Shodaniečių pergalės Vilniaus karatė kyokushin „VICHY“ čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013-03-14
Peržiūrėta
1673
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas.
Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas.

Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 400 sportininkų iš 10 Lietuvos karatė mokyklų. Taip pat buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis itin gausiu medalių kiekiu: iškovoti 6 aukso medaliai, 10 sidabro, 6 bronzos apdovanojimai.
Reikia išskirti sudėtingiausioje jaunių 16-18 metų amžiaus grupėje startavusius shodaniečius. Efektingai kovojo Aušrinė Mažulytė, kuri demonstruodama aukštą kovos tecniką nepaliko jokių vilčių savo varžovėms, Aušrinė šiais metais jau tapo Lietuvos čempione ir pateko į nacionalinę rinktinę bei kovos Europos čempionate Šveicarijoje. Taip pat sėkmingai kovojo ir gero trenerių žodžio nusipelnė Evaldas Galbuogis, finalinėje kovoje pademonstravęs tikrą charakterį. Evaldas atsirevanšavo savo varžovui iš Vilniaus, kuris buvo nugalėjęs jį prieš mėnesį vykusiame Lietuvos čempionate, o prieš tai kovojęs Evaldas nepaliko jokių vilčių kitam savo varžovui, pasiųsdamas jį į nokdauną.
Čempionais įvairaus amžiaus grupėse ir svorio kategorijose tapo: Aušrinė Mažulytė, Evaldas Galbuogis, Motiejus Pauliukevičius, Gustas Petrošius, Urtė Lisaitė, Austėja Arlauskaitė.
Vicečempionų vardus iškovojo: Benas Diovkšas, Darius Merkulovas, Domantas Ulevičius, Benedikta Abaravičiūtė, Benas Butkevičius, Julija Balčiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Andrius Gramauskas, Beatričė Bugenytė, Lukas Kvietkauskas.
Bronzos medaliais pasipuošė: Ignas Andriekus, Benas Jankauskas, Agnė Knietaitė, Ronaldas Rusys, Edgaras Jokubauskas, Matas Jurgutis.
Varžybos buvo ypatingos, nes po įtemptų ir atkaklių kovų shodaniečiai galėjo atsipalaiduoti bei atgauti jėgas „Vichy” vandens parke. Varžyboms vaikus ruošę mokytojas Lukas Kubilius bei asistentas Aivaras Baltmiškis džiaugiasi puikiais auklėtinių pasiekimais ir nuolatiniu tobulėjimu. „Smagu, kad galima suderinti varžybų procesą kartu su pramogom, tai suteikia nemažai gražių akimirkų bei gerų emocijų“, – paminėjo mokytojai.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 29 dieną Kėdainių arenoje vyko karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kuriose dalyvavo rekordiškai daug - net 710 dalyvių iš 39 Lietuvos klubų!


Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose įvyko dviejų dienų Lietuvos kyokushin karate  vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 33 Lietuvos karate klubų.


Savaitgalį Panevėžyje vykęs Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimas) čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos kyokushin karate sportininkus. Sėkmingai šiose varžybose startavo visi Palangos karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję net 4 medalius – 1 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.


Savaitgalį vyko atviros Vilniaus karate kyokushin varžybos. Į šias „Sensei“ klubo organizuojamas varžybas susirinko daugiau kaip 400 sportininkų iš visų Lietuvos karatė mokyklų. Tarp jų buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Po atkaklių ir įnirtingų kovų kretingiškiai galėjo džiaugtis iškovotais 11 aukso, 13 sidabro...


Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.


Vilniuje savaitgalį vyko atviros Vilniaus karate kyokushin varžybos. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau kaip 400 sportininkų iš Lietuvos karatė mokyklų. Tarp jų buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Po atkaklių ir įnirtingų kovų palangiškiai galėjo džiaugtis iškovotais 9 aukso, 10 sidabro ir 8 bronzos...


Vilniuje savaitgalį vyko atviros Vilniaus karate kyokushin varžybos. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 550 sportininkų iš 12 Lietuvos karatė mokyklų. Tarp jų buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai, kurių šiose varžybose startavo net 28, pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis įspūdingu rezultatu...


Vilniuje savaitgalį vyko atviros Vilniaus karate kyokushin varžybos. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 500 sportininkų iš 8 Lietuvos karatė mokyklų. Tarp jų buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis iškovotais net 7 aukso, 6 sidabro ir 8 bronzos apdovanojimais.


Šį savaitgalį Lucerne, Šveicarijoje, vyks Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatas, kuriame varžysis ir karate kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Vasario mėnesį vykusiame Lietuvos čempionate vietas nacionalinėje rinktinėje iškovojo palangiškės Beatričė Bugenytė (sv. kat. – 55 kg), Aušrinė Mažulytė (sv. kat. – 65 kg) ir Erika...


Shodaniečių pergalės Vilniaus karatė kyokushin „VICHY“ čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 400 sportininkų iš 10 Lietuvos karatė mokyklų. Taip pat buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis itin gausiu medalių kiekiu: iškovoti 6...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas