Socialdemokratų lyderis atsikratė ne tik partijos bičiulio, bet ir jo šaldytuvo

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-11-03
Peržiūrėta
840
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Socialdemokratų lyderis atsikratė ne tik partijos bičiulio, bet ir jo šaldytuvo

Palangos socialdemokratų vadas Danas Paluckas iškrėtė dar vieną akibrokštą iš skyriaus  pašalintam Justinui Masalskui – atvežė ir prie partijos bičiulio namo vartų pastatė jo anksčiau LSDP Palangos skyriui dovanotą šaldytuvą.
„Man nereikia, kad jis visiems skalambytų, kokią malonę jis padarė skyriui. Galime apsieiti ir be jo šaldytuvo. Kad jam jį atvešiu, nepranešiau, nes tiesiog jam pristačiau jo nuosavą daiktą“, – sakė D. Paluckas. J. Masalskas stebėjosi D. Palucko bailumu: „Net paskambinti neišdrįso. Bet ar verta stebėtis: nebūtų bailys, būtų kandidatavęs tiesioginiuose mero rinkimuose“.
Socialdemokratų partijos Taryba sutvirtino anksčiau partijos prezidiumo priimtą sprendimą: atstatyti iš LSDP Palangos skyriaus pašalintų J. Masalsko ir V. Geco narystę ir, jų prašymu, rekomenduoti skyriui leisti steigti bičiulių grupę.
„Partijoje šalies masteliu ne tokie dalykai dedasi, kad paklusčiau partijos organų rekomendacijoms“, – pakomentavo D. Paluckas.

Jūsų komentaras:

Šiš... 2014-11-04 08:28 (. / IP: 86.100.63.40)
D.Paluckas - vaidina "kietuolį"... net ant kupros atitempė ir net į svetimą valdą įlindo..., ( kur, net policija be šeimininko leidimo nelenda!..)

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius