Tarpmiestinių autobusų reisų iš 21 liko 7 , šarvojimo salėje velionio vienu metu gedi tik 10 žmonių

Palangos tiltas, 2020-03-23
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Nepaisant ypatingos padėties šalyje, Palangos komunalininkų darbotvarkę karantinas mažai pakoregavo: „Praktiškai dirbame įprastu režimu, tik esame savo darbuotojus įspėję dėl viruso laikytis tam tikrų rekomendacijų, saugotis,“ – laikraščiui „Palangos tiltas“ ir www.palangostiltas.lt pirmadienį, kovo 23 d., sakė Gediminas Valinevičius, miesto komunalinio įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius. „Gal kam nors keistai nuskambės, bet pasiruošimas vasaros sezonui – koks jis bebūsiąs – vyksta. Atliekos yra surenkamos ir išvežamos. Autobusų stotis dirba, tiesa, sulėtintu režimu,“ – sakė G. Valinevičius.
Anot jo, iš 21 tarpmiestinio reiso iš Palangos autobusų stoties laikinai liko 7, sumažėjo ir mikroautobusų, važiuojančių į Kretingą ir Klaipėdą, skaičius.
„Išties, keleivių srautas dėl žinomų priežasčių sumažėjo labai ženkliai, todėl vežėjai turėjo reaguoti,“ – sakė G. Valinevičius.
Pasiteiravus, kaip karantino metu vyksta laidotuvės, G. Valinevičius sakė, kad laidotuvių organizatorių yra prašoma laikytis Vyriausybės priimtų sprendimų ir rekomendacijų.
„Mes taip pat esame priėmę savo rekomendacijas, pavyzdžiui, kad šarvojimo salėse vienu metu būtų ne daugiau kaip 10 asmenų, kad būtų laikomasi dvejų metrų socialinio atstumo ir panašiai. Praėjusią savaitę daug laidotuvių neturėjome. O įvykusių laidotuvių dalyviai buvo supratingi, ir mes jokių priekaištų dėl to nesulaukėme,“ – sakė G. Valinevičius.

Jūsų komentaras:

Klausimas 2020-03-24 13:39 (IP: 90.137.70.96)
Ar tiesa, kad buvusiame Raudonajame Lenino kampelyje (dabar užkonspiruotame po "Antano Mončio namų" iškaba) karantino metu organizuojama grabų paroda?

Taip pat skaitykite

Palangos autobusų stotis - vis dar dėl karantino apytuštė. "Galbūt tik šią savaitę, palengvinus karantiną, matėme šiokį tokį pagyvėjimą, tačiau tolimųjų reisų vežėjai į kurortą dar negrįžo. Tik TOKS atnaujino vieną reisą iš Palangos į Vilnių. Jis buvo nutrauktas per koronaviruso pandemiją," - "Palangos tiltui" sakė Ingryda Gagilaitė, autobusų...


Nepaisant ypatingos padėties šalyje, Palangos komunalininkų darbotvarkę karantinas mažai pakoregavo.Lapkričio 15 d., penktadienį, 18 val. Palangos koncertų salėje vyks nemokamas iškilmingas koncertas „Mažesnieji broliai – su žmonėmis ir dėl žmonių“ , skirtas brolių pranciškonų atsikūrimo Lietuvoje 30-mečiui.


Palangos koncertų salėje šeštadienį, sausio 28 d., 19 val. skambės aistros ir negirdėto temperamento kupina muzika – didžiausiame šalies kurorte Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras publikai pristatys šimtmečio miuziklu tituluojamą spektaklį „Smuikininkas ant stogo“. Jerry Bocko 2 dalių miuziklas „Smuikininkas ant stogo“ –...


Bet kurios autobusų stoties paskirtis – aiški, bet antrąjį gimtadienį švenčianti Palangos autobusų stotis išskirtinė – ji kai kuriems miestelėnams tapo ir susitikimų vieta.


Nuo gruodžio aštuntosios pradėjusi veikti naujoji Palangos autobusų sotis sulaukia vis daugiau gerų atsiliepimų. Ir nors kai kurie keleiviai dar padūsauja, kad centre būta patogiau, absoliuti dauguma tiek į Palangą atvykstančių svečių, tiek pačių palangiškių pripažįsta: sąlygos čia tokios, kokių reta visoje Lietuvoje. O vežėjai pabrėžia: net ir didžiųjų miestų autobusų stotys...


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Netrukus pasibaigus šildymo sezonui, UAB „Palangos butų ūkis“ imsis darbų, kurių pavasarį daugiabučių gyventojams prireikia daugiau nei žiemos metu - daugiabučių namų būklės patikros. Deja, jų gyventojai ne visada yra geranoriški butų ūkio darbuotojams. „Dažnai susiduriame su tokia problema, jog  nustačius, kad namui reikia atlikti būtinus darbus, gyventojai purto galvas. „Niekur...


Šventės metu pasireiškė žmonių dosnumas

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 10 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį vykęs renginys „Palangos stalas 2010“ paliko atgarsių ne vieno jame dalyvavusio širdyje. Puikiais įspūdžiais džiaugėsi ir Palangos moterų „Lions“ klubas. Labdaringa veikla užsiimančios moterys džiaugėsi pasisekusia akcija. Pirmą kartą dalyvavusios šioje šventėje savo sumanymu nenusivylė. Kaip teigė klubo prezidentė Adelė Karteškina, žmonės paaukojo tiek, kiek jos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas