Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Palangos pasienio užkarda mini 30-ties metų jubiliejų

"Palangos tilto" informacija, 2022-09-07
Peržiūrėta
1836
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Palangos pasienio užkarda mini 30-ties metų jubiliejų

Ta proga pasveikinti kolegų, ar, kaip sako patys pasieniečiai – brolių Kurhauze susirinko gausus būrys pareigūnų – policijos, ugniagesių gelbėtojų, kariškių ir kitų tarnybų atstovų. 

Gražūs sveikinimai, nuoširdūs palinkėjimai, šventinį renginį ypatingai papuošusios mažosios Auksės dainos – visa tai šios dienos popietę padarė tikrai ypatingą. 

„Pasienio pareigūnų tarnyba – labai įtempta ir atsakinga, tai visi ypač aiškiai pamatėme pastaraisiais metais. Įžvelgę bet kokias galimas išorės grėsmes, valstybės sienos apsauga besirūpinantys pareigūnai pirmieji skuba atlikti pareigą Tėvynei ir pasirūpinti mūsų visų saugumu. Todėl šiandien buvo labai malonu visų palangiškių, Tarybos ir administracijos vardu pasveikinti Palangos pasienio užkardos pareigūnus gražios sukakties proga,“ – sako Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo Facebook įraše.

„Gerbiami valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, visuomet esate pasirengę ne tik pasirūpinti mūsų visų saugumu, bet ir nuolat bendradarbiaujate su Palangos miesto savivaldybe tiek sprendžiant netikėtai iškilusias problemas (nuoširdi padėka jums už pagalbą pandeminiu laikotarpiu), tiek ir organizuojant įvairius miesto renginius bei minint valstybines šventes. Esate patikimi, bendruomeniški, pilietiški ir aktyvūs – tikras pavyzdys mūsų jaunimui,“ – sako Š. Vaitkus.

Visų palangiškių vardu dėkoju jums už jūsų tarnybą. Linkiu stiprybės, ištvermės ir kantrybės einant pareigas, o kasdieniame gyvenime – kuo geriausios kloties jums ir jūsų šeimoms. Su gražiu jubiliejumi, gerbiami Palangos pasienio užkardos pareigūnai!“ – sveikina meras.

 

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Festivalis „Myliu Palangą 2024“ šį savaitgalį bus neabejotinai ypatingas – miestas šiemet mini 200 metų sukaktį, kuomet Palangos valdą įsigijo grafai Tiškevičiai ir pradėjo čia kurti kurortą,tad šiai garbingai giminei šventėje bus skiriamas didelis dėmesys.


Palanga – vienas iš seniausių Lietuvos miestų – švenčia 770 metų jubiliejų.


Lapkričio 12 d. Palangos Kurhauzo puošnioje salėje šurmuliavo žmonės. Rinkosi garbūs svečiai, palangiškiai.  LPS Palangos pensininkų bendrija „Bočiai“ švenčia 30-ties metų jubiliejų.


Ta proga pasveikinti kolegų, ar, kaip sako patys pasieniečiai – brolių Kurhauze susirinko gausus būrys pareigūnų – policijos, ugniagesių gelbėtojų, kariškių ir kitų tarnybų atstovų. 


„Šio vakaro šv. Mišios Šventosios bažnyčioje buvo ypatingos – parapijos klebonas Zenonas Degutis šiandien mini savo asmeninį jubiliejų – 70-metį. Kurorto bendruomenės vardu pasveikinau gerbiamą kleboną gražios sukakties proga ir padovanojau simbolinę dovaną – iš paukščio skrydžio įamžintos Šventosios bažnyčios nuotrauką,“ – Palangos meras skelbia savo Meta (Facebook) įraše ketvirtadienio...


Gegužės 7 d. 15 val. Palangos kurorto muziejuje palangiškiai ir miesto svečiai kviečiami paminėti ypatingą progą – 25-ąjį šokių grupės „Banguolis“ jubiliejų.


Kitais metais Palangos senoji gimnazija minės 100 metų jubiliejų. Ši šventė svarbi ne tik Senosios gimnazijos bendruomenei, bet ir visam Palangos miestui. Šioje ugdymo įstaigoje mokosi Palangos jaunimas, savo pasiekimais džiuginantis ir miestą, ir visą Lietuvą. Gimnazijos istorija liudija, kad nuo įsteigimo iš čia kilo ir veržėsi naujos idėjos. Tai mokykla, turinti gilias tradicijas, kurios...


Pernai kovą siautusi stipri audra „Laura“ nuo kopagūbrio į paplūdimį nuvertė 1921-aisiais pastatytą apie 3 metrų aukščio mūrinį obeliską, ženklinusį prieš šimtą metų nustatytą Lietuvos valstybės sieną su Latvija. Rengiantis minėti Palangos grąžinimo Lietuvai 100 metų jubiliejų, kovo 1-ąją „Pasieniečių klubo“ entuziastai, gavę paveldosaugininkų...


Šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia penkių metų jubiliejų

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia 5-rių metų jubiliejų. Šis kolektyvas susikūrė 2014 m. vasario 3 d., ir pirmasis pasirodymas įvyko Kurhauze. Po metų šokių kolektyvas pasivadino „Jūrės“ vardu.


Palangoje maudynių jūroje mėgėjai jausis dar saugesni ¬– trečiadienį Savivaldybėje Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vadas Renatas Požėla ir Lietuvos profesionalių gelbėtojų vandenyje federacijos prezidentas Jonas Pirožnikas pasirašė sutartį, kuria įsipareigojo plėtoti dviejų šalių bendradarbiavimą, siekiant...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius