Shodaniečiai sėkmingai laikė karatė egzaminą

Palangos tiltas, 2018-02-21
Peržiūrėta
1537
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Shodaniečiai sėkmingai laikė karatė egzaminą

Savaitgaly tiek Klaipėdoje vyko kvalifikacinis diržų laikymo egzaminas, kurio metu Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai kėlėsi kvalifikaciją ir žengė dar vieną žingsnį juodo diržo link. Į egzaminą susirinko shodaniečiai sportuojantys ne tik Palangoje, bet ir Klaipėdoje, Kretingoje, Plungėje ir Telšiuose, o įvertinti jų žinias atvyko kvalifuokota Lietuvos karatė kiokušin federacijos komisija sudaryta net iš 4 egzaminatorių.
Laikant patį pirmą diržą (oranžinį) egzaminas truko 1h, o ilgiausiai egzaminas truko tiems kas laikė 5 egzaminą (geltoną diržą su žalia juostele): čia technikos egzamino dalis trūko 3.5val, na ir dar 30min trūko atestacinių kovų dalis. Tad shodaniečiams tikrai teko pademonstruoti ištvermę, bei visą pasiruošimą ir įgytas žinias norint sėkmingai įveikti šį išbandymą.
Klaipėdoje vykęs egzaminas buvo skirtas žemesniems diržams, o tą patį savaitgalį Kėdainiuose savo meistriškumą kėlėsi ir aukštesni diržai. Aukščiausius diržus ( rudas diržas 2 KYU ) palangiškių tarpe apsigynė Rimantas Visockis, Aistė Jankauskaitė ir Benedikta Abaravičiūtė. Šiems shodaniečiams liko vos du egzaminai iki juodo diržo!
Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai džiaugiasi savo auklėtiniais bei sveikina sėkmingai įveikus šį sunkų išbandymą. Nepaisant to, kad keletai auklėtinių egzaminą teks perlaikyti jau vasarą, egzaminatoriai priiminėję egzaminą labai stipriai įvertino shodaniečių techninį pasiruošimą bei buvo patenkinti atlikimo greičiu ir jėga. Pasibaigus egzaminų sesijai Palangos karatė kiokušin klubas „Shodan“ kviečia prisijungti į savo gretas naujokus mergaites ir berniukus norinčius sustiprėti bei turiningai praleisti laiką.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kiokušin karatė klubas „Shodan“ šiemet ėmėsi iniciatyvos surengti pirmąjį tarptautinį treniruočių seminarą ir Palangoje įvykusiu renginiu liko itin patenkintas. Pajūryje susirinko per 200 sportininkų, kurių treniruotėms vadovavo patyrę meistrai.


Palangos Senosios gimnazijos istorijos mokytoja ir Tarybos narė Ilona Pociuvienė – darbštuolė, turint omeny, kad pedagogai nuolat verkšlena dėl mažų atlyginimų. Mokytoja-politikė nurodė VMI, kad pernai banke laikė 48 000 eurų, jos gyvenamo namo vertė buvo 132 500 eurai, buto – 45 000 eurų.


Lapkričio 24 d. Kėdainiuose įvyko kasmet šimtus dalyvių sutraukiančios varžybos - Lietuvos kyokushin karate moksleivių taurė. Varžybose dalyvavo virš 900 dalyvių net iš 46 klubų. Klaipėdos mokyklą atstovavo 249 dalyviai. “SHODAN” klubo sportininkai iškovojo 19 aukso, 26 sidabro ir 51 bronzos apdovanojimą.


Balandžio mėnesio pradžioje Kėdainiuose vykęs Lietuvos kiokušin karate jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatas Palangos karate kiokušin mokyklai ,,Shodan” buvo labai sėkmingas – iškovoti 5 aukso ir 1 sidabro medalis.  


Net 400 savo įgūdžius demonstruojančių karatistų – ant lėktuvų kilimo ir tūpimo tako. Tokį neįprastą vaizdą praėjusio šeštadienio popietę galėjo pamatyti Palangos oro uosto keleiviai ir svečiai. Anot karatė meistrų, oro uoste vykstantis egzaminas – išskirtinis išbandymas, reikalaujantis itin didelio susikaupimo, bet paliekantis tik gerus įspūdžius ir...


Savaitgaly tiek Klaipėdoje vyko kvalifikacinis diržų laikymo egzaminas, kurio metu Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai kėlėsi kvalifikaciją ir žengė dar vieną žingsnį juodo diržo link. Į egzaminą susirinko shodaniečiai sportuojantys ne tik Palangoje, bet ir Klaipėdoje, Kretingoje, Plungėje ir Telšiuose, o įvertinti jų žinias atvyko kvalifuokota Lietuvos karatė...


Tokio išbandymo karate ugdytiniams dar neteko patirti. Pirmą kartą daugiau nei 300 vaikų ir suaugusiųjų Palangos oro uoste demonstravo per metus pasiektus rezultatus – jie laikė karatė kyokushin diržų egzaminą, o kylančių ir besileidžiančių lėktuvų keleiviai tapo jų žiūrovais.


Palangos shodaniečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18 m. karate kyokušin čempionatas išaiškino pajėgiausius Lietuvos kovotojus. Daugeliui palangiškių tai buvo pirma patirtis jaunių čempionate, kuriame jau kovojama be korpuso ir rankų apsaugų, taipogi teko jėgas išbandyti su metais vyresniais bei jau patirtį turinčiais kovotojais. Nepaisant to, Palangos karate...


„Shodan“ kovotojai – Olandijos karatė čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 06 | Rubrika: Sportas

Olandijoje vykusiame atvirame kyokushin karate čempionate puikiai pasirodė kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Šis tarptautinis turnyras kasmet vis sutraukia daugiau ir daugiau dalyvių – šiais metais jų susirinko apie 350, net iš 10 šalių. Šiais metais į šias varžybas „shodaniečiai“ keliavo pilnu autobusu...


Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius