„Palangoje“ – Nerijus Barauskas iš Joniškio „Delikateso“

Palangos tiltas, 2017-09-11
Peržiūrėta
3142
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangoje“ – Nerijus Barauskas iš Joniškio „Delikateso“

Palangos „Palanga“ komandą sustiprino Nerijus Barauskas. Su 207 cm ūgio 24-ejų puolėju pasirašyta ilgalaikė sutartis.
„Klubas išreiškė didelį susidomėjimą manimi. Labai smagu, kai atvyksti ten, kur esi laukiamas. Žinau, kad su „Palangos“ komanda naujame sezone galime nuveikti daug – pasirašydamas sutartį kalbėjo N. Barauskas. „Palangos“ naujokas 2016–2017 m. sezone gynė Joniškio „Delikateso“ komandą. Rezultatyviausias praėjusio sezono rungtynes N. Barauskas sužaidė prieš „Mažeikių“ komandą. Tuomet „Delikateso“ marškinėlius vilkėjęs puolėjas surinko 30 taškų, atkovojo 18 kamuolių ir užfiksavo 44 naudingumo balus.

BC „Palanga“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė kviečia gyventojus balsuoti už bendruomenių iniciatyvas: „Judėkime lauke“ ir „Sporto ir laisvalaikio aikštelės įrengimas ir pritaikymas Nemirsetos bendruomenės poreikiams“.


Balandžio 27 d. Palangoje, Kurhauzo koncertų salėje, paminėta Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Su profesine švente susirinkusius medicinos darbuotojus pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.


M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas 2022 m. balandžio 30 d. (šeštadienį) 18 val.Palangos kultūros ir jaunimo centre, „Kurhauze“ (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga), rengia Jaunimo teatro aktorių Sauliaus Sipaičio ir Vytauto Taukinaičio sukurtą naują programą „SUSTOK,  AKIMIRKSNI ŽAVINGAS“. 


Karantinas ir griežtas judėjimo tarp valstybių reguliavimas paskatino lietuvius atsigręžti į poilsį ir turizmą Lietuvoje. Praeitų metų rezultatai rodo, lietuviai šlavė net ir brangiausius būstus Palangoje bei kituose pajūrio miesteliuose. NT kainos šiame regione rekordiškai šovė į viršų, tačiau tiems, kurie dairosi būsto pajūryje, bet turi ribotą biudžetą...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palanga, siekdama pritraukti daugiau turistų, svajoja apie didžiulį geoterminio vandens baseinų kompleksą ir atrakcionų parką.  Rita Gečiūnaitė Kurorto meras Šarūnas Vaitkus sako, kad šiuo metu baigiamas rengti teritorijos detalusis planas, vėliau bus ieškoma investuotojų. Pasak miesto vadovo, galima teritorija investicijoms yra šalia Palangos oro uosto.


Nuo 2017 m. balandžio 1 d. visi Lietuvos bankai privalės naudoti naujas komunalinių įmokų surinkimo formas, kai visos įmokos bankų elektroninėje bankininkystėje turės būti pervedamos į paslaugų teikėjų sąskaitas atskirai.


Palangoje naujam gyvenimui keliama istorinė kurorto vila – medinis „Anapilis“. Intensyviai dirbantys restauratoriai „Anapilį“ atnaujinti ir šiandieniniams poreikiams pritaikyti planuoja dar šiais metais.


Auganti palangiškių karta tikrai myli Lietuvą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 03 14 | Rubrika: Kultūra

„Aš tikrai myliu Lietuvą“ – šios žinomos Marijono Mikutavičiaus dainos žodžiai tapo Kovo 11-ajai skirtų renginių Palangoje leitmotyvu. Ir gražiausia, kad šis leitmotyvas skambėjo ne tik iš vyresnių, bet ir iš jaunesnių, ir visai dar jaunų palangiškių lūpų.


Šaudo į E.Rimkų, bet pataiko miesto gyventojams

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 10 24 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto valdančiųjų kova prieš jiems neįtinkantį savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vadovą Egidijų Rimkų pasiekė cinizmo viršūnę. Norėdami kaip galima labiau pakenkti poliklinikos vyriausiąjam gydytojui, savivaldybės vadovai nepaiso, kad prieš E.Rimkų nukreipti jų veiksmai atsisuka prieš tūkstančius palangiškių.


Renginių kalendorius