedrė Grigūnaitė.
„Shodaniečiai“ šiais metais tikėjosi rimtos konkurencijos iš kitų Lietuvos klubų, tačiau šioms svarbiausioms sezono varžyboms buvo itin atsakingai ir gerai pasiruošta. 5 metai iš eilės stipriausia Lietuvos moksleivių pripažinta komanda parodo, kad „Shodan“ mokyklos instruktorių metodika bei nuoseklus ir sistemingas darbas ugdant jaunąją kartą yra tikrai efektyvus ir daug metų duoda rezultatų.
Karate mokykla „Shodan“ dėkoja Palangos miesto savivaldybės administracijos Sporto ir kūno kultūros skyriui bei savo globėjui labdaros ir paramos fondui „Gerumo versmė“ bei jo steigėjams Gusiatinų šeimai už suteiktą finansinę paramą vykstant į šį čempionatą.
Jau šį savaitgalį Lenkijoje vyks Europos jaunučių 14-16 m. bei jaunimo 18-22 m. čempionatai, kuriuose Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvaus ir atranką praėję ir į Europos čempionatą kelialapius iškovoję palangiškiai Aušrinė Mažulytė bei Edgaras Jokubauskas.
 


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. 


Spalio 29 dieną Kėdainių arenoje vyko karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kuriose dalyvavo rekordiškai daug - net 710 dalyvių iš 39 Lietuvos klubų!


Praėjusį savaitgalį (gruodžio 4-5 d.) Kėdainiuose susirinko geriausi Europos kovotojai. Čia įvyko Europos karate kiokušin taurės varžybos, kuriose vicečempione tapo Palangos karate kiokušin klubo „Shodan“ sportininkė Julija Balčiūtė.


Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose įvyko dviejų dienų Lietuvos kyokushin karate  vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 33 Lietuvos karate klubų.


Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.


Praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje vyko Lietuvos moksleivių karate kyokušin finalinės taurės varžybos. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių sezone, kadangi išaiškina ne tik stipriausius kovotojus, bet ir stipriausias šalies karate kyokušin mokyklas. Šiemet Lietuvos moksleivių kyokušin karatė taurės varžybų finale dėl...


Praėjusį savaitgalį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vyko Lietuvos moksleivių karate kyokušin varžybų finalas „Siemens“ arenos taurei laimėti.


Šį savaitgalį Lucerne, Šveicarijoje, vyks Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatas, kuriame varžysis ir karate kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Vasario mėnesį vykusiame Lietuvos čempionate vietas nacionalinėje rinktinėje iškovojo palangiškės Beatričė Bugenytė (sv. kat. – 55 kg), Aušrinė Mažulytė (sv. kat. – 65 kg) ir Erika...


„Shodan“ karate mokykla – 5 metus nenugalima

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 15 | Rubrika: Sportas

Vilniaus „Siemens“ arenoje vyko pagrindinis šiais metais Lietuvos moksleivių karatė kiokušin renginys – Lietuvos moksleivių karate kyokushin varžybų taurės finalas „Siemens“ arenos taurei laimėti.


Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas