Šventinis koncertas VASAROS ŽVAIGŽDĖS

Palangos tiltas, 2017-08-04
Peržiūrėta
563
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventinis koncertas VASAROS ŽVAIGŽDĖS

Šventinis koncertas
VASAROS ŽVAIGŽDĖS
Rugpjūčio 14 d. 20 val.
Palangos koncertų salė

Et, šiemet vasara... pasak oro prognozuotojų, tikroji šiluma prasidės rugpjūtį. Bet nemanykit, kad dėl to, jog nustos lyti. Ne! Orai pagerės todėl, kad į naująją Palangos koncertų salę susirenka „VASAROS ŽVAIGŽDĖS“.
Pagalvokit patys – didžiuliame jungtiniame koncerte, vienoje scenoje pasirodys toks būrys „žvaigždžių“.
Pirmąją koncerto dalį, pradės VILHELMO ČEPINSKIO vadovaujamas ORKESTRAS SENOJI CAMERATA. Akomponuojant orkestrui, dainuos talentingoji, populiarioji ir – neslėpkime – žavingoji dama: ONA KOLOBOVAITĖ.
Taip pat šioje koncerto dalyje O. Kolobovaitės jaunystės žavesį pakeis didžiulė scenos patirtis, žiūrovų meilė ir garbė – Maestro VIRGILIJUS NOREIKA. Maestro maloniai sutiko sudalyvauti šiame jungtiniame „VASAROS ŽVAIGŽDŽIŲ“ koncerte ir labai laukia savųjų gerbėjų.
Šios dalies staigmena ir netikėtumas bus garsiausių Lietuvos smuikininkų pasirodymas. Turėsite galimybę matyti ir žavėtis VILHELMO ČEPINSKIO ir ZBIGNEVO LEVICKIO virtuoziškumu.
Be abejo, Palangos koncertų salėje didžiulę įtaką koncertui turės pati vasara. Tad artistų nuotaikos ir jų pasirodymų amplua gali būti vasariškai netikėtas. Ko jau ko, bet geros nuotaikos tikrai nestokos. Ir jei Jums maga savo mylimus artistus pamatyti kitaip, geriau kaip Palangos koncertų salėje vargu ar pavyks.
Bet čia dar ne viskas. Mūsų laukia antroji koncerto dalis.
O antroje dalyje, sėkmingai apvažiavęs visą Lietuvą su koncertais ir ne vienai gerbėjai suvirpinęs širdį su „Mažyte mano...“ pasirodys OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS.
Na, o koncerto pabaigoje susitiksite su senokai Palangoje nekoncertavusiu RAIGARDO TAUTKAUS ŠAMPANINIU KAUNO CHORU. Nuo to laiko, kai choras laimėjo pirmuosius „Chorų karus“ prabėgo nemažai laiko. Per tą laiką buvo surengta daugybė koncertų Lietuvoje. Kas be ko – daugelis choro dalyvių bandė realizuoti save kituose projektuose. Galų gale daugelis iš jų pasklido po visą Europą. Tačiau rugpjūčio 14d. visi jie tvirtai nusprendė sugrįžti į savo Gimtinę, į savo „Šampaninį“ chorą ir pateikti Jums savo žinomas ir naujausias dainas.
Koncertą ves aktorius bei televizijos diktorius VILIUS KAMINSKAS.
Koncerto režisierius MINDAUGAS KARALIUS.
Vien dėl šio koncerto verta atvykti į Palangą!
Tuo pačiu – kas nematė – pasidairys ir po naująją koncertų salę.

www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/vasaros-zvaigzdes-palanga-koncertu-sale-bilietai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykiteŠventinis koncertas VASAROS ŽVAIGŽDĖS Rugpjūčio 14 d. 20 val. Palangos koncertų salė


Šventinis koncertas VASAROS ŽVAIGŽDĖS Rugpjūčio 14 d. 20 val. Palangos koncertų salė


Šeštadienį, liepos 10 d., trečią kartą edukacinis intensyvaus ugdymo vaikams ir jaunimui projektas Palangoje atvėrė duris įvairaus žanro vokalistams, vokalo besimokantiems moksleiviams, studentams, profesionaliems dainininkams, vokalo pedagogams bei muzikos mokytojams, norintiems kelti savo kvalifikaciją. Projektas pradėtas 2015 m. pavadinimu „Palangos vasaros...


„Palangos tilto“ leidžiamas vasaros leidinys, žurnalas „Palanga ir Lietuvos pajūris 2017“ Palangos ir visai pajūrio bendruomenei pristatytas praėjusią savaitę. Visiškai naujutėlį, dar dažais kvepiantį žurnalą turėjo galimybę pavartyti visi atvykę į pristatymą, kuris vyko, kaip ir dera vasaros leidiniui, pajūryje.Palangos vasaros skaitykla skaičiuoja 50-ąjį sezoną

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 06 16 | Rubrika: Kultūra

Birželio 13 dieną Palangos vasaros skaitykloje būriavosi visi, kuriems ne svetima knyga. Čia buvo atidaromas vasaros skaityklos 50-asis sezonas. Atidarymo metu buvo rengiamas ir „Literatūrinis furšetas“, kuriame derėjo ir knygos, ir maistas.  


Šią savaitę darželiai ir pradinės mokyklos jau skelbia ilgai lauktų atostogų pradžią. Tačiau ne visi vaikai turi senelius, pas kuriuos gali praleisti nerūpestingas atostogas, o didžioji dalis tėvelių taip pat neturi galimybės būti su vaiku namie, tad kyla klausimas – kur dėti vaiką vasaros metu, jei jis dar per mažas būti vienas namie? Viena iš išeičių –...


„Šventoji 2010“ - vasaros sezono atidarymas


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius