Visi kviečiami į jaukias žiemos popietes Advento dirbtuvėse Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje

Palangos tiltas, 2021-11-20
Peržiūrėta
1781
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Visi kviečiami į jaukias žiemos popietes Advento dirbtuvėse Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje

Kviečiame visus – šeimomis ir po vieną, mažus ir didelius – į jaukias žiemos popietes Advento  dirbtuvėse, įsikūrusiose Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje. Jose Kalėdų laukimą galėsime paversti stebuklingu!

Sparčiais žingsniais keliaujančios paskutinės rudens dienos netrukus atves mus į Adventą – Kalėdų laukimo laiką. O kad jis neprailgtų, kviečiame patirti kūrybos ir laukimo džiaugsmą drauge. Padovanokime sau ir vaikams įsimintinas valandas, kartu kurdami Advento vainikus, šiaudinius papuošalus Kalėdų eglutei, kvepiančias bičių vaško žvakes, karpinius iš popieriaus. Savo rankomis sušildytus kūrinėlius galėsime panaudoti namų papuošimui ar mažai dovanėlei. 

Lapkričio 26 d. 16 val. kartu su meistre Jurgita Treinyte kiekvienas susirišime Advento vainiką. O kurdami šnekučiuosimės apie jo kilmę, rišimo tradicijas bei reikšmes, apie žvakių Advento vainike simboliką Lietuvoje ir kitose šalyse. 

Meistrė Jurgita Treinytė yra tautodailininkė, sertifikuota tradicinio paveldo amatininkė.

Laukiame Jūsų. Vainikui reikalingų kvapnių miško samanų, kankorėžių, giliukų, džiovintų uogų, gėlių ir kitų gamtos medžiagų bus; meistrė atsineš ir keletą karštų klijų pistoletų. Jeigu namie turite savo, ateidami atsineškite, kad nereiktų laukti, kol galėsite pasinaudoti meistrės atneštaisiais.

Renginys nemokamas 

Būtina registracija tel. nr. 8 460 54559, el. p j.[email protected]

Susitikimas vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palanga

 

Nijolė Laužikienė  

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus vedėja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 16 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vyks knygos „Prelato Kazimiero Stepono Šaulio dokumentai“ sutiktuvės. 


Po atsinaujinimo lapkričio pradžioje duris atvėręs Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus gruodžio 6 d., trečiadienį, 17 val. kviečia į vieno eksponato parodos atidarymą „Reglamentuota palangiškių ir poilsiautojų kasdienybė“.


Liepos 8 d., penktadienį, 16 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje vėl svečiuosis Klaipėdos lėlių teatras.


Gegužės 14 d., šeštadienį,  jau septynioliktąjį kartą Lietuvos muziejai atsivers naktį. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus jungiasi prie Europos muziejų nakties renginių ir kviečia lankytojus išgirsti intriguojančias istorijas iš aušrininko bei gydytojo gyvenimo. 


Artėjant katalikų Atvelykio šventei, pravoslavų bendruomenė ruošiasi Šv. Velykom (Cвято Великдень). Kaip Lietuvoje, taip ir Ukrainoje - gyva velykinių kiaušinių marginimo tradicija. 


Kviečiame visus – į jaukias žiemos popietes Advento dirbtuvėse, įsikūrusiose Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje. Jose Kalėdų laukimą galėsime paversti stebuklingu!


Kviečiame visus – šeimomis ir po vieną, mažus ir didelius – į jaukias žiemos popietes Advento  dirbtuvėse, įsikūrusiose Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje. Jose Kalėdų laukimą galėsime paversti stebuklingu!


Kviečiame visus – šeimomis ir po vieną, mažus ir didelius – į jaukias žiemos popietes Advento  dirbtuvėse, įsikūrusiose Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje. Jose Kalėdų laukimą galėsime paversti stebuklingu!


Pasibaigus vasaros šurmuliui Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia palangiškius ir miesto svečius į jaukias rudens  popietes burmistro namuose. 


Balandžio 10 d. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje pradeda veikti Lietuvos nacionalinės premijos laureato Petro Repšio grafikos darbų paroda „Pasikalbėjimai su savimi“. Tai pirmoji asmeninė autoriaus paroda šiame pajūrio mieste.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius