UAB „Palangos vandenys“ informuoja: vasario 22 d. dėl vandentiekio tinklų remonto bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų

Palangos tiltas, 2024-02-20
Peržiūrėta
1136
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

UAB „Palangos vandenys“ informuoja: vasario 22 d. dėl vandentiekio tinklų remonto bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų

UAB „Palangos vandenys" informuoja, kad vasario 22 d. nuo 9 val. iki 13 val. dėl vandentiekio tinklų remonto bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas šiems vartotojams:

Taikos g. 68A;

Klaipėdos pl. 62A, 62, 56, 54, 52, 58, 60.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad vasario 19 d. nuo 9 val. iki 13 val. dėl tinklų remonto bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas Taikos g. 68A.
UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad kovo 21 d. ir kovo 28 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų.


UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad kovo 16 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų.


UAB "Palangos vandenys" informuoja, kad kovo 13 d. ir kovo 14 d. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų.


UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad v asario 28 d.  nuo 9 val. iki 14 val. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas


UAB "Palangos vandenys" praneša, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.  


UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.    


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius