Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli pedagogai, esate mūsų gyvenimo šviesuliai, švyturiai, rodantys kelią į sėkmę mūsų vaikams”

Palangos tiltas, 2023-10-05
Peržiūrėta
936
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli pedagogai, esate mūsų gyvenimo šviesuliai, švyturiai, rodantys kelią į sėkmę mūsų vaikams”

Kasdien kantriai ir nuoširdžiai vedate mūsų jaunąją kartą mokslo bei žinių keliu, mokote nebijoti iššūkių bei sunkumų, neišsigąsti mažų nesėkmių, o – priešingai – su dar didesniu užsidegimu siekti išsikelto tikslo bei ryžtingai ir užtikrintai eiti link savo svajonės. Žinios, moralinės vertybės, kurias diegiate savo mokiniams, meilė bei rūpestis, kuriais kasdien apgaubiate savo auklėtinius, yra neįkainojama dovana visuomenei.

Nuoširdžiai dėkoju jums už tai. Sveikindamas profesinės šventės – Tarptautinės mokytojų dienos – proga linkiu puikios sveikatos, neblėstančio jaunatviškumo ir energijos, neišsenkančių idėjų bei 

profesinės sėkmės. Telydi jus kasdien mokinių meilė bei visuomenės pagarba. 

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2023-10-05 15:21 (IP: 162.158.222.65)
Daug daug pareigų, atsakomybės už skurdu atlygį... Kaip ir medikai, pareigūnai, mokytojai, darželių auklėtojos gyvena ciut galą su galu sudurdami arba jau nebesudurdami ... Dėl ko apie tai nešnekat?

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius