„Motorizuoti ir nepavojingi” – dviračių diena „GAME of BIKE“

Palangos tiltas, 2018-05-17
Peržiūrėta
1260
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Motorizuoti ir nepavojingi” – dviračių diena „GAME of BIKE“

Gegužės 12-oji – šeštadienis...Palangos senosios gimnazijos kieme, „skate“ parkejautėsi smagus bruzdesys. Grupelėmis, grupelėmis... prisirinko pilni suoleliai BMX dviračių mėgėjų. Į kvietimą dalyvauti varžybose atsiliepė dalyviai iš Klaipėdos, Gargždų, Telšių, Mažeikių, Palangos. Pasivaržyti Povilo Navicko, Jorio Vizgirdo, Augusto Gliauberto organizuotame renginyje „GAME of BIKE“ užsiregistravo per 20 dviratininkų.
Ši trečiokų gimnazistų veikla – tai metinis darbas grupėje „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui“ – tęstinio projekto „Motorizuoti ir nepavojingi“ dviračių diena. Patys vaikinai ankstų šeštadienio rytą baigė paruošti „skate“ parko įrangą – „prisukinėjo paskutinius varžtus“. Visa aplinka dvelkė keista nuotaika: svečiai nesibodėjo padėti šeimininkams, gausybė glėbesčiavimosi, „žaibų“, sveikinimosi.Ženklai „nerūkoma zona“ skelbė ne tik draugišką, bet ir sveiką aplinką. Jaunimas pasidavė „sveikai“ provokacijai, kurią draugingai inicijavo mokytoja Dalia – gimnazistų metinio darbo vadovė.
Apie 7 valandas puikius triukus demonstravo dalyviai dviejose amžiaus grupėse: iki 16 metų, bei 16 ir vyresnių grupėje. Permaininga kova, lydima nesudėtingų nesėkmių, atnešė pergales Palangos, Klaipėdos, Telšių sportininkams. Sąžiningas Povilo teisėjavimas, smagus Jorio komentavimas ir muzika, Augusto ir Salvijaus akimirkų fiksavimas apvainikuotas apdovanojimais. Originaliais diplomais, gimnazijos ženkliukais, sportiniais olimpiniais batų raišteliais, apyrankėmis pasirūpino projekto vykdytojai. Dovanomis Palangos senosios gimnazijos renginį parėmė Kauniečiai Juchnos ir Rokenbau OLI SHOP,savo kurtais – tik „BIKE of GAME“ skirtais odiniaissuvenyrais ir lipdukais.
I vietas laimėjo vaikinai iš Klaipėdos ir Telšių –Rimas Paulikevičius, Modestas Gudas (iki 16), II vietos atitekoEdui Raukčiui iš Gargždų ir Rapolui Petraičiui iš Palangos.III vietos nugalėtojai – Dovydas Karlinskas ir Ignas Sabelskis iš Palangos.
Šis renginys dar kartą įrodė, kad Palangoje yra daug puikių, įdomiomis veiklomis užsiimančių jaunuolių.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Palangos senosios gimnazijos mokytoja

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius