Skelbiamas 2024 m. vasaros poilsio programų daliniam finansavimui gauti konkursas

Palangos tiltas, 2024-03-26
Peržiūrėta
427
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Skelbiamas 2024 m. vasaros poilsio programų daliniam finansavimui gauti konkursas

Palangos miesto savivaldybė skelbia 2024 m. vaikų vasaros poilsio programų rėmimo konkursą (toliau – Konkursas).

2024 metų vaikų vasaros poilsio programų vykdymui iš Savivaldybės biudžeto skirta 10000,00 eurų.

Paraiškas gali teikti Palangos miesto švietimo, kultūros, sporto įstaigos, asociacijos, neformaliojo vaikų šveitimo teikėjai, kiti juridiniai asmenys, kurių nuostatuose (įstatuose) nurodyta, kad gali vykdyti vaikų poilsio stovyklų, sportinę, pramogų ir poilsio organizavimo veiklas ir yra registruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre.

Paraiškos teikiamos nuo skelbimo paskelbimo dienos iki 2024 m. balandžio 24 d. Savivaldybės Komunikacijų ir e. paslaugų skyriui (Vytauto g. 112, LT-00135 Palanga) užklijuotame ir užantspauduotame voke, ant kurio užrašytas Paraiškos teikėjo vardas ir pavardė bei organizacijos adresas ir konkurso pavadinimas „Vaikų vasaros poilsio programų rėmimo konkursui“.

Paraiškos Konkursui teikiamos vadovaujantis Palangos miesto savivaldybės vaikų vasaros poilsio rėmimo konkurso organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2024 m. kovo 25 d. įsakymo Nr. A1-327 1 punktu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel. (0 460) 48721 arba el. paštu [email protected]

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Švenčiant 10-ąjį, jubiliejinį, renginių ciklą „Palangos dienos“, it viesulas praūžė ir jau septintą kartą organizuojamas poezijos konkursas „Haiku Palangai 2024 “. 


Palangos miesto savivaldybė skelbia 2024 m. vaikų vasaros poilsio programų rėmimo konkursą (toliau – Konkursas).


Artėjant 10-ajam, jubiliejiniam, renginių ciklui „Palangos dienos“, baigėsi ir jau septintą kartą organizuojamas poezijos konkursas „Haiku Palangai 2024 “. 


Palangos miesto savivaldybės administracija skelbia 2024 m. sporto projektų rėmimo konkursą.


Prie oro uostų įsikūrę gyventojai, gydymo, švietimo ir poilsio įstaigos galės gauti kompensacijų už išlaidas triukšmą mažinančioms priemonėms.


Š. m. gegužės 8 dieną įvyko Sporto projektų ir aukšto meistriškumo sporto programų 2023 m. konkursas.


Unikalioje vietoje – pušynų apsuptyje ir visai šalia jūros – esanti garsioji vila „Auska“ bei jai priskirta teritorija tarnaus bendruomenės poreikiams – čia bus teikiamos sveikatinimo ir socialinės paslaugos. Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė sakė „Palangos tiltui“, kad tikisi, kad detalusis „Auskos“ žemės sklypo planas bus patvirtintas pirmoje 2022 metų...


Konkurse gali dalyvauti Palangos savivaldybėje veikiančios biudžetinės įstaigos, vaikų meno ir sporto klubai, nevyriausybinės organizacijos ir pelno nesiekiantys juridiniai asmenys, kurių nuostatuose (įstatuose) nurodyta, kad gali vykdyti vaikų poilsio stovyklų, sportinę, pramogų ir poilsio organizavimo veiklas. Paraiškos programoms finansuoti su priedais iki 2017 m. gegužės 5 d....


Turbūt ne vienas jaunas žmogus susimąsto: „Kaip gerai būtų gauti paskolą ir įsigyti nedidelį, tačiau savo nuosavą būstą“. Tačiau šią mintį daugelis greitai nuveja manydami, jog jų uždarbis menkas, todėl šansai gauti paskolą yra menki. Kadangi pati labai norėčiau turėti nuosavą būstą, pabandžiau pasidomėti galimybėmis gauti paskolą Palangos bankuose. Savo patirtimi norėčiau pasidalinti su...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius