Tarpmiestinių autobusų reisų iš 21 liko 7 , šarvojimo salėje velionio vienu metu gedi tik 10 žmonių

Palangos tiltas, 2020-03-23
Peržiūrėta
1987
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nepaisant ypatingos padėties šalyje, Palangos komunalininkų darbotvarkę karantinas mažai pakoregavo: „Praktiškai dirbame įprastu režimu, tik esame savo darbuotojus įspėję dėl viruso laikytis tam tikrų rekomendacijų, saugotis,“ – laikraščiui „Palangos tiltas“ ir www.palangostiltas.lt pirmadienį, kovo 23 d., sakė Gediminas Valinevičius, miesto komunalinio įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius. „Gal kam nors keistai nuskambės, bet pasiruošimas vasaros sezonui – koks jis bebūsiąs – vyksta. Atliekos yra surenkamos ir išvežamos. Autobusų stotis dirba, tiesa, sulėtintu režimu,“ – sakė G. Valinevičius.
Anot jo, iš 21 tarpmiestinio reiso iš Palangos autobusų stoties laikinai liko 7, sumažėjo ir mikroautobusų, važiuojančių į Kretingą ir Klaipėdą, skaičius.
„Išties, keleivių srautas dėl žinomų priežasčių sumažėjo labai ženkliai, todėl vežėjai turėjo reaguoti,“ – sakė G. Valinevičius.
Pasiteiravus, kaip karantino metu vyksta laidotuvės, G. Valinevičius sakė, kad laidotuvių organizatorių yra prašoma laikytis Vyriausybės priimtų sprendimų ir rekomendacijų.
„Mes taip pat esame priėmę savo rekomendacijas, pavyzdžiui, kad šarvojimo salėse vienu metu būtų ne daugiau kaip 10 asmenų, kad būtų laikomasi dvejų metrų socialinio atstumo ir panašiai. Praėjusią savaitę daug laidotuvių neturėjome. O įvykusių laidotuvių dalyviai buvo supratingi, ir mes jokių priekaištų dėl to nesulaukėme,“ – sakė G. Valinevičius.

Jūsų komentaras:

Klausimas 2020-03-24 11:39 (IP: 90.137.70.96)
Ar tiesa, kad buvusiame Raudonajame Lenino kampelyje (dabar užkonspiruotame po "Antano Mončio namų" iškaba) karantino metu organizuojama grabų paroda?

Taip pat skaitykite

Daugybe šventinių dekoracijų pasipuošęs didžiausias šalies kurortas šįvakar įžiebė išskirtinę, Lietuvoje, o gal ir niekur kitur dar neregėtą eglių eglę ir pradėjo spindinčių pajūrio Kalėdų laukimo laikotarpį. Skambant nuotaikingai muzikai ir daugybės susirinkusių žiūrovų plojimams, Palangoje, prie legendinio Kurhauzo, įžiebta beveik dešimt metrų siekianti neįprasta žaliaskarė. Stebuklingus...


Kai žmogui likimas atseikėjo tik penkiasdešimt vienerius metus... Sekmadienio (rugpjūčio 13 d.) naktį tragiškai savo namuose žuvus žinomam Palangos ir Šventosios verslininkui ir politikui Vaidui Šimaičiui, jautria žinute socialiniame tinkle Facebook (Meta) sekmadienį popiet pasidalino ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus.“  „Palangos tiltas“ ją skelbia visą.


DELFI Kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas aiškinasi, kodėl metų metus Palangoje nesikeičia maitinimo lyderis ir kiekvieną vasarą tas pats restoranas pritraukia daugiausia lankytojų. Eilės ten stovi jau kelis dešimtmečius.


Geros žinios: teritorijos Kretingos gatvėje įveiklinimo darbai tęsiasi, metų pabaigoje turėtų prasidėti ir naujos statybos. Tokia žinia penktadienį, balandžio 7 d., pasidalino Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Džiaugiuosi, kad statytojai, kurie įgyvendino naujosios Palangos autobusų stoties ir prekybos centro prie jo projektą, tęsia savo sumanymą imtis teritorijos prie autobusų stoties...


Į Lietuvą atskraidinta visa 2022–2023 m. gripo sezonui skirtos gripo vakcinos siunta. 


Palangos autobusų stotyje, paprastai apytuštėje kiekvieno lapkričio pabaigoje, dabar itin retai sušmėžuoja atsitiktinių keleivių figūra – jau savaitė, kai iš jos ir į ją dėl karantino vykdoma mažiau autobusų reisų.


Paskambinusi į „Palangos tiltą“, vilnietė Jolita Žurauskienė stebėjosi ir piktinosi, kad nei Palangos, nei Klaipėdos maršrutiniai autobusai nestabteli Nemirsetos autobusų stotelėje.


Nepaisant ypatingos padėties šalyje, Palangos komunalininkų darbotvarkę karantinas mažai pakoregavo.


Lapkričio 15 d., penktadienį, 18 val. Palangos koncertų salėje vyks nemokamas iškilmingas koncertas „Mažesnieji broliai – su žmonėmis ir dėl žmonių“ , skirtas brolių pranciškonų atsikūrimo Lietuvoje 30-mečiui.


Šventės metu pasireiškė žmonių dosnumas

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 10 03 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį vykęs renginys „Palangos stalas 2010“ paliko atgarsių ne vieno jame dalyvavusio širdyje. Puikiais įspūdžiais džiaugėsi ir Palangos moterų „Lions“ klubas. Labdaringa veikla užsiimančios moterys džiaugėsi pasisekusia akcija. Pirmą kartą dalyvavusios šioje šventėje savo sumanymu nenusivylė. Kaip teigė klubo prezidentė Adelė Karteškina, žmonės paaukojo tiek, kiek jos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius