Šventojiškis Vaidas Šimaitis save lygina su triušiu, o Nomedai Kazlaus ir Tomui Žulkui ilgaausis – tiesiog mielas

Linas JEGELEVIČIUS, 2023-01-13
Peržiūrėta
1904
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tomas Julius Žulkus
Tomas Julius Žulkus

„Mano nuomone, triušis panašus į mane. Jis yra taikus, švelnus, ramus tačiau kartu stiprus bei energingas,“ – „Palangos tiltui“ sakė šventojiškis Vaidas Šimaitis.

Primename, kad šie metai pagal kinų kalendorių – juodojo triušio metai.

„2022 metai man buvo pakankamai geri metai, tačiau daug rūpesčių kėlė ir vis dar kelia energetinių kainų šuolis, paslaugų, maisto ir kitų prekių kainų kilimas, kuris išbalansavo žmonių perkamąją galią bei verslo planus. Vilties teikė tai, kad viso pasaulio pastangomis ir pagalba, Ukrainai atsirado prošvaistė sustabdyti besitęsiantį karą. Tikiuosi, kad 2023 metais neatsiras naujų ligų. Taip pat viliuosi, kad pavyks užbaigti seniau pradėtus darbus ir imtis naujų, kad tiek mano tiek artimųjų sveikata išliks stipri ir ateinantys metai nebus blogesni nei 2022 metai,“ – V. Šimaitis sakė „Palangos tiltui.“

„Metai eina, o seni, malonumą teikiantys ir atsipalaiduoti priverčiantys įpročiai nesikeičia. Dvasinę ramybę vis dar randu važinėdamas motociklu, nors jam laiko randu jau mažiau. Pasivaikščiojimai su nauju augintiniu padeda pailsinti mintis. Taip pat ramybei ir apmąstymams renkuosi laiką prie jūros, pasivaiksčiojimui palei ją arba ant Palangos tilto, kuomet lengvas vėjas prapučia galvą ir padeda tvarkingai sudėlioti mintis,“ – sakė V. Šimaitis.

Žinoma operos dainininkė Nomeda Kazlaus sakė, kad praėjusieji metai jai, kaip ir visiems geros valios žmonėms buvo nelengvi – dėl karo Ukrainoje.

„Turiu joje draugų. Jų gyvenimai pasikeitė neatpažįstamai,“ – sakė Nomeda.

Paprastai Palangoje vasarą koncertus rengianti, dainininkė pernai jų atsisakė – dėl karo.

„Ne ta nuotaika,“ – prisipažino.

Pernai Vlado Jurgučio progimnazijoje ji nesurengė ir jau tradicija tapusios mokyklėlės talentingiems kurorto dainorėliams. Priežastis – ta pati.

Tačiau Nomeda tikisi, kad triušio metai bus visiems geresni.

„Tikiu Ukrainos pergale. Vadinasi, visi mes laimėtumėme su ja. Viliuosi, kad naujaisiais metais labiau atsigręš į dvasinius dalykus – labiau ieškos, kad mus visus labiau jungia ir vienija,“ – sakė N. Kazlaus.

Nomedai triušis – „labai mielas“ gyvūnėlis.

Sanatorijos „Pušynas“ direktorius Tomas Julius Žulkus pasidžiaugė, kad pernai pavyko apginti „Pušyną“ nuo jį valdančios Vidaus reikalų ministerijos ketinimo sanatoriją privatizuoti.

„Daug pastangų buvo įdėta. Šiais metais tikimės toliau tęsti sanatorinių paslaugų teikimą – tik po nauja, Sveikatos apsaugos ministerijos, vėliava,“ – sakė T. J. Žulkus.

Kaip rašė „Palangos tiltas“, pernai, miesto mero Šarūno Vaitkaus ir T. J. Žulkaus iniciatyva, reabilitaciją atliko kelios dešimtys ukrainiečių karių.

„Malonu, kad taip prisidėjome Ukrainos labui,“ – sakė T. J. Žulkus.

Jis viliasi, kad 2023-iaisiais būsią daugiau taikos pasaulyje.

„Žinoma, sprendimų per vieną dieną nebus,“ – sakė „Pušynas“ direktorius.

Jam triušis yra ramybės simbolis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos universiteto ligoninėje (KUL) naujo etapo startas – šiandien pareigas eiti pradėjo įstaigos generalinis direktorius dr. Audrius Šimaitis. 


Trečiadienį, rugpjūčio 16 d., amžinojo poilsio Šventosios kapinėse atgulė Palangos ir Šventosios verslininkas bei politikas Vaidas Šimaitis. Jį paskutinėje kelionėje lydėjo artimieji, bendražygiai, bičiuliai, kaimynai, būrys baikerių – penktadienį Šventojoje prasidės V. Šimaičio įkurtas baikerių festivalis „Beach Bike Fest.“ Vaidai, iki susitikimo Amžinybėje! „Palangos tilto“ info  


Praėjusiame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje svarstėme, kas užims du Palangos mero vicemerų postus. Žinia, pasikeitus įstatymui, dabar pats meras Šarūnas Vaitkus juos pasirinks. Neabejotina, iš savųjų, tai yra konservatorių tarpo. Pagal naują įstatymo redakciją, vicemerai negalės būti Tarybos nariais. „Palangos tiltas“ neteisingai paskelbė, kad pirmasis, likęs „už brūkšnio“, tai yra...


„Mano nuomone, triušis panašus į mane. Jis yra taikus, švelnus, ramus tačiau kartu stiprus bei energingas,“ – „Palangos tiltui“ sakė šventojiškis Vaidas Šimaitis. Primename, kad šie metai pagal kinų kalendorių – juodojo triušio metai.


Ką žada pasauliui ir Palangai 2023-ieji, pagal kinų kalendorių, Juodojo Vandens Triušio metai? Kokia yra palangiškių ir šventojiškių nuomonė apie triušį? „Mano nuomone, triušis panašus į mane. Jis yra taikus, švelnus, ramus tačiau kartu stiprus bei energingas,“ – „Palangos tiltui“ sakė šventojiškis Vaidas Šimaitis.


Dėl pavyzdingai tvarkomų Palangos viešųjų vietų pagyrų sulaukiantys komunalininkai per vasarą išveža tiek šiukšlių, kiek mieste susikaupia per visus likusius metus.


Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro didysis kryžius įteiktas...


Kovo 4-osios naktį paaiškėjo rinkimų į miesto savivaldybės Tarybą rezultatai. Kaip ir tikėtasi, rinkimus laimėjo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius. Konservatoriai naujoje Taryboje, kaip ir kadenciją baigiančioje Taryboje, vėl turės 15 mandatų. Tačiau, patikimų šaltinių teigimu, mandatų atsisakius P. Žeimiui ir A....


„Duok ranką, mielas drauge“, – rugsėjo 17dieną 10 valandą tarė Palangos senosios gimnazijos mokiniai. Siekdami aktyviai praleisti laiką, dar labiau susibičiuliauti su bendraminčiais ne tik iš savo mokyklos, bet ir su svečiais iš Palangos pradinės, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos neįgaliųjų mokinukų klasių, rinkomės prie centrinės gelbėjimo...


2010-ųjų metų simbolis – baltasis tigras jau moja letena atsisveikindamas, o į duris netrukus pasibels kur kas mažesnis, švelniakailis gyvūnėlis – triušis. Tik ar visuomet jis toks nepavojingas ir negali varžytis su pačiais tigrais, o gal ir jis parodo savo aštrius dantukus. Triušius auginanti palangiškė Lina Staškutė, save vadina mėgėja, tačiau neneigia, jog auginti triušius yra jos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius