Vagišiai įkliuvo į pasalą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-09-01
Peržiūrėta
2048
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį į Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų surengtą pasalą įkliuvo grupė palangiškių paauglių, mėginusių įsilaužti į maisto prekių parduotuvę Smilčių gatvėje. Ilgapirščiai šioje parduotuvėje nagus kasėsi net keturis kartus. Paskutinysis buvo nesėkmingas.

 

Laužėsi ne kartą

Pasak parduotuvės vedėjos Romos Sakalauskienės, nepilnamečius vaikėzus yra tekę matyti slankiojant apie parduotuvę, kai kada jie ir užeidavo. „Paskutinėmis rugpjūčio dienomis į parduotuvę mėginta laužtis ne kartą. Nors kurorto policijos prašėme pagalbos, tačiau pareigūnai teisinosi, jog neturi pakankamai žmonių, kurie  padėtų sučiupti įsibrovėlius. Praėjusio šeštadienio naktį buvo išimtas parduotuvės lango stiklas ir patekta į jos vidų. Nors tuo metu signalizacija suveikė, tačiau ilgapirščiams pasisekė pavogti cigarečių, alkoholinių gėrimų, bulvių traškučių“, - sakė vedėja, pasiguodusi, jog jai naktys dėl vagysčių buvo bemiegės.

 

Vagišiams surengė pasalą

Pasak parduotuvės vedėjos, pasisekusi vagystė vagis įkvėpė „žygdarbius“ pakartoti. Jie  sugrįžo po dienos. Užlipę ant stogo, sugadino signalizaciją. Jai suveikus parduotuvės viduje, po kelių minučių atvyko Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, kurie prie parduotuvės surengė pasalą. Nepilnamečiai ilgapirščiai pasirodė po pusantros valandos ir juos, grįžusius grobio, pavyko sučiupti.

Pasak vedėjos, policijai įtariamieji gerai žinomi. Juos jau galima būtų pavadinti vagimis recidyvistais. Pavogtas prekes, kaip patys prisipažino, realizuojantys Vydmantuose. Beje, jiems buvo inkriminuota ir benamio žmogžudystė praėjusių metų pavasarį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kurorto policija pradėjo keturis ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.


Palangoje, oro uoste, penktadienio naktį neblaivus vyras trenkė Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnui, pranešė policija.


Gal ieškote direktoriaus darbo?   Konkursas į UAB „Palangos Klevas“, valdančios miesto turgų, direktoriaus pareigas šiemet buvo skelbtas 4 kartus, tačiau pretendentų dalyvauti konkurse nebuvo. „Šiuo metu yra paskelbtas naujas konkursas, vykdomos konkurso procedūros,“ – „Palangos tiltui“ sakė Jurgita Vanagė, Palangos miesto mero patarėja. Tiesa, šiuo metu Savivaldybės internetiniame...


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ pradeda kampaniją „Mes mažiname kainas“, skirtą sušvelninti infliacijos įtaką maisto produktų kainoms.


Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorai teismui perdavė Klaipėdos apskrities VPK nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnų tirtą baudžiamąją bylą dėl didelės vertės svetimo turto pagrobimo, svetimo turto sugadinimo bei vagysčių.


Palangoje, Varėnoje ir Kaune pareigūnams įkliuvo 3 vyrai.


Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Pavasarį Palangos gyventojams pristatyta apsipirkimo internetu paslauga „Barbora Express“ smarkiai plečia asortimentą. Nuo šiol, užsisakant maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus internetu, bus galima rinktis iš daugiau kaip 9 tūkst. skirtingų prekių. Asortimentas plečiamas visame „Barbora Express“ tinkle, siekiant patenkinti augantį paslaugos...


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie pajūryje ir toliau siautėjančius girtus vairuotojus.


Vagišiai įkliuvo į pasalą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 01 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusį savaitgalį į Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų surengtą pasalą įkliuvo grupė palangiškių paauglių, mėginusių įsilaužti į maisto prekių parduotuvę Smilčių gatvėje. Ilgapirščiai šioje parduotuvėje nagus kasėsi net keturis kartus. Paskutinysis buvo nesėkmingas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius