Kviečiame visus į žygį “Vaikai yra vaikai”

Palangos tiltas, 2023-10-04
Peržiūrėta
972
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kviečiame visus į žygį “Vaikai yra vaikai”

Palangos miesto socialinių paslaugų centras (globos centras) organizuoja simbolinį 5 km žygį “Vaikai yra vaikai”, kuriuo siekiama viešinti vaikų globą šeimose, keisti neigiamas visuomenės nuostatas apie globą, kad kuo daugiau rastųsi asmenų galinčių vaikams, netekusiems tėvų globos, padėti užaugti savo šeimose.

Žygyje laukiame šeimų, draugų kompanijų, pavienių asmenų su augintiniais, visų, mėgstančių laisvalaikį gamtoje! 

Mūsų partneriai/rėmėjai: 

Palangos miesto savivaldybės administracija visiems globos viešinimo renginiams skiria atskirą finansavimą, ne išimtis ir šis žygis Vaikai yra vaikai“.

Žygį pradėsime Palangos sporto centro profesionalaus trenerio vedama apšilimo mankšta.  

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras parūpins žygeiviams šiaurietiško ėjimo lazdas, gal kažkam tai bus nauja patirtis.

Lietuvos Raudonasis Kryžius žygio dalyviams atliks pirmosios pagalbos demonstraciją, kuri visada sulaukia aktyvaus aplinkinių dėmesio. Tai pat žygio dalyvių laukia minėto partnerio dovanėlės.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės Palangos pasienio užkardos pasieniečiai žygio dalyvius vaišins gardžiausia kareiviška koše ir arbata.

Skaitomiausiomis Palangos Rimos knygyno knygomis bus apdovanoti aktyviausi žygio dalyviai, pasidalinę savo nuotrauka socialiniuose tinkluose žygio metu. 

Patys mažiausieji su tėveliais turės galimybę iš žygio finišo grįžti smagiuoju UAB "Aktyvistas" padalinio „Kurortų pramogos“ traukinuku į Palangos miesto centrą. 

 

Už savo sveikatą ir saugumą žygio dalyviai atsako patys.

Už nepilnamečių asmenų priežiūrą žygio metu atsako jų tėvai/ globėjai.

Žygio metu bus fotografuojama. Nuotraukos gali būti naudojamos žygio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.

Žygio veiklos nemokamos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius