Tradicinių amatų centras-galerija bei gintaro apdirbimo dirbtuvės Palangoje jau laukia lankytojų

Palangos tiltas, 2020-06-02
Peržiūrėta
2386
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tradicinių amatų centras-galerija, įsikūręs S. Dariaus ir S. Girėno g. 27A, Palangoje, jau laukia lankytojų. Čia kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 19 val. galima ne tik pasigrožėti eksponuojamais Lietuvos menininkų sukurtais stiklo, medžio, lino, keramikos, gintaro dirbiniais, tapybos darbais, įsigyti patikusį suvenyrą, bet ir sudalyvauti įdomiose edukacinėse veiklose.

Apsilankiusieji Tradicinių amatų centre-galerijoje įrengtose gintaro apdirbimo dirbtuvėse gali susipažinti su gintaro savybėmis, apžiūrėti modernias bei senovines gintaro apdirbimo stakles, stebėti, kaip patyrusio meistro rankose „gimsta“ originalūs dirbiniai, o taip pat ir patys pamėginti susikurti sau patinkantį gintarinį papuošalą ar suvenyrą. Tokios edukacinės programos labai populiarios ne tik tarp Lietuvos ir užsienio turistų, moksleivių, šeimų, bet ir tarp švenčiančiųjų asmenines šventės – gimtadienius, vestuves ir pan.

Beje, galerijoje eksponuojami gintariniai dirbiniai lankytojus išties stebina savo originalumu – be kitų, čia galima išvysti iš vadinamojo Lietuvos aukso sukurtą Gintaro muziejaus maketą ar pasigrožėti ilgiausiais šalyje gintariniais karoliais, kuriems suverti prireikė apie 23 kilogramų smulkaus gintaro karoliukų. Šių rekordinių karolių ilgis – 314 metrų.

Tradicinių amatų centre-galerijoje susipažinti galima ne tik su gintaro apdirbimo subtilybėmis – numatyta galimybė besidominčiuosius supažindinti ir su kitais senaisiais amatais, pavyzdžiui, medžio drožyba ar audimu.

Sudominusias edukacines veiklas užsisakyti galima telefonu 8 670 80102.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Metalo apdirbimo pramonė klesti daugelyje pasaulio šalių. Tai labai pelningas sektorius, kasmet pritraukiantis daugybę absolventų. Ar jus domina galimybė tapti metalo apdirbimo specialistu? Štai keturios svarios priežastys, kurios įtikins jus dirbti šiame sektoriuje.


Kaip ir kasmet, prasidėjus vasarai, lankytojams į širdis vėl beldžiasi Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykla.


Vaikų parkas mažųjų lankytojų laukia kasdien nuo 9 val. iki 20 val. 



Lietuvos nacionalinis dailės muziejus nuo balandžio 30 d., penktadienio, kviečia apsilankyti Palangos gintaro muziejuje (Palanga, Vytauto g. 17), kuris lankytojams atveria duris su atnaujintomis ekspozicijomis ir kviečia užeiti pro pagrindinį grafų Tiškevičių rūmų įėjimą, užkopus reprezentaciniais laiptais nuo didžiojo parterio su fontanu pusės. Muziejaus svečiai pateks į rūmų holą...


Tradicinių amatų centras-galerija, įsikūręs S. Dariaus ir S. Girėno g. 27A, Palangoje, jau laukia lankytojų. Čia kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 19 val. galima ne tik pasigrožėti eksponuojamais Lietuvos menininkų sukurtais stiklo, medžio, lino, keramikos, gintaro dirbiniais, tapybos darbais, įsigyti patikusį suvenyrą, bet ir sudalyvauti įdomiose edukacinėse veiklose.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Klaipėdos rajono tradicinių amatų centre Veiviržėnuose kiekvieną dieną smagiai dunda audimo staklės, žiedžiamas molis virsta akį traukiančiais keramikos dirbiniais, o iš vytelių nupintos pintinėlės yra pasiekusios net Šveicarijos lietuvių bendruomenę, kuri gražiai puoselėja veiviržėniškiams brangaus kraštiečio, Nepriklausomybės Akto signataro Jurgio Šaulio...


Vaikų parkas vėl laukia mažųjų lankytojų  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 04 29 | Rubrika: Miestas

Atšilus orams, Palangoje vėl vartus atkėlė netoli jūros, šalia pušyno įsikūręs Vaikų parkas. Jame mažieji nemokamai pramogauti gali kasdien nuo 10 iki 20 val. Vakare parkas uždaromas, įjungiama signalizacija.


Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vos gimus vaikučiui tėvai skuba jį užrašyti į darželį. Neretai tėvai piktinasi ilgomis darželio eilėmis. Palangos lopšeliai-darželiai mažųjų lankytojų laukia visus metus – eilių čia nėra, nors, pavyzdžiui, Kretingoje eilės į juos didelės. Ne todėl, kad darželių Palangoje būtų labai daug, o todėl, kad, blogėjant demografinei padėčiai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius