Palangoje duris atvėrė Kalėdų senio namelis

Palangos tiltas, 2016-12-05
Peržiūrėta
2009
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje duris atvėrė Kalėdų senio namelis

Palangoje visą mėnesį, iki pat Kalėdų, mažųjų svečių lauks Kalėdų senis, šventiniu laikotarpiu įsikūręs laikinuosiuose savo namuose, esančiuose ties centriniu įėjimu į Birutės parką. Pirmieji lankytojai į Kalėdų senio namuko duris pasibeldė jau sekmadienį.
Apsilankę Kalėdų senio namelyje, mažieji palangiškiai ir kurorto svečiai gali ne tik susitikti su pačiu šeimininku bei jo pagalbininke Snieguole, bet ir parašyti laišką Kalėdų seniui, kuris vaiko akivaizdoje bus užantspauduotas, savo rankomis sukurti kalėdinį žibintą.
Mažieji lankytojai susitikimo su Kalėdų seniu metu taip pat kviečiami prisiminti geriausius per metus atliktus darbus, pažaisti, pasiklausyti Kalėdų senio pasakojimo apie tai, kas yra Kalėdos, su kokiais sunkumais Kalėdų senis susiduria, vežiodamas vaikams dovanas.
Kalėdų senio namelio (Birutės parko sargo namelis, Vytauto g. 19) durys lankytojams atviros kiekvieną savaitgalį iki pat Kalėdų. Šeštadieniais (gruodžio 10 ir 17 dienomis) svečiai čia priimami nuo 15 val. iki 18 val., sekmadieniais (gruodžio 11 ir 18 dienomis) – nuo 14 val. iki 16 val.
Vaikai taip pat laukiami ir Elfų mokyklėlėje, įsikūrusioje J. Basanavičiaus g. 29 („Senoji Hansa“). Iki šv. Kūčių elfai mažųjų laukia penktadieniais 16-18 val., šeštadieniais 11-14 val., sekmadieniais – 14-18 val., o gruodžio 23 d. elfai į svečius pasikvies ir Kalėdų senį bei vaikus priims 15-17 val.
Elfų mokyklėlėje mažieji, padedami elfų, išmoks dekoruoti meduolius, pinti kalėdinius vainikus, gražiai supakuoti dovanėles bei kitokių svarbių pasirengimo Kalėdoms smulkmenų.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius