Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse – „Palangos“ pergalė

Palangos tiltas, 2017-02-27
2242

Paskutinėse Mezon-NKL čempionato reguliaraus sezono rungtynėse Palangos „Palanga“ susikovė su Joniškio „Delikateso“ ekipa. Išsiaiškinti, kuri ekipa stipresnė, neužteko pagrindinio rungtynių laiko. Po ketvirtojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 81:81, todėl komandos žaidė pratęsimą. Svečiuose rungtyniavę „Palangos“ krepšininkai tik paskutinėmis sekundėmis, po Aurimo Urbono dvitaškio, išsiveržė į priekį ir šventė pergalę rezultatu 93:91 (29:21, 21:22, 10:11, 21:27, 12:10).
„Palanga“: Raijonas Kelly – 22, Aurimas Urbonas – 17, Žygimantas Šimonis – 16, Kevinas Davisas – 14 (11 atk. kam.), Mantvydas Stašelis – 12.
„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis – 36, Tadas Pažėra – 22, Domantas Šimaitis – 13, Mantas Kadzevičius – 11.