„Šeimų gynėjams" gražų šeštadienio vakarą svarbiau nei šeima buvo pasivažinėti ir patrimituoti po Palangą (PILDOMA) (FOTO GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-06-13
Peržiūrėta
1368
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Šeimų gynėjams" gražų šeštadienio vakarą svarbiau nei šeima buvo pasivažinėti ir patrimituoti po Palangą (PILDOMA) (FOTO GALERIJA)

Ne tik meilės Tėvynei ir savo artimui, bet ir keršto, pykčio bei politinių ambicijų apimti tradicinių šeimų „gynėjai" šeštadienį, birželio 12 dieną, mini šou surengė ir Palangoje: apie 10-12, daugiausiai senų ir apysenių automobilių kolona, padabinta Vyčio ir trispalve vėliavomis, važinėjo po Palangą. 

Ją „Palangos tiltas“ Ganyklų gatvėje užfiksavo apie 17.30 val. Per garsiakalbį bumbėjo piktas balsas: „Mes – už stiprią Lietuvą (O kas prieš? – aut.), mes – už stiprią tradicinę šeimą (lai visos šeimos ir partneryste paremtos poros būna stiprios ir laimingos! – aut.)

Tarp „šeimų gynėjų“ Palangoje – prieštaringai vertinami asmenys: Adelina Sabaliauskaitė, kuri daliai palangiškių tapo žinoma kaip „antivakserė“ – lietuviškai, antiskiepininkė, taip pat „valstietis“ Darius Kubilius, kuris pernai šlapiu skuduru gavo nuo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovybės – jo nepatvirtino partijos kandidatu į Seimą Mėguvos rinkimų apygardoje, kurioje beveik pusę rinkėjų sudaro palangiškiai.

„Palangos tiltas“ jau rašė, kad D. Kubilius, kuris yra Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys ir Tarybos Etikos komisijos pirmininkas, Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų Sąjungos (LVŽS) pirmininko Ramūno Karbauskio įrašu, smerkiančiu partnerystės įstatymo iniciatyvą, socialiniame tinkle „Facebook“  paliko bjaurų komentarą: „Išgamos TS-LKD (TSRS) + liberastai…” 

Tačiau D. Kubilius, kuris yra LVŽS Palangos skyriaus pirmininkas, taip pat miesto Tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto narys, dėl tokio išsišokimo, labiau tinkančio itin neišsilavinusiam ir netolerantiškam žmogui, nesielvartavo.

„Nežinau, kuris konkrečiai žodis jums pasirodė netinkamas: išgamos, TS-LKD ar liberastai. Žodžio „išgama“ prasmė gerai paaiškinama čia,“ – D. Kubilius nurodė į Valstybės saugumo departamento (VSD) akiratį pakliuvusį tinklapį www.lietuviais.lt

Šio tinklapio įkūrėjas ir administratorius yra dėl niekinančių straipsnių apie tragiškus 1991 metų sausio 13-osios įvykius ir pokario partizanų kovas, 10 mėnesių laisvės apribojimo bausme nuteistas Giedrius Šarkanas.

Praėjusią savaitę vienas miesto valdančiosios koalicijos narys pasakojo „Palangos tiltui“, kad svarstant Šventosios plėtros klausimą, vienas Palangos nekilnojamo turto vystytojas „tiesiog sutaršė“ Darių Kubilių.

„Visi mato, kad jis (Darius Kubilius) – silpnas politikas, bet tame virtualiame posėdyje į jį buvo gaila žiūrėti – žmogus vapėjo kaip žuvis krante, „sutaršė“ jį (Darių Kubilių) nerealiai,“ – išgirdo „Palangos tiltas.“

Vilniaus miesto savivaldybei atsisakius išduoti leidimą antram „šeimos maršui“, A.Sabaliauskaitė savo „Facebook“ paskyroje paskelbė vieno iš piketų Vilniuje organizatoriaus, marijampoliečio Raimondo Grinevičiaus laišką-kreipimąsi.

Jame taip pat apie žodžių, apeliuojančių į policijos pareigūnų sąžinę, pasirinkimą taip pat labai negalvota: „Šiuo Lietuvai sunkiu vertybinio pasirinkimo metu, globalistinių pasaulio jėgų ir jų vietininkų Lietuvoje, t.y. degradavusios valdžios dėka, verčiant jus tiesiogiai konfliktuoti su tauta, siekiama jus priversti ginti mažą grupelę susikompromitavusių asmenų...Diktatūra dideliais žingsniais įteisinama...“

PT primena, kad birželio 15-16-17 dienomis prie Seimo ir Vyriausybės turėjo būti rengiami mitingai. Prie Seimo visas tris dienas, prie Vyriausybės – 1 dieną.

Tačiau, Vilniaus savivaldybei su jos meru Remigijumi Šimašiumi priešakyje neišdavus leidimo, o Teismui nedavus atsakymo į skundą, – pirminės protesto mitingo formos atsisakyta.

Vilniaus meras R. Šimašius, argumentuodamas, kodėl Vilniaus miesto savivaldybė „Šeimų gynimo maršo“ organizatoriams nedavė leidimo birželio mėnesį sostinėje organizuoti trijų dienų mitingo, sakė, kad, savivaldybės vertinimu, planuojamas renginys nėra protestas. „Ne, leidimo jie negavo ir dėl labai elementarios priežasties – reikia dalykus vadinti savo vardais. Joks čia ne protestas ir jokia čia ne Konstitucijos teisė realizuoti savo politines pažiūras. Tai yra politinis festivalis, ir mes negalime sau leisti, kad karantino metu, kai patys organizatoriai be kaukių vaikšto ir nesilaiko taisyklių, vėl tas festivalis būtų tęsiamas“, –  LRT radijui teigė R. Šimašius. 

Į pakartotinį prašymą išduoti leidimą renginiui su mažesniu dalyvių skaičiumi savivaldybė taip pat reagavo neigiamai. Atstovų teigimu, organizatoriai nėra pasiruošę valdyti žmonių srautus.

Kai kurie analitikai spėja, kad toks Vilniaus sprendimas – atsakas Kauno valdžiai, atsisakiusiai leisti „laikinojoje sostinėje“ surengti pirmąsias LGBT eitynes.

Jūsų komentaras:

Hacker 2021-06-15 12:30 ([email protected] / IP: 162.158.183.192)
Kai vienas ir tas pats žmogus komentaruose diskutuoja pats su savimi, tai panašu į šizofreniją. Bent IP adresą pakeisk, nes juokinga atrodo.

Kl 2021-06-14 22:21 (IP: 172.69.194.7)
Linas JEGELEVIČIUS rašo vienas pats visus straipsnius.. Tai tik vieno žmogaus nuomonė, kuri nieko bendro su profesionalia žurnalistika neturi.

Hmmm 2021-06-14 22:07 (IP: 172.69.194.7)
Kažkoks komunizmas.. Dabar per visus galus prievarta bando sukišti tą partnerystę.. Atrodo, kad Lietuva neturi nei savo vertybių, nei savo nuomonės, nei savo tradicijų... Bet žinot pasakysiu Lietuva jas tikrai turi.. Ir už tai daug gyvybių padėjo.. Ir pikta kai žiniasklaidoje atsiranda tokie parsidavėliai padlėcos..

Joshke Pashlemekas - komsamolcas ir patriejotas. 2021-06-13 20:45 (IP: 162.158.63.243)
Ko triedziat p.i.d.e.r.a.i ir puolat normalias seimas lyg lietuviski nacistiniai zydsaudziai pamate gyva zyda? Kiek jums moka Briuselio LGBT +++++ Jevro komisarai ir Soroso b.y.b.g.r.a.u.z.i.a.i?

Taip pat skaitykite

VPK Klaipėdos apskrities policija pranešė, kad rugsėjo 23 d. apie 00.30 val. Palangoje, Pirties g., atbuline eiga važiuodamas automobilis „Toyota Yaris“ atsitrenkė į pastato sieną. 1967 m. gimusiam automobilio vairuotojui nustatytas 1,98 prom. girtumas.


Ne tik meilės Tėvynei ir savo artimui, bet ir keršto, pykčio bei politinių ambicijų apimti tradicinių šeimų „gynėjai" šeštadienį, birželio 12 dieną, mini šou surengė ir Palangoje: apie 10-12, daugiausiai senų ir apysenių automobilių kolona, padabinta Vyčio ir trispalve vėliavomis, važinėjo po Palangą. 


Šeštadienį, gegužės 15 dieną, ryte, įvyko „Didysis Šeimos gynimo maršas“, kurio finalinis renginys buvo surengtas Vilniaus Vingio parke 18 valandą. Žmonių finaliniame protesto renginyje dalyvavo apie 10 tūkstančių.


Liepos 18-osios naktį, apie 02.07 val., pastebėta, kad Palangoje, Žemaičių g., iš daugiabučio namo kiemo, pavogtas automobilis BMW. Žala – 110 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, pranešė delfi.lt


 Palangoje gimusiam Aronui paskutinę rugpjūčio savaitę sukako 10 mėnesių, bet jau mėnuo, kai prie vaiko su veriančia širdgėla prisiglaudžia kiti – vaikelio mama Monika B. (redakcijai pavardė žinoma – L.J.) tiek pat laiko ilsisi žemės kauburėlyje Palangos kapinėse. Kas nutiko, kad pirmagimį ir gyvenimą mylėjusi jauna palangiškė tą lemtingą liepos 31-osios vakarą...


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) kartu su miesto savivaldybės Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistėmis gruodžio 22-ąją kavinėje-boulingePub „Riviera“ surengė labdaros vakarą mažas pajamas gaunančių Palangos šeimų vaikams. Kaip papasakojo PVRA prezidentas Darius Miklovas, vakare dalyvavo daugiau kaip 50 vaikučių iš 30 šeimų.


Šį vakarą visa Lietuva melsis krepšiniui ir jo dievams

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2015 09 17 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Mūsų šalis vėl gyvena krepšiniu. Prancūzijoje besikaunantys Lietuvos karžygiai trečiadienį mums padovanojo Jo Didenybės Krepšinio šventės pratęsimą ir išsaugojo mūsų viltis pasidabinti Europos čempionato medaliais.


„Malūno vilų“ gyventojai šeštadienio pavakarę rinkosi į dar ne visai įprastą susibūrimą- kaimynų vakarą. Apie 300 vakaro svečių centrinėje miesto dalyje esančių vilų statytojas UAB „Kauno būstai“ pasiūlė linksmą programą: pasilinksminti, pasivaišinti skaniais patiekalais ir galbūt išlenkti taurelę tauraus gėrimo, dalyvauti žaidimuose...


Šeimų šventėje ir sportuota, ir sveikatintasi

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 04 02 | Rubrika: Sportas

Verbų sekmadienį, po šv. Mišių, kurios buvo aukotos ir už mūsų miestą bei jo gyventojus dviejų Palangai svarbių istorinių datų išvakarėse, maži ir dideli, jauni ir seni palangiškiai būriais traukė – o norintys ne pėsčiomis eiti, galėjo „Zigmo žirgų“ ristūnų traukiamomis karietomis važiuoti – į universaliąją sporto areną, kur „Palangos...


Rytoj, spalio 21-ąją, Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Kęstutis Rudys švęs 60-ąjį jubiliejų. „Iš tiesų net keista, jog jau 60 metų. Supranti tik viena, jog laikas eina, eina, o atgal jo nepasuksi“, - atskleidė direktorius, bemaž 30 metų vadovaujantis miesto bibliotekai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius