NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-08-25
Peržiūrėta
259
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Bunda jau Baltija: šeštadienį visoje Lietuvoje buvo minimas Baltijos kelio 25-metis. Ši svarbi ne tik mūsų tautai ir valstybei sukaktis minėta ir Palangoje. Po šv. Mišių už Baltijos kelio dalyvius ir laisvės kovos dalyvius Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje palangiškiai ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo istorijai neabejingi miesto svečiai rinkosi prie Jūros tilto. Čia, plevėsuojant Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Palangos vėliavoms ir skambant trimis kalbomis atliekamai dainai „Bunda jau Baltija“, kurios minėjimo dalyviai klausėsi bei kartu dainavo susikibę už rankų, buvo uždegtas trijų Baltijos sesių išsilaisvinimą iš Sovietų režimo simbolizavęs laužas.

 Baltijos kelias: minint 25-ąsias Baltijos kelio metines Nepriklausomybės aikštėje susirinkę palangiškiai į visą pasaulį išbudinusios akcijos paminėjimą – „ Baltijos kelio sąšauką“ išlydėjo mūsų miesto atstovus. Tuo pačiu buvo perduoti palangiškių linkėjimai „Baltijos kelio knygai“. Kaip ir prieš 25 metus, palangiškiams buvo skirta vieta 47-ajame kilometre nuo Panevėžio važiuojant link Latvijos.

 Rekonstrukcija: praėjusią savaitę Šventojoje pradėta ilgai laukta Jūros gatvės rekonstrukcija, kuri, kaip planuojama, turėtų vykti trimis etapais. Rekonstrukcijos metu numatyta iš pagrindų atnaujinti 1 tūkst. 237 m gatvės dangos bei įrengti 1 tūkst. 331 m ilgio asfaltu dengtą dviračių taką. Važiuojamoji gatvės dalis bus išplatinta iki 9,50 m. Eismo juostų plotis sieks 1,25 m, vienpusiam dviračių eismui skirta 3,50 m. Šaligatvių, kurių danga – pilkos betoninės plytelės, plotis bus iki 2 m. Gatvėje taip pat suprojektuota autobusų aikštelė, kuri laikinai bus naudojama kaip automobilių parkavimo vieta. Galimybė patekti į šalia esančias gatves nebus keičiama, po rekonstrukcijos išliks tas pats gatvių išdėstymas, tik sankryžoje su Pušyno ir Prieplaukos gatvėmis neliks papildomo atsišakojimo į Prieplaukos gatvę, o pati sankryža taps saugesnė. Rekonstruota gatvė bus pritaikyta ir saugiam neįgaliųjų judėjimui.

 Reidas: rugpjūčio 20 d. Klaipėdos AVPK Palangos m. policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus ir Prevencijos poskyrio pareigūnai pagal 2014-08-01 generalinio komisaro pavaduotojo pavedimą „Dėl tikslinės priemonės, nukreiptos į neteisėtos akcizais apmokestinamų prekių apyvartos užkardinimą“ vykdė tikslinę priemonę, kurios metu buvo tikrinamas garažų masyvas, esantis Bangų g. Palangoje. Patikrinus 40 į garažų teritoriją atvykstančių ir iš jos išvykstančių automobilių, viename jų rasta 9 kg gintaro žaliavos be gabenimo ir įsigijimo dokumentų. Priemonės metu taip pat nustatyta, kad dviejuose garažuose teikiamos automobilių remonto paslaugos, pažeidžiant komercinės ar ūkinės veiklos tvarką. Palangiškiams už minėtus pažeidimus bus taikoma administracinė atsakomybė.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius