Trečiadienį rastas be žinios dingusios A. Petronienės kūnas

„Palangos tilto” informacija, 2013-02-28
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Trečiadienį rastas be žinios dingusios A. Petronienės kūnas

Paplūdimyje Palangos pakraštyje trečiadienio pavakarę aptikta nuskendusi moteris. Iškart buvo spėjama, kad tai prieš kelias dienas dingusios ir ieškotos Palangos gyventojos Aldonos Petronienės palaikai, vakare spėjimai pasitvirtino.
A. Petronienės paiešką Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariatas paskelbė antradienį. 64 metų moteris iš savo namų Palangoje išėjo vasario 25 dieną po pietų, apie 13.30 val. Nuo to laiko šios moters artimieji nematė.
Policijos pareigūnai kreipėsi pagalbos į visuomenę ir žiniasklaidą bei pateikė duomenis, kad dingusioji moteris yra vidutinio kūno sudėjimo, žilų iki pečių plaukų, 173 cm ūgio. Moteris vilkėjo bordo spalvos striuke, džinsinėmis kelnėmis, juodais lakiniais batais, ant galvos buvo užsirišusi baltą šaliką.
Trečiadienį pajūryje rasta negyva moteris atitiko šiuos požymius.
Palangos policijos komisariato Organizacinio poskyrio specialistės Jurgitos Rinkevičienės praneštais duomenimis, apie pastebėtą jūroje plūduriuojantį žmogaus kūną bendruoju pagalbos telefonu trečiadienį, 13 val. pranešė pajūryje vaikštinėjęs vyriškis. Pareigūnai į pajūrį iškvietė gelbėtojus bei greitosios medicininės pagalbos medikus, konstatavusius moters mirtį.
Atpažinti kūno iškviesti A. Petronienės giminaičiai patvirtino, jog velionė esanti jų ieškotoji moteris.
Manoma, jog A. Petronienė nusižudė nušokusi nuo jūros tilto. Moters artimieji minėjo, jog ji nuolat kartodavusi, kad pati išeisianti iš gyvenimo. Tą padaryti ji jau bandė išgerdama didelę dozę vaistų. Tada moters gyvybę pavyko išgelbėti.

 

Jūsų komentaras:

As 2013-03-12 16:37 (IP: 89.117.239.55)
Kaip dristate rasineti apie savizudybe,zurnalistai,jei niekas nemate tos moters nusizudant.Beje,si moteris be galo bijojo mirties,gydesi,planavo ateiti.Tai buvo nelaimingas atsitikimas,kadangi be galo daug vartojo psichotropiniu vaistu ir krito epilepsijos priepuoliais.Ir,kaip cia kad straipsnyje parasyta,kad ji nuolatinai kartojo,jog pasitrauks pati is gyvenimo,tai is viso tai netiesa.

Palangos tilto redaktoriui 2013-03-03 12:40 (IP: 78.61.48.182)
Kam iš viso komentarai šiuo atveju?

J 2013-03-02 20:31 (IP: 78.57.191.105)
Nerasinekite nesamoniu,zurnalistai,nieko nezinodami.Ar mate ja kas nusokusia nuo tilto?Nemate niekas!Tai buvo nelaimingas atsitikimas,tai patvirtino ekspertai.

otilijai 2013-03-01 11:47 (IP: 82.135.197.57)
Žiauru, bet panašu, kad taip...

otilija 2013-03-01 10:47 (otto / IP: 88.119.253.63)
Ruzgutės pasekėja...

Taip pat skaitykite

Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Šį trečiadienį neišėjo kito miesto laikraščio „Vakarinė Palanga“ numeris. Miestelėnams svarstant, kas nutiko laikraščiui, UAB „Vakarų spaustuvė“, spausdinanti „Vakarinę Palangą“, direktorius Virginijus Vitkauskas paaiškino, kad nebuvo laiku sumokėta už laikraščio „Vakarinė Palanga“ trečiadienio numerio...


Dingęs Martynas Pečiokas rastas nuskendęs

Linas JEGELEVIČIUS, 2015 08 21 | Rubrika: Miestas

Šeštadienio pavakarę prie Palangos tilto buvo pastebėtas žmogaus kūnas - į krantą jį išmetė bangos. Nebeabejojama, kad tai –praėjusią savaitę, naktį iš pirmadienio į antradienį, dingęs 21 metų Šilutės rajono gyventojas Martynas Pečiokas. Apie 190 cm ūgio, tamsių plaukų vaikinas paskutinį kartą matytas Palangos paplūdimyje – jame...


Penktadienio vakare įvyko 138 bendraminčius vienijančio TS-LKD Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas, kurio vienas pagrindinių tikslų buvo pasitvirtinti kiek anksčiau reitinguotą sąrašą į pavasarį vyksiančius rinkimus į Palangos miesto savivaldybės tarybą. Į susirinkimą atvyko 77 skyriaus nariai, kvorumui reikėjo, kad dalyvautų daugiau nei pusė visų narių.


Praėjusio antradienio popietę prie Vytauto g. 170 stūksančio apleisto buvusių fizioterapijos gydyklų pastato, kurio angas, kiek jos bebūtų užkalamos, nuolat „prasikrapšto“ tiek neturintieji kur gyventi, tiek „smalsus“ Palangos jaunimas, rastas mirusios moters kūnas.


Vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 22.23 val. Palangoje, ties Klaipėdos plento ir Perkūno gatvės sankryža, kelkraštyje rastas 1946 m. gimusio P.S. kūnas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.


Paplūdimyje Palangos pakraštyje trečiadienio pavakarę aptikta nuskendusi moteris. Iškart buvo spėjama, kad tai prieš kelias dienas dingusios ir ieškotos Palangos gyventojos Aldonos Petronienės palaikai, vakare spėjimai pasitvirtino.


Šiemet į Palangą pasitikti Naujųjų metų atvyko neįprastai daug žmonių. O kur daug žmonių – ten ir triukšmas bei dažnai agresija. Kokie buvo pirmieji skambučiai pagrindinėse Palangos pirmosios pagalbos įstaigose – greitojoje pagalboje, policijoje, gaisrinėje ar Palangos komunaliniame ūkyje?


Vakar ir šiandien Palangoje, „Gabijos“ viešbutyje, teisėjų, prokurorų ir policijos pareigūnų mokymus kaip kovoti prieš vyrų smurtą prieš moteris šeimose surengė šios srities specialistė, JAV teisininkė Cheryl Tomas. Ji šių metų kovo mėnesį žurnalo „Newsweek“ buvo tituluota nominacija „Moterys, kurios sukrėtė pasaulį“.


Dingusio latvio kūnas – Palangos paplūdimyje

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 22 | Rubrika: Kriminalai

Sekmadienį, apie 8.55 val., Palangos policijos komisariatui telefonu buvo pranešta apie tai, jog Baltijos jūros pakrantėje, apie 50 metrų nuo Kuršių tako, vandenyje rastas vyriškos lyties lavonas. Šalia jūros namą statantys statybininkai iš rusakalbio praeivio sužinojo, jog iš vandens kyšo žmogaus kojos. Vyrai iškart pranešė policijai. Nenustatytos asmenybės, apie 170 centimetrų ūgio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas