NAUJIENŲ PABIROS
Krepšinis: sekmadienį Palangoje įspūdingu finalu baigėsi 2014 m. „Sprite“ talentų kovos. J. Basanavičiaus gatvėje susirinkę žiūrovai išvydo ne tik intriguojančias bei atkaklias jaunųjų krepšininkų kovas, bet ir krepšinio žvaigždes: A. Sabonį, mažiausią visų laikų NBA krepšininką T. „Muggsy“ Boguesą, Lietuvos rinktinės aukštaūgius J. Valančiūną bei A. Gudaitį, Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės trenerį G. Krapiką.
Palangoje rungtyniavo 96 jaunieji atrankinių turnyrų Druskininkuose, Palangoje, Kaune ir Vilniuje nugalėtojai ir nugalėtojos. Finalo metu paaiškėjo šeši savo trijų amžiaus grupių nugalėtojai, kurie jau iškovojo galimybę stebėti tikras NBA rungtynes. Ekspertų komisija iš jų išrinks 17 tūkst. litų vertės krepšinio stipendijos laimėtoją. Jis arba ji bus paskelbta ir apdovanota rugpjūčio 17 d. per tarptautinį vyrų krepšinio turnyrą „Huawei Cup 2014“ Kaune.
Finalo laimėtojams užėmusiems 1 vietą kiekvienoje amžiaus ir vaikinų bei merginų grupėje (šeši laimėtojai) atiteko: kelionė į 2014–2015 metų NBA sezono rungtynes (po vieną kiekvienam laimėtojui); talentų kovos 2014“ taurės; Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės ekipiruotės komplektas (sportinis krepšys, bateliai, kostiumas, sportinė apranga ir t. t.); bilietai į draugiškas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes (kiekvienam laimėtojui po 2).
Šiaurietiškas ėjimas: šiandien, rugpjūčio 12-ąją, bei rugpjūčio 26 dienomis, 17 val. šiaurietiško ėjimo entuziastai bei norintys prie jų prisijungti kviečiami rinktis Botanikos parke prie Rotondos.
Kviečiami visi: norinčius išmokti vaikščioti šiaurietiškai kviečiame dalyvauti mokymuose, o mokančius – tobulinti techniką.
Mokymų metu bus suteikta informacija apie šiaurietiško ėjimo teigiamą poveikį sveikatai, tinkamą šiaurietiško ėjimo inventoriaus pasirinkimą bei bus mokoma šiaurietiško ėjimo bazinių žingsnių.
Pirmai treniruotei tiks paprasta sportinė apranga.
Tiems, kurie neturi šiaurietiško ėjimo lazdų – paskolinsime!
Registracija į šiaurietiško ėjimo mokymus tel. (8 46) 234067; mob. 8 640 93342; el. p. evelina@sveikatosbiuras.lt
Policija perspėja: paskutinįjį vasaros sezono mėnesį į Palangos miesto policijos komisariato pareigūnus kreipiasi vis daugiau kurorte poilsiaujančių asmenų, kurie tampa vagysčių aukomis. Atvykę poilsiautojai, džiaugdamiesi vasaros teikiamas malonumais, pamiršta pasirūpinti savo turto saugumu, vertingus daiktus palikdami ant suolų parkuose, paplūdimio persirengimo kabinose, naiviai tikėdamiesi po kurio laiko juos rasti.
Vasarotojai miegodami nesivargina užrakinti poilsio namelių, terasų durų, uždaryti langų. Vertingi daiktai – piniginės, kompiuteriai, mobiliojo ryšio telefonai, fotoaparatai – paliekami lengvai ilgapirščiams pasiekiamose vietose. Pareigūnai, lankydamiesi poilsiavietėse, bendrauja su jų administratoriais ir ragina pasirūpinti poilsiaviečių aplinkos saugumu – įrengiant apšvietimą, sumontuojant vaizdo kameras, aptveriant teritorijas.
Pareigūnai, platindami informacinius pranešimus, poilsiautojus įspėja saugoti savo turtą ir nesudaryti sąlygų vagystėms.
„Palangos tilto“, Palangos PK., „Delfi“ inf.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Jono Šliūpo muziejuje – kūrybinio rašymo dirbtuvės ir slemas
2022 09 07 | Rubrika: Miestas
Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus, atslūgus vasaros sezonui ir siekdamas įtraukti Palangos bei vakarų regiono jaunimą į kultūros veiklas, rengia slemo varžytuves ir kviečia į kūrybinio rašymo dirbtuves.
Šventosios bibliotekoje – fotografijų paroda „Muitinės pareigūno Benedikto Bagdanavičiaus gyvenimo drama ir didvyriškumas”
"Palangos tilto" informacija, 2021 08 12 | Rubrika: Miestas
Šventosios biblioteka kviečia susipažinti su 1920-1940 m. Būtingės pereinamojo punkto viršininku dirbusio Benedikto Bagdanavičiaus šeimos gyvenimo istorija.
Palanga saugo savo gyventojus: nei viešbučiai, nei butai svečių priimti nebegali. Meras Šarūnas Vaitkus: "Tai buvo bene sunkiausias mano sprendimas man vadovaujant Palangos savivaldybei"
"Palangos tilto" informacija, 2020 04 01 | Rubrika: Miestas
Saugodama kurorto gyventojus nuo galimos grėsmės, Palangos miesto Savivaldybė priėmė sprendimą, pagal kurį nuo pirmadienio uždrausta apgyvendinti svečius tiek viešbučiuose, tiek privačiuose būstuose.
Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu jurate.mitkeviciute@palanga.lt.
Rokenrolo grupė „Keksi“ (Ryga)
2018 02 24 | Rubrika: Ką ir kur veikti Palangoje
Kantriai siekti Koncertų salės valdymo teisės vilniečius paskatino ir teigiami poslinkiai Palangoje
Linas JEGELEVIČIUS, 2018 02 15 | Rubrika: Verslas pinigai
Sakoma, kad trečias kartas nemeluoja, tačiau uždara akcinė bendrovė „Pajūrio infrastruktūra“, kuri Palangos koncertų salės koncesijos (valdymo) konkurse dalyvavo ir anksčiau, rankas trina tik po ketvirtojo konkurso – „Švyturio“ arenos ir baseino Klaipėdoje bei Girstučio baseino Kaune valdytojai savo portfelį papildys ir Palangos koncertų salės valdymo...
Naujienų pabiros 1
2014 01 20 | Rubrika: Miestas
Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.
Naujienų pabiros
„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas
Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.
Išretėjusi Taryba rodė stebėtinai didelę energiją 2
Linas JEGELEVIČIUS, 2012 05 31 | Rubrika: Miestas
Ar vasara ir atostogų nuotaikos ima valdyti savivaldybės Tarybos narius? Toks įspūdis vakar kilo stebinti ištuštėjusią Tarybos salę – posėdyje dalyvavo tik 16 miesto politikų, o kartais salėje jų nebuvo nė tiek... Tačiau posėdyje dalyvavę Tarybos nariai rodė stebėtiną energiją: uoliai „tardė“ pranešėjus, prakalbo net tie, kurie paprastai tyli......
Biblioteka spręs vaikų problemas
„Palangos tilto“ informacija, 2009 09 29 | Rubrika: Miestas
Antradienį bibliotekoje įvykusi vaikams skirta akcija „Sukurk dainą žvaigždei“ skatino vaikus turiningai leisti savo laisvalaikį, kurti ir lavintis interneto pagalba, o svarbiausia atkreipti visuomenės dėmesį į opią patyčių ir smurto tarp vaikų problemą Lietuvoje.
