Mintys balsu

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-02-10
Peržiūrėta
261
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mintys balsu

Ar girdėjote naujausią anekdotą Palangoje?

Ateina pas merą naujasis Palangos seniūnijos bendruomenės pirmininkas. Meras maloniai šypsosi: „Prašome sėskite. Malonu jus matyti“. Pirmininkas rėžia: „Mere, norime pas jus apsilankyti...“ Meras dar plačiau šypsosi: „Žinoma. Malonu būtų...” Bet šventojiškis raukia kaktą: „Bet ne aš vienas...“ Meras šypsodamasis mosteli ranka: „Ateikite ir daugiau, pas mane kabinete visiems atsiras vietos...“ Giliai įkvėpęs, Šventosios atstovas išrėžia: „Mere, mūsų 102! Tiek ateis pas jus!“ Meras minutėlei sumišta: „Chm. Tada jau gal... Kurhauze... Ar kas nors svarbaus atsitiko? Kokios problemos?“ – vėl šypsosi. Pirmininkas vėl suraukia kaktą: „Nenorime į Kurhauzą!” Meras šypsosi: „O kur tada norite? Aš – atviras pasiūlymams“. Šventosios lyderis: „Prie savivaldybės... Pikete... Po jūsų langais...“

Juokai juokais, bet Šventosios pūlinys, ilgai tvinęs, tiek išpampo, kad sprogs jei ne šiais metais, tai kitais metais per savivaldybės rinkimus tikrai.

Rimtai mąstau: negi ambicingas, strategiškai viską planuojantis meras Š. Vaitkus jau numojo ranka į Tarybos mandatą(-us) iš Šventosios? Juos lengva ranka atidavė savo konkurentams?

Prisiminkime 2011-ųjų savivaldos rinkimus: konservatoriai Šventojoje (Jūros rinkimų apylinkėje) gavo 130 šventojiškių balsų, antri sekę „tvarkiečiai“ –123. Visi kiti gerokai atsiliko.

2015-ųjų savivaldos rinkimuose Šventojoje konservatoriai, jeigu jų lyderis iki jų kaip maldą kartos, kad „Šventoji politikuoja“, kad „per 20 metų Šventojoje nebuvo nieko padaryta, tad ko tikėtis per 3 metus“, gaus tik „baranką“.

Kaip, beje, ir „tvarkiečiai“, praradę abu savo narius Taryboje. Kai gruodį Briuselyje kalbėjausi su TT pirmininku R. Paksu, jis neslėpė, kad dėl to griežia dantį ant pirmininkės A. Stasiulaitienės...

Vadinasi, apie 600 šventojiškių balsų – arba beveik du mandatai į Tarybą – turėtų būti nemažas masalas kitoms partijoms.

Nors ir laikinai nuskalpuotas, E. Židanavičius kaip lapinas apsilankė šventojiškių susirinkime praėjusį penktadienį. Tikint liudininkais, buvo labai kuklus... Kada ims „raundus“ į Šventąją daryti kiti partijų skyrių pirmininkai?

Konservatorių lyderis – ir meras – vis dar turi labai stiprią kortą savo rankose.

Nuleisti šventojiškių garą „nukertant“ galvą nepopuliariam Šventosios seniūnui... Na, plikom rankomis įmitusio gudraus seniūno nepaimsi, bet toks „krabas“ kaip dabartinis meras ne vieną didvyrį ant žemės jau nuleido...

Taip, Šventosios įvykiai – nebe politikos, bet, sutikime, didelio dėmesio ir ši valdžia miestui dar neparodė.

Kaip ir „Palangos tilto“ laikraštis. Bet redakcija taiso klaidą: nuo šiol laikraščio metrikoje šalia Palangos miesto herbo puikuosis ir Šventosios herbas.

Pataisėme: „Palangos tiltas“ – Palangos miesto ir Šventosios laikraštis. „Palangos tiltas“ dukart per mėnesį skirs po puslapį – ar daugiau – vien Šventajai.

O ką valdžia?

 

P.S. Kitą anekdotą apie merą ir šventojiškį skaitykite kituose „Palangos tilto“ numeriuose.

Jūsų komentaras:

Regintis... 2014-03-28 21:26 (. / IP: 86.100.63.40)
Naujausias anekdotas- kad Kunigiškių seniūnaitė, per prievartą įsiropšusi, į šias ratus,- prapuolė-dėjo į krūmus...

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius