Kristupas Kerulis –„KAUNAS TALENT 2018” nugalėtojas

"Palangos tilto" informacija, 2018-12-24
Peržiūrėta
882
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškis Kristupas Kerulis pergalingai debiutavo jau 18-ąjį kartą kauniečių Onutės ir Vytauto Žukų organizuojamame tarptautiniame vokalistų konkurse „KAUNAS TALENT 2018”. Nors trylikametis savo „laimėjimų krepšelyje” turi ne vieną pirmąją vietą, tačiau iškovota pergalė Kaune – ypač svari. Tai buvo vienas stipriausių konkursų, kuriuose yra Kristupui tekę dalyvauti. Į net penkias dienas trukusį renginį suvažiavo atlikėjai iš 26 pasaulio šalių.
Pirmosios dienos vakare vyko koncertas – konkurso atidarymas, kurio metu burtų keliu buvo renkamas dalyvio pasirodymo numeris, nepriklausomai nuo amžiaus grupės, kurių buvo penkios: 12-14 metų, 15-17 metų, 18-20 metų, 21metų+ ir ansambliai. Kristupas priklausė jauniausiajai amžiaus kategorijai, kurioje varžėsi net trečdalis visų konkurso atlikėjų – 31. Iš viso jų konlurse buvo beveik100.
Antrąją ir trečiąją dieną buvo atliekamos konkursinės dienos. Kadangi pasirodymo numeris buvo parinktas atsitiktine tvarka, Kristupui teko 57-asis numeris.
Dalyviai privalėjo atlikti kūrinį gimtąja kalba. Kristupas dainavo K.Binkio ir V.Kernagio „100 pavasarių”, dedikuodamas jį Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui. Kitą konkursinę dieną reikėjo atlikti laisvai pasirinktą kūrinį. Palangiškis dainavo angliškai – dainą „See You again” iš kino filmo „Greiti ir įsiutę” - repo dalį jis atliko lietuviškai. Ją parašė berniuko mama Jurgita.
Dalyvius vertino net 33 komisijos nariai iš įvairių valstybių. Po pirmosios dienos, Kristupas pirmąja vieta dalinosi su 12-mete iš Kauno, tačiau po antrosios dienos išsiveržė į priekį ir tapo absoliučiu savo amžiaus kategorijo nugalėtoju, užnugaryje palikęs 30 savo bendraamžių.
Nugalėtojai buvo paskelbti tik paskutinę „KAUNAS TALENT 2018” dieną, kai visi buvo pakviesti į Kauno Rotušę, kur vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija. Po apdovanojimų ceremonijos Kristupas sulaukė daug pagiriamųjų žodžių. Palangiškis už pirmąją vietą gavo ne tik išskirtinio grožio rankų darbo statulėlę, diplomą, bet ir ypatingą dovaną, riedį. Vakare jis kaip atlikėjas dalyvavo koncerte didžiausioje Lietuvos scenoje, „Žalgirio“ arenoje.
Palangos atstovą pastebėjo ir pakvietė kncertuoti pas save Turkijos, Makedonijos ir Italijos atstovai.
Tai – ne pirmas talentingo vaikino pasiekimas. Vasarą Kristupas tapo „Dainų dainelės” laureatu. Jam tai pavyko net 3 kartus!
Vokalo jau antrus metus jis mokosi pas vadovą Vytautą Valį, dirbantį Neringos meno mokykloje bei Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.
Dabar visas K. Kerulio dėmesys yra sutelktas į jau po kelių savaičių televizijos ekranus šturmuosiantį, pirmą kartą Lietuvoje pasirodysiantį TV projektą „Lietuvos balsas. Vaikai”, kurį, kaip ir suaugusiųjų „Lietuvos balsą” rodys LNK televizija sekmadienio vakarais. Kristupas šiame projekte - vienintelis dalyvis iš Palangos, todėl labai tikisi visų palangiškių palaikymo.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius