Vagišiai įkliuvo į pasalą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-09-02
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Praėjusį savaitgalį į Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų surengtą pasalą įkliuvo grupė palangiškių paauglių, mėginusių įsilaužti į maisto prekių parduotuvę Smilčių gatvėje. Ilgapirščiai šioje parduotuvėje nagus kasėsi net keturis kartus. Paskutinysis buvo nesėkmingas.

 

Laužėsi ne kartą

Pasak parduotuvės vedėjos Romos Sakalauskienės, nepilnamečius vaikėzus yra tekę matyti slankiojant apie parduotuvę, kai kada jie ir užeidavo. „Paskutinėmis rugpjūčio dienomis į parduotuvę mėginta laužtis ne kartą. Nors kurorto policijos prašėme pagalbos, tačiau pareigūnai teisinosi, jog neturi pakankamai žmonių, kurie  padėtų sučiupti įsibrovėlius. Praėjusio šeštadienio naktį buvo išimtas parduotuvės lango stiklas ir patekta į jos vidų. Nors tuo metu signalizacija suveikė, tačiau ilgapirščiams pasisekė pavogti cigarečių, alkoholinių gėrimų, bulvių traškučių“, - sakė vedėja, pasiguodusi, jog jai naktys dėl vagysčių buvo bemiegės.

 

Vagišiams surengė pasalą

Pasak parduotuvės vedėjos, pasisekusi vagystė vagis įkvėpė „žygdarbius“ pakartoti. Jie  sugrįžo po dienos. Užlipę ant stogo, sugadino signalizaciją. Jai suveikus parduotuvės viduje, po kelių minučių atvyko Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, kurie prie parduotuvės surengė pasalą. Nepilnamečiai ilgapirščiai pasirodė po pusantros valandos ir juos, grįžusius grobio, pavyko sučiupti.

Pasak vedėjos, policijai įtariamieji gerai žinomi. Juos jau galima būtų pavadinti vagimis recidyvistais. Pavogtas prekes, kaip patys prisipažino, realizuojantys Vydmantuose. Beje, jiems buvo inkriminuota ir benamio žmogžudystė praėjusių metų pavasarį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, ketvirtadien, gegužės 28 d. apie 20 val. 15 min. Palangos ugniagesiams buvo pranešta, kad Vytauto g. esančios parduotuvės viduje atvira liepsna dega žaislai.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie pajūryje ir toliau siautėjančius girtus vairuotojus.


Palangoje įžūliai įsilaužta į parduotuvę

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 04 | Rubrika: Miestas

Palangos policijos pareigūnai lapkričio 1 dieną gavo pranešimą, kad apvogta parduotuvė Taikos gatvėje.


Prasidėjus vasaros sezonui vis daugiau žmonių veržiasi aplankyti pajūrio miestus ir pasimėgauti saule. Palangos miesto svečiai ne visada išlieka atidūs ir elgiasi kultūringai. Dėl to, padaugėja nusikalstamos veikos: vandalizmo atvejai, vagystės, chuliganizmas, išprovokuotos muštynės ir kita.


Jeigu šiandien susėstumėte pokalbiui prie kavos su Tomu Juliumi Žulkumi, miesto savivaldybės Tarybos nariu bei poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ direktoriumi, kalba, ko gero, pasisuktų apie tris dalykus: sėkmingą „Pušyno“ veiklą – „Kai kiti verčiasi per galvą, kad būtų kuo didesnis užimtumas, ypač ne sezono metu, pas mus laisvų...


Vakar Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba organizavo pasitarimą su Palangos miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus, ikimokyklinių įstaigų ir mokyklų atsakingais darbuotojais, savivaldybės vyr. gydytoja, visuomenės sveikatos priežiūros specialistais ir aptarė maisto tvarkymo reikalavimų vykdymo aktualijas...


Antradienį į tradicinį „Palangos tilto“ kavarytį susirinkę Palangos krašto kavinių ir viešbučių savininkai, Savivaldybės administracijos ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai kartu su skaitytojais diskutavo temomis, aprėpiančiomis platų klausimų ratą: nuo vadinamojo viešųjų įstaigų „reitingavimo puodeliais“ iki to, ko...


„Visiems visiems jums šiltų ir sočių švenčių!“, „Linkime jums visų svajonių išsipildymo, kad jūsų širdelės visada būtų pačios laimingiausios!“, „Šiltų, laimingų Kalėdų ir Naujųjų metų!“, „Linkime vienas kitam supratingumo, stiprybės ir džiaugsmo!“ – tai tik maža dalis linkėjimų, kuriuos ant kalėdinių...


Susidomėjimas sveika gyvensena ir mityba Lietuvoje vis labiau populiarėja. Tačiau ne visi turi galimybę viską užsiauginti ar pasigaminti patys ir tikriausiai ne vienas apsilankęs parduotuvėje užduoda sau klausimą „tai ką gi valgyti, kad būtų sveika ir skanu ne tik man, bet ir mano vaikui?“. Atsižvelgiant į tai, šiemet sveiko maisto šventė bus skiriama patiems...


Vagišiai įkliuvo į pasalą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 02 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusį savaitgalį į Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų surengtą pasalą įkliuvo grupė palangiškių paauglių, mėginusių įsilaužti į maisto prekių parduotuvę Smilčių gatvėje. Ilgapirščiai šioje parduotuvėje nagus kasėsi net keturis kartus. Paskutinysis buvo nesėkmingas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas