Smarkūs vėjai pajūriui žalos nepadarė

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015-12-03
Peržiūrėta
711
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Smarkūs vėjai pajūriui žalos nepadarė

Nuo pat savaitgalio ūžavę smarkūs vėjai paplūdimiui ir miestui matomos skriaudos nepadarė. Neužfiksuota jokių specialių iškvietimų, nesikreipė gyventojai, kurie būtų likę be elektros tiekimo, o vėjas paliko tik porą išverstų medžių, išvartė konteinerius ir smėliu užnešė kai kuriuos priėjimus prie jūros.
UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojo Stepono Šepučio duomenimis, siautę smarkūs vėjai didelės žalos paplūdimiui nepadarė, komunalininkai buvo iškviesti tik atkasti priėjimus prie jūros: „Jokių žymių nuostolių tiek paplūdimys, tiek miestas nepatyrė. Išversti tik du medžiai, dėl kurių ir taip jau buvo seniai abejojama, kai per pastarąją audrą, galime palyginti, buvo išversta virš dešimt. O prilaužytos šakos, nuverstas vienas kitas konteineris – kasdienės ir pajūriui įprastos smulkmenos. Pagrindiniai komunalininkų darbai – atvalytas Žvejų g. įvažiavimas prie gelbėjimosi stoties, Dariaus ir Girėno g. įvažiavimas prie pajūrio ir tilto prieigos. O daugiau jokių papildomų darbų neteko imtis ir galima konstatuoti, kad smarkūs vėjai praūžė labai ramiai“.
Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vidmantas Jarulis taip pat patvirtino, kad nors vėjas ūžavo ir labai smarkiai, tačiau jokių specialių iškvietimų nebuvo sulaukta: „Sulaukėme tik vienintelio iškvietimo pirmadienį – Būtingėje, prie „Birutės uosto“ buvo nuvirtęs medis. Gelbėtojų buvo reaguota greitai ir jis buvo skubiai likviduotas. O visą vėjuotą laikotarpį dirbome įprasta tvarka ir sujudimo nepajutome“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Visą trečiadienį ir naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį pajūryje siautusi audra didesnių nuostolių Palangai nepadarė.


Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje civilinėje byloje dėl aplinkai padarytos žalos priteisimo konstatavo, jog visi atsakovams nuosavybes teise priklausančiame sklype augę medžiai – 21 juodalksnis – buvo saugotini, nes augo Palangos aerodromo apsaugos zonoje.


Po praėjusiame „Palangos tilto“ numeryje pasirodžiusio straipsnio apie ilgą laiką lietui lijus patirtus palangiškių nemalonumus, viena skaitytoja pastebėjo, jog būta ir daugiau negandų, nei kad aprašyta.


Po pasibaigusio sezono praktiškai su visais žaidėjais atsisveikinusi BC „Palanga“ komanda galvoja apie naują klubo viziją. Klubo vadovai priėmė sprendimą dirbti su pačiais talentingiausiais jaunaisiais žaidėjais, kurie 4-5 metų laikotarpyje, dirbant su stipriu trenerių kolektyvu, keltų klubo vertę.


Smarkūs vėjai pajūriui žalos nepadarė

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 03 | Rubrika: Miestas

Nuo pat savaitgalio ūžavę smarkūs vėjai paplūdimiui ir miestui matomos skriaudos nepadarė. Neužfiksuota jokių specialių iškvietimų, nesikreipė gyventojai, kurie būtų likę be elektros tiekimo, o vėjas paliko tik porą išverstų medžių, išvartė konteinerius ir smėliu užnešė kai kuriuos priėjimus prie jūros.


Kovo 5 dieną Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų kolegija priėmė neskundžiamą nutartį netenkinti UAB „Entoja“ apeliacinio skundo dėl Klaipėdos apygardos administracinio teismo 2013 m. rugsėjo 16 d. sprendimo, kuriuo buvo atmestas bendrovės prašymas dėl žalos atlyginimo.


Jau metai praėjo nuo skaudaus įvykio Palangoje, kai olandų atrakcionuose žemyn galvomis apie valandą kybojo devyni vaikai. Tačiau iki šiol taip ir nepavyksta pradėti nagrinėti bylos iš esmės.


Kiti laikai, kiti vėjai. O jaunimas ar blogesnis?

Gina KUBILIŪTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2012 07 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Keičiasi laikai, keičiasi vaikai? Ar tai tiesa? Ką matydavo jie prieš daug metų ir ką jie mato dabar? Kokius rūbus nešiodavo anksčiau, ir kokius šiandien, kokios muzikos klausėsi ir kas dabar jiems grojama? Neretai iš tėvų išgirstame – mūsų laikais būdavo kitaip.   Persikelia į virtualią erdvę Pažiūrėkime, kokie buvo animaciniai...


Audra griovė tvorą, sieną, traukė elektros laidus, bet paplūdimio pagailėjo

Agnė LEKAVIČIENĖ, Alfredas PUMPULIS, 2011 11 28 | Rubrika: Miestas

    6 iškvietimai per naktį Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Vidmantas Jarulis „Palangos tiltui“ sakė, jog žuvusių ar traumuotų žmonių dėl sustiprėjusio vėjo nėra. Nors sekmadienio naktį siaučiantis uraganinis vėjas didelės žalos miestui ir nepadarė, užmigti sugebėjo nedaugelis. Naktį vėjo gūsiams pasiekus 33 metrų...


Permainų vėjai miesto ligoninėje

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 17 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos miesto ligoninėje įvyko permainos. Šalių susitarimu iš centro vadovo pareigų pasitraukė Juozas Jankauskas. Jam išmokėta devynių mėnesių vidutinio darbo užmokesčio išeitinė  kompensacija. Po valdymo struktūros pertvarkos miesto ligoninė tapo Klaipėdos jūrininkų ligoninės skyriumi, veikiančiu Palangoje. Skyriaus veiklą kuruos  Jūrininkų ligoninės vyriausiojo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius