Vandentiekio trasos rekonstrukcija Vytauto gatvėje didelių nepatogumų gyventojams nesukels

Palangos tiltas, 2017-03-30
Peržiūrėta
1923
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vandentiekio trasos rekonstrukcija Vytauto gatvėje didelių nepatogumų gyventojams nesukels

Vienoje iš pagrindinių Palangos gatvių – Vytauto gatvės atkarpoje nuo Žvejų g. iki Jūratės g. – vykdoma vandentiekio trasos rekonstrukcija. Pasak UAB „Palangos vandenys“ direktoriaus Virgilijaus Beržanskio, darbai planuojami taip, kad miesto gyventojai ir svečiai patirtų kuo mažesnius nepatogumus.
„Darbai pradėti šią savaitę – rekonstruojama magistralinė 500 milimetrų diametro plieninė vandentiekio linija, įveriant mažesnio diametro PE vamzdį. Rekonstruojamos linijos ilgis – 566 metrai“, – sakė V. Beržanskis.
UAB „Palangos vandenys“ vadovo teigimu, imtis šios trasos rekonstrukcijos buvo būtina dėl prastos vandentiekio linijos būklės. „Tikriausiai palangiškiai atkreipė dėmesį, jog dėl dažnai pasitaikančių vandentiekio trasos avarijų Vytauto gatvėje jau keletą metų iš eilės tenka kasti gatvę bei remontuoti trasą. Tokia situacija susiklostė, kadangi magistralinė vandentiekio linija Vytauto gatvėje jau yra pakankamai sena ir susidėvėjusi. Dėl to susiplanavome lėšas trasos rekonstrukcijai, numatėme šiuos darbus savo 2015–2018 metų plėtros planuose ir ėmėmės darbų. Konkurso būdu rangovais pasirinkti UAB „KRS“. Darbų vertė – beveik 100 tūkst. eurų”, – kalbėjo „Palangos vandenų“ vadovas.
Kad miesto gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų, darbai planuojami taip, kad vandens tiekimo pertraukimas trasos rekonstrukcijos metu būtų minimalus. „Nepatogumų dalis vartotojų patyrė tik pirmąją trasos rekonstrukcijos dieną – pirmadienį. Taip pat trumpam, keletui valandų, vandens tiekimas bus išjungtas kelioms įmonėms (tačiau – ne gyventojams) tuomet, kai naujas vamzdynas bus prijungiamas prie vandentiekio linijos. Taigi nepatogumai dėl laikino vandens tiekimo pertrūkio bus minimalūs, o gyventojai jų apskritai nepatirs”, – sakė V. Beržanskis.
Vairuotojams vykdomi trasos rekonstrukcijos darbai taip pat nesukels didžiulių nepatogumų, kadangi eismas Vytauto gatve nebus uždraustas – jis apribotas tik tose vietose, kur vyksta kasimo darbai (tokų vietų yra 5), bet net ir čia uždaroma tik viena eismo juosta.
Planuojama, kad visi trasos rekonstrukcijos darbai bus atlikti per mėnesį. „Tikimės, kad rekonstravus šią trasos atkarpą, vandentiekio avarijų čia neturėtų vykti keliasdešimt metų”, – teigė „Palangos vandenų” direktorius.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Siekiant užtikrinti patikimą šilumos energijos tiekimą senojoje miesto dalyje, pradėti šilumos tiekimo trasos rekonstrukcijos darbai Malūno gatvėje.


„Nieko nuostabaus, to ir laukta, tikiu, kad tai ne paskutinis pasiekimas...“, - maždaug taip ir panašiai kalbėjo žiūrovai, sužinoję, jog penktadienio treniruočių sesija užbaigta nauju trasos rekordu. 


Pranešame, kad šiandien 6:30 įvyko vandentiekio vamzdyno avarija Druskininkų g. Avarija lokalizuota. Tęsiami avarijos likvidavimo darbai.


UAB „Palangos vandenys“ kovo-balandžio mėnesiais planuoja atlikti vandentiekio tinklų plovimą. Atliekant darbus vandens tiekimas vartotojams, esantiems plaunamoje atkarpoje, yra laikinai nutraukiamas.


Bangų gatvė neilgai trukus neatpažįstamai pasikeis – prasidėjo vietos gyventojų ilgai laukta Bangų g. šaligatvio ir važiuojamosios dalies rekonstrukcija.


Kaimynus kiršina vandentiekio tinklai

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 02 08 | Rubrika: Miestas

Kai kur kurorte barnių tarp kaimynų kyla dėl vandentiekio tinklų. Žmonės, kurie juos įsirengė privačiai, žinoma, nenoriai priima žinią, jog be jų sutikimo kaimynai jungtųsi prie tų pačių. Tačiau, kaip paaiškino UAB „Palangos vandenys“ direktorius Virgilijus Beržanskis, dažniausiai ginčai kyla dėl to, kad žmonės, įsirengę privačiai vandentiekio tinklus, jų neįregistruoja ir...


Informuojame, kad UAB „Palangos vandenys“ ne kurortinio sezono metu atlieka vandentiekio tinklų plovimą. Tai yra būtina norint palaikyti gerą jų būklę, kadangi didelė dalis Palangos miesto vandentiekio tinklų eksploatuojama jau daugiau kaip 30-40 metų. Tinklai plaunami visoje Lietuvoje taikomu vandentiekio tinklų plovimo metodu „vanduo-oras“. Atliekant darbus vandens...


Vienoje iš pagrindinių Palangos gatvių – Vytauto gatvės atkarpoje nuo Žvejų g. iki Jūratės g. – vykdoma vandentiekio trasos rekonstrukcija. Pasak UAB „Palangos vandenys“ direktoriaus Virgilijaus Beržanskio, darbai planuojami taip, kad miesto gyventojai ir svečiai patirtų kuo mažesnius nepatogumus.


Šią savaitę prakaitą liejo kurorto vandentiekio įmonės UAB „Palangos vandenys“ darbininkai – antradienį trūko 500 metrų vandentiekio magistralė Vytauto gatvėje, šalia miesto savivaldybės, o ketvirtadienį trasa plyšo toje pačioje gatvėje šalia „Palangos tilto“ redakcijos. „Vandens sistemai šioje gatvėje yra apie 30-40 metų...


  Palangos Kurhauzo restauracijos pirmojo etapo pabaiga yra itin reikšmingas įvykis ne tik kurorto, bet ir visos šalies gyventojams. Portalo 15min.lt paskelbtoje reikšmingiausio 2012 metų kultūros įvykio apklausoje šį kurorto simbolio atgimimą kaip svarbiausią išskyrė kas penktas (26 proc.) iš 3560  apklausoje dalyvavusių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius