Dar viena BC „Palanga“ nesėkmė

Palangos tiltas, 2018-01-25
1822

Ilgiausią pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) turinti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-5) pratęsė ilgiausiai laimėti nesugebančios „Palangos“ (6-21) ekipos nesėkmių seriją praėjusią savaitę, sausio 18 dieną. Lygos lyderių ir autsaiderių dvikovoje pajūryje čempionų titulą ginantys marijampoliečiai triumfavo 106:73 (26:20, 25:15, 35:18, 20:20). „Sūduvai-Mantingai“ tai buvo 10-oji iš eilės pergalė Mezon NKL pirmenybėse ir po jos Marijamplės ekipa išliko antroje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu palangiškiai suklupo 14-ąjį kartą iš eilės ir žengia dvylikti. Marijampolės komandai šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o labiausiai išsiskyrė geriausias sezono rungtynes sužaidęs Marius Valukonis. Klubo kapitonas per 28 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.
„Palanga“: Ignas Daukšys – 15, Mantvydas Staniulis – 13, Augustinas Venckus – 12, Jaleelas Williamsas – 11, Doudou Gueye ir Darius Marcinkevičius – po 10.
„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis – 27, Robertas Subotkevičius – 19, Antanas Udras ir Žygimantas Šimonis – po 13, Rokas Stankevičius – 11 (10 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas – 10.

Geda jau 2018-02-04 06:19 (IP: 193.219.12.61)