„Tele2“ pasiūlymai: pagalbininkai kokybiškam laisvalaikiui namuose ir dovanos apsidraudus automobilį

Palangos tiltas, 2021-02-09
Peržiūrėta
429
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Tele2“ pasiūlymai: pagalbininkai kokybiškam laisvalaikiui namuose ir dovanos apsidraudus automobilį

Šių metų pradžia gausi sniego ir naudingų mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymų. Vasaris – palankus metas atnaujinti savo žydruosius ekranus, įsigyti išmanius pagalbininkus buityje ar apsidraudus automobilį laimėti degalų.
Visus operatoriaus pasiūlymus rasite internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.
Drauskitės automobilį ir laimėkite degalų
Pasibaigė privalomasis automobilio draudimas? „Tele2“ kartu su draudimo partneriu „Gjensidige“ siūlo patogiai, paprastai ir neišėjus iš namų apsidrausti savo transporto priemonę bei laimėti 30 Eur vertės kuponus degalams įsigyti. Visas žaidimo taisykles rasite internetinėje svetainėje https://mano.tele2.lt/privalomasis-vairuotoju-draudimas.
Viskas, ko reikia – operatoriaus svetainėje užpildyti draudimo formą. Drausti galite lengvąjį automobilį ir jo priekabą, krovininį automobilį iki 3,5 t. bendrosios masės arba motociklą.
Patogu ir tai, kad pasirašius sutartį mėnesio mokestis už draudimo paslaugą bus įtrauktas į mobiliojo ryšio paslaugų sąskaitą. Mokėti taip pat galėsite ir už kito asmens vardu registruotą automobilio draudimo sutartį.
Laisvalaikis skirtas poilsiui – robotai siurbliai nuo 3 Eur/mėn.
Namai tapo biurais, mokyklų klasėmis ir pramogų erdvėmis, tad namų ruošos darbų šiuo metu gali būti kiek daugiau nei įprastai. Tam, kad savo laisvą laiką galėtumėte skirti poilsiui – į pagalbą pasitelkite robotą siurblį.
Su bet kuriuo www.tele2.lt pasirinktu „Tele2 Laisvo interneto“ planu, 24 mėn. sutartimi, 36 mėn. įrangos išsimokėjimo sutartimi ir 47 Eur pradine įmoka, robotas dulkių siurblys „Ecovacs DEEBOT 500“ kainuos vos 3 Eur/mėn. Įrenginio kaina mokant visą sumą iškart – 155 Eur. Galimas įrangos išsimokėjimo finansavimas per „SB lizingą“.
Atsinaujinkite „namų kino teatrą“ – pasiūlymai televizoriams
Šiuo metu svetainė tapo vienu iš pagrindinių šeimos traukos centrų – savotiška pramogų zona su namų kino teatru. Svarstantiems apie šios zonos atsinaujinimą įsigyjant naują televizorių – „Tele2“ turi ypatingai gerų žinių.
Užsisakius paslaugų paketą su bet kuriuo www.tele2.lt skelbiamu „Tele2 Laisvo interneto“ planu ir „Go3“ išmaniąja televizija bei pasirašius 24 mėn. sutartį – televizoriai kainuos vos nuo 2,63 Eur/mėn. Pradinė įmoka už televizorių tik 1 euras, o TV priedėliui taikoma net 50 proc. nuolaida.
Interneto ir televizijos paketo kaina prasideda nuo 21,64 Eur/mėn. Galėsite rinktis iš nurodytų „Samsung“, „Philips“, „Xiaomi“ ir „LG“ televizorių modelių.
Saugūs namai: kameros be pabrangimo
Dabar itin palankus metas išsirinkti išmanius, namų saugumą užtikrinančius įrankius – lengvai sumontuojamas lauko ar vidaus apsaugos kameras.
Užsisakius bet kurį www.tele2.lt nurodytą „Tele2 Laisvo interneto“ planą su 24 mėn. sutartimi, 36 mėn. įrangos išsimokėjimo sutartimi ir 16 Eur pradine įmoka, apsauginė valdoma vidaus kamera „EZVIZ C6CN“ kainuos vos 1 Eur/mėn. Kameros kaina mokant visą sumą iškart – 52 Eur. Galimas įrangos išsimokėjimo finansavimas per „SB lizingą“.
„Smart master“ – įrenginių servisas neiškėlus kojos iš namų
Savo išmaniuosius įrenginius galite susitaisyti neišeidami iš namų. „Smart Master“ išmaniųjų įrenginių serviso centras visus klientus aptarnauja nuotoliniu būdu.
Tereikia užregistruoti savo užklausą numeriu +370 617 18888 arba užpildyti registracijos užklausą svetainėje https://smartmaster.lt/registracija/.
„Smart Master“ nurodytu adresu atsiųs kurjerį, o po įrenginio remonto – pristatys į biurą ar namus. Įrangos pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos kraštą) – nemokamas.
Patogiai ir greitai – paslaugos nuotoliniu būdu
Operatoriaus internetinėje parduotuvėje ir savitarnoje galima įsigyti visas siūlomas prekes bei paslaugas: telefonus, kompiuterius, išmaniuosius įrenginius, modemus arba pokalbių ir interneto planus. Užsakytos prekės bus pristatytos nemokamai arba jas galėsite atsiimti „Tele2“ salonuose, kurie šiuo metu veikia kaip prekių atsiėmimo punktai. Jų sąrašą rasite www.tele2.lt.
„Tele2“ savitarnoje taip pat galite pratęsti sutartis, apmokėti sąskaitas, nustatyti kredito limitą, užsisakyti daugiau duomenų, peržiūrėti mėnesio apžvalgą ir rasti kitą svarbią informaciją.
Privatiems „Tele2“ klientams informacija teikiama 07:00-23:00 val. Skambinti galima trumpuoju numeriu 117 (skambinant tik iš „Tele2“ tinklo, nemokamai) arba +370 684 00 117 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus, kaina pagal mokėjimo plano tarifus).
Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasidėjus šiltajam sezonui, „Tele2“ paruošė išskirtinių pasiūlymų elektriniams paspirtukams, išmaniems daiktams, telefonams ir išmaniajai televizijai. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Vienas geidžiamiausių darbdavių technologijų sektoriuje, bendrovė „Tele2“, ieško klientų aptarnavimo konsultantų savo kontaktų centruose Kaune ir Vilniuje. Kviečiame dalyvauti atrankoje ir tapti „Tele2“ komandos dalimi. Visus darbo pasiūlymus rasite operatoriaus internetinėje svetainėje www.tele2.lt/karjera


Dirbant ir mokantis namuose ypatingai svarbus greitas ir kokybiškas interneto ryšys. „Tele2“ parengė daug naujų išskirtinių pasiūlymų neribotam internetui. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt


Šių metų pradžia gausi sniego ir naudingų mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymų. Vasaris – palankus metas atnaujinti savo žydruosius ekranus, įsigyti išmanius pagalbininkus buityje ar apsidraudus automobilį laimėti degalų. Visus operatoriaus pasiūlymus rasite internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Dirbant ar mokantis namuose svarbu skirti laiko poilsiui bei malonioms pramogoms. Nauji „Tele2“ pasiūlymai visai šeimai jau laukia jūsų internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Šiuo metu svarbiausia išlikti saugiems. Geriausias būdas tai padaryti – leisti laiką namuose su savo šeima. Todėl siūlome ypač patrauklias sąlygas naujiems...


Nauji metai – nauji išskirtiniai „Tele2“ pasiūlymai. Jais jau dabar galite pasinaudoti internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Šiuo metu didžiausią dėmesį skirkite savo saugumui, o visas prekes užsisakykite neišėję iš namų. Saugiai ir patogiai apsipirkite „Tele2“ internetinėje parduotuvėje ir savitarnoje arba paskambinę...


Artėjant Kalėdoms verta pasinaudoti išskirtiniais „Tele2“ pasiūlymais. Juos rasite operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Visuomet atsižvelgiame į klientų poreikius ir siekiame pasiūlyti naujas paslaugas bei planus, kurie užtikrina mobilumą ir nevaržomą bendravimą su artimaisiais“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“...


Visos šeimos laisvalaikiui skirtą vaizdo transliacijų ir televizijos internete paslaugą „GO3” šiuo metu galima įsigyti itin palankiomis sąlygomis.


Įžūlus chuliganas Palangos policininkų automobilį daužė pareigūnų panosėje. Penktadienį atėjęs į Ganyklų gatvėje įsikūrusio Palangos policijos komisariato teritoriją, 28 metų chuliganas ėmė daužyti stovėjimo aikštelėje buvusį tarnybinį automobilį „Škoda Octavia“. Vyras suskaldė priekinį automobilio stiklą, išmušė dešinės pusės priekinių...


Liepsnos sunaikino automobilį

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Bendrasis pagalbos centras pranešė apie Palangoje užsiliepsnojusį automobilį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius