Vakarų Lietuvos derbyje „Palanga“ pratęsė pergalių seriją

Palangos tiltas, 2015-05-18
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Vakarų Lietuvos derbyje „Palanga“ pratęsė pergalių seriją

Po gegužės 10 dienos pergalingų varžybų praėjo vos trys dienos, kai FK „Palanga“ futbolininkai vėl stojo į kovą LFF pirmos lygos pirmenybėse. Šį kartą varžovai atvyko iš Kretingos ir vėjuotą trečiadienio vakarą prasidėjo pirmos lygos derbis tarp „Palangos“ ir „Minijos“. Prieš rungtynes buvo tikėtasi kietos kovos, todėl derbis pateisino visų prognozes. Po atkaklios ir emocijų kupinos kovos palangiškiai pratęsė pergalių seriją, įsirašė dar 3 taškus į savo sąskaitą ir įveikė principinį varžovą rezultatu 4:2.
Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviai ir tiek viena, tiek kita komanda stengėsi kuo greičiau prasibrauti link varžovų vartų. Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, nes jau 10-ąją rungtynių minutę kamuolį į „Minijos“ vartų tinklą pasiuntė Gvidas Juška. Kieta kova tesėsi ir toliau, o šį kartą savojo šanso sulaukė ir kretingiškiai, kai 21-ąją minutę vienas prieš vartininką likęs Evaldas Garbauskas smūgiavo kamuolį link vartų, o šis atsimušęs į virpstą įskriejo į vartų tinklą – 1:1. Šiame sezone jau įprasta, kad palangiškiai praleidę įvartį supyksta ant savęs ir pradeda žaisti su dviguba energija, todėl neilgai trukus Lukas Baranauskas vėl išvedė „Palangą“ į priekį ir rezultatas 29-ąją minutę tapo 2:1. Prabėgus dešimčiai minučių ir kėliniui einant į pabaigą, tas pats L. Baranauskas po grubios Kretingos klubo vartininko klaidos įmušė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse ir dar labiau padidino Palangos komandos persvarą – 3:1. Per likusias kelias minutes pirmajame kėlinyje daugiau niekam nepavyko pasižymėti.
Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo FK „Palangos“ futbolininkai, kurie bandė pavojingomis atakomis dar labiau padidinti atotrūkį nuo konkurentų. Deja, bet palangiškiams iki pelnyto įvarčio pritrūkdavo sėkmingo atakos užbaigimo. Liejantis aistroms ir vykstant įnirtingai dvikovai, 60-ąją minutę Kretingos komandos atstovai surengė sėkmingą ataką, kurios smaigalyje ir vėl atsidūrė E. Garbauskas, po smūgio kamuolys dar kartą atsimušė į virpstą ir įskriejo į vartus – 3:2. Rezultatas tapo labai slidus ir tai supratę palangiškiai šiek tiek pradėjo spausti priešininkus. Spaudimas pasiteisino ir po perimto kamuolio „Palanga“ suskubo į Kretingos komandos baudos aikštelę, o čia 70-ąją rungtynių minutę kretingiškiai stumtelėjo vieną iš Palangos žaidėjų ir buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo ir dubliu šiose rungtynėse taip pat pasižymėjo G. Juška – 4:2. Per likusį varžybų laiką „Palanga“ dar buvo surengusi keletą pavojingų atakų, bet rezultato padidinti taip ir nepavyko, o teisėjo švilpukas paskelbė rungtynių pabaigą bei užfiksavo galutinį rezultatą 4:2 FK „Palangos“ komandos naudai.
Rungtynių statistika
Palangos „Palanga“ – Kretingos „Minija“ 4:2 (3:1)
Įvarčiai: 10 min. Gvidas Juška (1:0), 21 min. Evaldas Garbauskas (1:1), 29 min. Lukas Baranauskas (2:1), 39 min. Lukas Baranauskas (3:1), 60 min. Evaldas Garbauskas (3:2), 70 min. Gvidas Juška (4:2).
Įspėjimai: 31 min. Linas Vaitkus – geltona kortelė („Palanga“), 36 min. Artūras Kurbangalijevas – geltona kortelė („Minija“).
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Ilgiausią pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) turinti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-5) pratęsė ilgiausiai laimėti nesugebančios „Palangos“ (6-21) ekipos nesėkmių seriją praėjusią savaitę, sausio 18 dieną.


Palangos krepšinio klubas „Palanga“ savaitgalį sužaidė dvejas skirtingas rungtynes. Penktadienį Kaune vietos „KTU“ ekipa nutraukė „Palangos“ komandos penkių pergalių seriją, o šeštadienį, po atkaklios kovos, palangiškiai įveikė Mažeikių „Mažeikius“.


Spalio 3 dieną Spektaklio Dž. M. Singas „Šaunuolis iš vakarų pakrantės“ premjera Spektaklį pristato Palangos kultūros centro „Grubusis“ teatras. Palangos senoji gimnazija, Jūratės g. 13, Palanga


Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.


Po gegužės 10 dienos pergalingų varžybų praėjo vos trys dienos, kai FK „Palanga“ futbolininkai vėl stojo į kovą LFF pirmos lygos pirmenybėse. Šį kartą varžovai atvyko iš Kretingos ir vėjuotą trečiadienio vakarą prasidėjo pirmos lygos derbis tarp „Palangos“ ir „Minijos“. Prieš rungtynes buvo tikėtasi kietos kovos, todėl derbis pateisino...


Kavinių ir restoranų kurorte pridygo tiek, kad prieš kelis mėnesius net neįtartum, kad lauko plynėje paskubomis suręsta kavinė galėtų vilioti kurorto lankytojus. Kokį maistą siūlo Palangos kavinės ir restoranai? Tokį, kurį nurijus iš palaimos norisi paglostyti pilvą ar tokį, kuris verčia jį piktai iš nepasitenkinimo gurgti? Koks aptarnavimas kurorto maitinimo...


Kaip galima pratęsti prezidento vizitą Palangoje? Yra vienas būdas: prašyti Dievo, kad sugestų jo lėktuvas. Būtent lėktuvo gedimas parai prailgino Slovakijos prezidento Ivano Gašparovičiaus viešnagę Palangoje.


Sportas – daugelio žmonių silpnybė. Panašu, jog ši silpnybė nesvetima ir ne per seniausiai susikūrusios kurorto futbolo komandos žaidėjams bei, žinoma, jų treneriams. Palangos vyrų futbolo komanda, panašu, jog nusiteikusi ryžtingai, sezoną pradėjo sėkmingai – įveikė komandą „Sakuona Klarksonas“ (Plikiai). Vyriausiasis treneris Rimantas Skersys, patikino, jog komandoje atmosfera – išties...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas