Skubėjo pas Ministrą Pirmininką į Vilnių dėl Koncertų salės, bet spėjo išvysti ir dukros Ievos atėjimą į pasaulį Klaipėdoje

Palangos tiltas, 2021-06-27
Peržiūrėta
3096
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šarūnas Vaitkus su šeima: žmona Vilma, dukromis Ieva ir Gabija, sūnumi Domantu
Šarūnas Vaitkus su šeima: žmona Vilma, dukromis Ieva ir Gabija, sūnumi Domantu

Kai nori, spėji visur! 

 Šeštadienį, birželio 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus „Facebook“ pasidalino jautria asmenine istorija, kuri įrodo būtent tai.

„Prieš 6 metus anksti ryte išvykau į Vilnių pas tuometinį Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių dėl Palangos koncertų salės finansavimo klausimo. Žmona Vilma jau gulėjo Klaipėdos ligoninėje, visa šeima laukėme mažo stebuklėlio. Labai abejojau ar važiuoti, bet žmona pasakė, jog galiu „drąsiai“ tai daryti ir spėsiu į vaiko gimimo akimirką. Pasitarimas praėjo sklandžiai. Važiuodamas pro Kauną, skambtelėjau Vilmai. Ji pasakė, kad jaučiasi gerai. O mes su vairuotoju sustojome „Megoje“ užkąsti. Praėjus pusvalandžiui, skambina Vilma ir sako:  „Jau veža...“  Tiesą pasakius, skubėjome ir, lygiai po 7 minučių, kai įėjau į palatą,  palaukdama tėčio, gimė mūsų Ieva. Po 6 mėnesių atidarėme ir naują koncertų salę. Esu laimingas visais trimis savo vaikais ir džiaugiuosi jais. Ievute, būk sveika ir laiminga!” – parašė Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

šventoji 2021-06-30 06:01 (IP: 162.158.183.186)
kam to reikia ,perdaug viskas kartojama , tiesiog neskoninga

Taip pat skaitykite

Palangos koncertų salės apšvietimas primins reikšmingus įvykius bei minėtinas dienas.


Šiemet Palanga švenčia 770 metų gimtadienį ir šia proga Palangos koncertų salė, sveikindama kurorto gyventojus ir svečius, paruošė turiningą programą bei pluoštą staigmenų.


 Rugsėjo 21 dieną pasaulyje minima tarptautinė Alzheimerio diena. Ta proga Palangos koncertų salės pastatas nušvis purpurine spalva.


Kai nori, spėji visur!   Šeštadienį, birželio 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus „Facebook“ pasidalino jautria asmenine istorija, kuri įrodo būtent tai.


Palangos koncertų salei (PKS) blogesnis įvykis nei koronaviruso pandemija galėtų, ko gero, būti tik 5 tonų meteorito smūgis – 2020 metais Palangos koncertų salėje buvo suplanuoti 134 koncertiniai renginiai. Dėl prasidėjusios COVID-19 pandemijos joje įvyko tik 33 renginiai. „Bendrai vertinant, situacija yra labai bloga ir, tikėtina, bloga ji bus net ir panaikinus karantiną....


Palangos koncertų salei (PKS) blogesnis įvykis nei koronaviruso pandemija galėtų, ko gero, būti tik 5 tonų meteorito smūgis – 2020 metais Palangos koncertų salėje buvo suplanuoti 134 koncertiniai renginiai. Dėl prasidėjusios COVID-19 pandemijos joje įvyko tik 33 renginiai. (SKAITYKITE VISĄ STRAIPSNĮ PENKTADIENĮ "PALANGOS TILTE")


Šių metų pradžioje nuardytosios Vasaros estrados vietoje jau ryškėja būsimosios ne vien vasaros sezonu, o visus metus palangiškius ir miesto svečius koncertais ir kitais kultūros renginiais džiuginsiančios naujosios Koncertų salės, kurią kultūros ministras Šarūnas Birutis įvardijo pirmąja universalia koncertų sale visoje Lietuvoje, kontūrai. Rekonstrukciją...


Palangoje intensyviai vyksta garsiosios vasaros estrados rekonstrukcija, neatpažįstamai pakeisianti esamą pastatą.


Pasirašyta rangos darbų sutartis dėl Palangos koncertų salės rekonstrukcijos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 17 | Rubrika: Miestas

Palangos koncertų salės rekonstrukcijai uždegta žalia šviesa – ketvirtadienį Savivaldybėje pasirašyta rangos darbų sutartis. Dokumentą pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir UAB „Conresta“ direktoriaus pavaduotojas komercijai vadovas Ernestas Šeženis.


Pradėti Palangos koncertų salės projektavimo darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 01 21 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybei pasirašius sutartį su UAB „Uostamiesčio projektas“, praėjusią savaitę pradėti kurorto koncertų salės projektavimo darbai. Jau po keleto metų senosios Vasaros estrados vietoje išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius