Stambūs pirkiniai namams: kokių dažniausiai ieško moterys?

Palangos tiltas, 2020-08-13
Peržiūrėta
1937
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Stambūs pirkiniai namams: kokių dažniausiai ieško moterys?

Ne paslaptis, kad namai yra viena iš tų vietų, kuriuose tikrai nebūtų taip pat patogu bei gera gyventi, jei neįsigytume daugybės svarbi akcentų. Kita vertus, nesunku pastebėti, kad vienais pirkiniais namams dažniau domisi ir juos perka vyrai, tačiau taip pat netrūksta pirkinių namams, kurie gerokai aktualesni moterims. Tad pakalbėsime apie moterims ir apie jų pirkinius namams – kas domina labiausiai?

Siuvimo mašinos
Siuvimo mašiną galime išvysti dažnuose namuose. Ir nė nereikia ir sakyti, kad būtent tai yra vienas iš tų pirkinių, kuriuo kur kas labiau domisi moterys. Šis pirkinys joms reikalingas dėl daugybės priežasčių: vienos jį perka, kad galėtų taisyti vaikų rūbelius; kitos – kad pasisiūtų sau vienetinių drabužių, o dar kitoms šis įrankis yra reikalingas papildomai veiklai. Belieka tik pridurti, kad siuvimo mašina iš tiesų namuose tampa nepamainoma pagalbininke, dėl kurios galima įgyvendinti ne tik pačius įdomiausius kūrybinius sumanymus, bet ir užtikrinti puikų estetinį vaizdą arba netgi gauti papildomų pajamų. Taigi, nieko keista, kad būtent siuvimo mašinos yra viena labiausiai moteris dominančių prekių, skirtų namams. Galima tik pasidžiaugti, kad šiandien siuvimo mašinų pasirinkimas yra iš tiesų labai didelis, ir tai – neabejotinai puiki naujiena kiekvienai, kuri taip pat yra įsitikinusi, kad jos namams reikalingas šis pirkinys. Na, o, jei ir jūs manote, kad jums vertėtų praturtinti savo namus būtent šiuo pirkiniu, atkreipkite dėmesį į tai, kad Pigu.lt siūlo jums iš tiesų labai didelį šių prekių pasirinkimų. Čia jūsų laukia aukštos kokybės siuvimo mašinos, patrauklios jų kainos bei įvairūs priedai, kurie užtikrins, kad siuvimas taps tikru malonumu. Na, ir, žinoma, taip pat reikia paminėti, kad galimos ir įvairios akcijos, o taip pat – pasirinkta siuvimo mašina bus pristatyta į jūsų namus.

Buitinė technika
Tai – dar viena prekių grupė, kuria labiau nei vyrai, žavisi ir domisi moterys. Na, o ar galėtų būti kitaip – juk ne veltui ir yra sakoma, kad kaip ten bebūtų, bet moteris vis tiek laiko visus 4 namų kampus. Svarbu akcentuoti, kad tai padaryti yra kur kas lengviau, jei pasirenkama tinkama buitinė technika – ji leidžia sutaupyti labai daug energijos, laiko, dažnu atveju ir pinigų, ir net vykdyti kelis procesus vienu metu. Štai, pavyzdžiui, skalbimo mašina išskalbs drabužius, dulkių siurblys – robotas išvalys namus, o daržovių smulkintuvas kone pats už jus paruoš gaivias salotas. Ir, akivaizdu, kad kuo daugiau buitinės technikos yra namuose, tuo gyvenimas tampa lengvesnis, patogesnis ir, žinoma, malonesnis, daugiau laiko galima skirti sau.
Na, o tos, kurios dar tik ieško, kur galėtų įsigyti kokybiškos bei ergonomiškos buitinės technikos, turėtų atkreipti dėmesį į https://pigu.lt/lt/buitine-technika. Čia jūsų laukia itin didelis pasirinkimas buitinės technikos gaminių, kurie savo modernumu bei funkcionalumu leidžia suprasti – gyvenimas gali būti labai malonus. Be to, galima rūšiuoti prekių pasiūlą pagal įvairius kriterijus ir užtikrinti greitą bei paprastą jų paiešką. Jūsų taip pat laukia patrauklios kainos kiekvieną dieną ir žavingos akcijos išskirtinėmis dienomis. Visos jūsų pasirinktos prekės bus pristatytos greitai, saugiai ir patogiai.
Taigi, jei vyrus dažniau domina santechnikos gaminai ar įrankiai, skirti namų pertvarkai atlikti, tai moterys kur kas mieliau domisi siuvimo mašinomis bei buitine technika. Ir jei tik sugebėsite deramai įvertinti savo poreikius bei lūkesčius, pasirinksite tinkamas prekes, patys maloniai nustebsite, koks paprastas bei malonus gali būti gyvenimas.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 24 d. (penktadieniį) 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje – naujos I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas. 


Lietuvos policijos ,,Facebook" paskyroje skelbiama, kada ir kokių reidų sulauksime šį mėnesį.


Jei paklaustume, kas labiau mėgsta apsipirkti, moterys ar vyrai, tai, atsakymo tikrai nereikėtų ilgai ieškoti – daugelis sakytų kad ši veikla labiau patinka moterims ir taip atsakiusieji neabejotinai būtų teisūs. Dar daugiau, kai kalbame apie apsipirkimą internetu, čia taip pat lyderiauja dailiosios lyties atstovės. Taigi, belieka tik sužinoti, kokius pirkinius jos įsigyja...


Prezervatyvai – neabejotinai viena pačių populiariausių apsaugos nuo nepageidaujamo nėštumo ir LPL priemonė. Tačiau kad ir kaip dažnai jie naudojami, vis pasitaiko klaidų. Neretai viskas prasideda dar tik perkant šią apsaugos priemonę. Prezervatyvai internetu – tobulas pasirinkimas taupantiems laiką ir norintiems konfidencialumo. Visgi net ir čia nederamai paskubama....


Ne paslaptis, kad namai yra viena iš tų vietų, kuriuose tikrai nebūtų taip pat patogu bei gera gyventi, jei neįsigytume daugybės svarbi akcentų. Kita vertus, nesunku pastebėti, kad vienais pirkiniais namams dažniau domisi ir juos perka vyrai, tačiau taip pat netrūksta pirkinių namams, kurie gerokai aktualesni moterims. Tad pakalbėsime apie moterims ir apie jų pirkinius namams –...


Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas skelbia poilsio namų „Baltija“, esančių Palangoje, 100 proc. akcijų paketo pardavimą. Pradinė pardavimo kaina – 4 mln. eurų.


Vasarą rankomis trina ne tik prekybininkai, bet ir dviračių nuomotojai. Anot jų, žmonės itin aktyviai leidžia laisvalaikį, negailėdami pinigų pramogoms bei pasivažinėjimams dviračiu ar velomobiliu. O dviračius dažniausiai nuomojasi užsieniečiai, ypač rusai.


Rotary klubo dovanos – Palangos miesto globos namams

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 12 | Rubrika: Miestas

Pirmosios pavasario dienos suteikė daug džiaugsmo kurorto globos namų gyventojams ir darbuotojams, kur Palangos ir Silkeborgo (Danija) Rotary klubai užbaigė paramos teikimo Palangos miesto globos namams dvimetį projektą.


Klaipėdoje atsirasiantis naujas Moterų krizių centras, padės nukentėjusioms nuo smurto, prekybos žmonėmis ir prostitucijos moterims. Į centrą galės kreiptis ne tik Klaipėdos, bet ir Palangos bei Kretingos moterys. Klaipėdos miesto savivaldybė, siekdama pasinaudoti  2007 – 2013 m. ES struktūrinių fondų parama, tikisi tokį centrą įsteigti jau kitąmet.


Nakvynės namams – per maža

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 12 05 | Rubrika: Miestas

Kiti Lietuvos miestai atšalus orams ėmė skelbti, jog laukia namų neturinčių žmonių antplūdžio, Palangoje šios galimybės benamiai neturi, tad glaudžiasi kur papuola. Bet, kaip patikino Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Genutė Kavarzienė, miestas – nedidelis, gali neatsirasti klientų tokiems namams, tačiau puikiai praverstų, pasak jos, mišrus socialinių paslaugų centras, kuris teiktų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius