Mieli palangiškiai ir šventojiškiai,

Palangos tiltas, 2015-12-18
Peržiūrėta
482
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mieli palangiškiai ir šventojiškiai,

prieš keletą dienų visą Lietuvą apskriejo žinia – Palanga atidarė naują, modernią ir išskirtinę Koncertų salę. Šį įvykį galima drąsiai pavadinti kalėdine dovana ne tik palangiškiams, bet ir visos Lietuvos kultūros pasaulio atstovams bei kiekvienam, mėgstančiam turiningai leisti laisvalaikį, kadangi naujojoje salėje galės visus metus vykti labai įvairaus žanro koncertai, spektakliai, televiziniai projektai.
Ilgai visai Lietuvai tarnavusios Vasaros estrados vietoje uždara Koncertų salė iškilo per kone rekordiškai trumpą laiką – rekonstrukcijos darbai pradėti 2014 m. pradžioje, ir, nepraėjus nė dvejiems metams, naujasis objektas atvėrė duris visuomenei.
Kad Palanga šiandien turėtų modernią Koncertų salę, ilgai ir labai įtemptai dirbo gausus būrys specialistų. Už priimtus reikiamus sprendimus dėkoju Savivaldybės tarybos nariams, ypač – Mindaugo Skritulsko vadovaujamam Ekonomikos ir finansų komitetui bei Vaido Šimaičio vadovaujamam Statybos ir miesto ūkio komitetui.
Už nuoširdžias pastangas įgyvendinant šį projektą dėkoju Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei, direktoriaus pavaduotojai Violetai Staskonienei, mero pavaduotojui Rimantui Antanui Mikalkėnui, mero patarėjoms Narine Danijelianc bei Jurgitai Vanagei, taip pat – Broniui Martinkui, praėjusioje Savivaldybės tarybos kadencijoje ėjusiam administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas bei įtemtai ir nuoširdžiai dirbusiam, kad moderni Koncertų salė kuo greičiau nudžiugintų palangiškius ir šventojiškius.
Dėkoju ir visiems su šiuo projektu dirbusiems Savivaldybės administracijos skyrių specialistams – kad Palangos koncertų salės rekonstrukcija buvo atlikta greitai ir sklandžiai, ypač daug pastangų įdėjo Palangos miesto savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros skyriaus vedėja Ramunė Olšauskaitė Urbonienė ir šio skyriaus specialistės, Statybos skyriaus specialistai, ypač – Alfredas Reivytis, Petras Kaminskas bei jo vadovaujamas Juridinio ir personalo skyrius, taip pat – Architektūros ir teritorijų planavimo, Buhalterijos, Biudžeto skyrių specialistai.
Savaitgalį vykę Koncertų salės atidarymo renginiai nebūtų tokie sklandūs, jei ne milžiniškos Palangos kultūros centro kolektyvo ir ypač – kultūrinės veiklos vadybininko Nerijaus Stasiulio pastangos, nuoširdus Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistų darbas bei jaunimo reikalų koordinatorės Lauros Grendienės vadovaujamo entuziastingo Palangos jaunimo, savanoriavusio šventinių renginių metu, indėlis.
Už puikų koncertą, praturtinusį Palangos koncertų salės atidarymo renginius, nuoširdžiai dėkoju Palangos orkestrui bei jo dirigentui Vygantui Rekašiui, Palangos kameriniam chorui ir jo vadovui Edmundui Jucevičiui. O kad naujoji salė atidarymo šventės metu svečius sužavėtų ne tik savo vidumi, bet ir išorine aplinka, ačiū tariu „Palangos komunalinio ūkio“ darbuotojams bei šios įmonės vadovui Vidui Misikoniui.
Dėkoju ir žiniasklaidos atstovams, parodžiusiems didžiulį susidomėjimą Palangos koncertų salės atidarymo renginiais bei apie šį įvykį operatyviai paskelbusiems žinią ne tik Palangoje, bet ir visoje Lietuvoje.
Ačiū tariu ir kiekvienam iš jūsų, mieli palangiškiai ir šventojiškiai, supratingai bei kantriai kentusieji su laikinus nepatogumus, susijusius su naujosios Palangos koncertų salės rekonstrukcijos darbais.
Nuoširdžią padėką reiškiu kiekvienam, savo idėjomis, patarimais bei darbu prisidėjusiems prie to, kad šiandien Palanga turi pasididžiavimo vertą objektą – modernią Koncertų salę.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

ne tawo locka 2016-01-31 10:44 (IP: 78.57.226.210)
o kas padowanojo??? patys sau...

mere, mere,,, mere!!!!! 2016-01-21 18:17 (; / IP: 78.57.226.210)
buk gerutis, tvarkyk arch. skyriu ir nesikisk, kur nesigaudai

foto 2015-12-31 10:24 (IP: 78.57.226.210)
,,meras tautos fone""..... laukiam daugiau

Meras Cristmas??? 2015-12-27 22:45 (/ / IP: 78.57.226.210)
Meras Christmas!!!!

mere, mere,,, mere!!!!! 2015-12-22 09:55 (/ / IP: 78.57.226.210)
'projektavo ARCHITEKTAI..../tavo ziniai//

DOWANA????!!!!! 2015-12-22 09:48 (/ / IP: 78.57.226.210)
apsipagadyk, mere, a nezinai ka reiskia DOVANA???/

Taip pat skaitykite

Išgyvename nuostabų, gerumo, bendrystės ir kalėdinio stebuklo laukimo kupiną laikotarpį. Dar kelios dienos, ir į kiekvienus namus pasibels gražiausios žiemos šventės ¬– šv. Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji metai.


Palangiškiai ir šventojiškiai išsirinko seniūnaičius

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 23 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį, spalio 21-ąją, Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė patvirtino savivaldybės seniūnaičių gyventojų susirinkimuose ir balsavimo raštu rezultatus. Būtingės seniūnaitijoje seniūnaičiu tapo Vytautas Kryževičius. Kunigiškėse seniūnaite bus Palmira Skirpstė, Monciškių seniūnaitijoje – Olga Dejienė, Nemirsetos –...


Užvakar susirinkę Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus nariai pagerbė gražiausiai tvarkomų sodybų bei teritorijų šeimininkus ir įteikė jiems padėkas bei lenteles, kurios nuo šiol žymės labiausiai puoselėjamas erdves. Palangos skyriaus pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė džiaugėsi, jog prašymas pagerbti tokiu būdu tikrai daug darbo įdedančius palangiškius bei...


„Palangos tiltas“ tęsia pasibaigusios vasaros apžvalgą. Pažvelgsime, kokia pasirodė vasara komunalininkams ir šventojiškiams. Šventoji, kaip paaiškėjo, poilsiautojų stygiaus labai nepajuto, kad ir kokie orai bebūtų vyravę, o komunalininkai džiaugėsi, jog šiemet, kaip niekada anksčiau, nesulaukė jokių piktų straipsnių populiariuose interneto...


prieš keletą dienų visą Lietuvą apskriejo žinia – Palanga atidarė naują, modernią ir išskirtinę Koncertų salę. Šį įvykį galima drąsiai pavadinti kalėdine dovana ne tik palangiškiams, bet ir visos Lietuvos kultūros pasaulio atstovams bei kiekvienam, mėgstančiam turiningai leisti laisvalaikį, kadangi naujojoje salėje galės visus metus vykti labai įvairaus žanro...


Palangos miesto Garbės piliečio, Palangos miesto partnerio Simrishamno (Švedija) gyventojo, buvusio ilgamečio pedagogo Thomo Larssono, mūsų mieste žinomo dėl didelės apimties labdaringos veiklos bei ypatingo dėmesio Palangai, pristatinėti niekam nebereikia. Šimtus kartų Palangoje lankęsis švedas šįkart į ją atvyko kartu su žmona Gunilla. Abu svečiai mielai...


Palangiškiai ir šventojiškiai išvijo žiemą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 19 | Rubrika: Miestas

„Žeima žeima, biek iš keima“, – antradienį, pleškant Morėms, skandavo prie jų susirinkę palangiškiai ir šventojiškiai. Ir išvijo: po žiemiška žvarba persmelkto Užgavėnių vakaro išaušo pavasario dvelksmu alsuojantis Pelenų dienos rytas.


Pasibaigusi vasara kartu nusinešė ir įtemptą bei darbų kupiną kurortinį sezoną. Prasidėjęs ruduo mus kviečia sulėtinti tempą, atsikvėpti nuo darbų, pasidžiaugti savo ir kaimynų pasiekimais bei visiems kartu – dar viena sėkminga bei svečių gausa džiuginusia vasara. Kartu tai ir tinkamiausias laikas padėkoti kiekvienam miesto gyventojui, savo nuoširdžiu darbu prisidėjusiam...


Susumavus aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam“ pirmojo šių mokslo metų pusmečio rezultatus, vienas iš prizų, kuriuos įsteigė bendrovė „Atliekų rūšiavimo centras“, atiteko Palangos savivaldybės Šventosios vaikų lopšeliui-darželiui „Sigutė“. Į projektą vaikučius ir jų tėvelius įtraukusios ugdymo įstaigos direktorės pavaduotoja Aušra Tamošauskienė džiaugiasi, kad už gautą prizą – 200 Lt...


Jaunieji šventojiškiai eilėraščiais pagerbė jūrą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 22 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos Šventosios bendrojo lavinimo pagrindinės mokyklos bibliotekoje įvyko įspūdingas eilėraščių deklamavimo konkursas „Kalbuosi su tavimi, jūra“. Jame dalyvavo net dvi dešimtys knygai, literatūrinei kūrybai neabejingų šeštų-aštuntų klasių moksleivių. Beveik pusė poezijos gerbėjų – vaikinai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius