Meras Šarūnas Vaitkus Seimo rinkimuose balsavo prieš pasveikindamas mokytojus su profesine diena

"Palangos tilto" informacija, 2020-10-05
Peržiūrėta
233
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus Seimo rinkimuose balsavo prieš pasveikindamas mokytojus su profesine diena

„Šiandien (spalio 5 – aut.) buvo labai aktyvi, o kartu ir labai maloni diena – kartu su vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu bei Savivaldybės tarybos komitetų pirmininkais Ilona Pociuviene, Mindaugu Skritulsku bei Saulium Sime Tarptautinės mokytojų dienos proga visų palangiškių vardu sveikinome mūsų mylimus ir gerbiamus pedagogus. Kadangi dėl koronaviruso grėsmės šiemet negalėjome visų pedagogų sukviesti į šventinį renginį, nutarėme aplankyti kiekvieną švietimo įstaigą (o jų iš viso net 16), kad galėtume pasveikinti, pabendrauti ir nuoširdžiai padėkoti mūsų pedagogams už labai svarbų ir atsakingą darbą. Ačiū, mielieji, už jūsų pastangas bei nuoširdų darbą su mūsų vaikais. Su švente jus!“ – tokį įrašą savo Facebook paskyroje paliko kurorto meras Šarūnas Vaitkus pirmadienio popietę.
Prieš pasveikindamas miesto pedagogus Š. Vaitkus atidavė savo balsą Seimo rinkimuose.
„Šiandien ryte, prieš pradedant sveikinti pedagogus, atlikau pilietinę pareigą,“ – savo Facebook paskyroje įrašą pirmadienio (spalio 5 d.) vakarą paliko miesto vadovas.
Sekmadienį, spalio 4-ąją, prieš pirmadienį prasidedant išankstiniam balsavimui rinkimuose į Seimą, jis paragino miestiečius aktyviai dalyvauti renkant naująjį Seimą. Ta proga miesto vadovas pasivaikščiojo ir pagrindine miesto promenada, J. Basanavičiaus gatve.
„Jau rytoj prasideda išankstinis balsavimas rinkimuose į naująjį Seimą, o lygiai po savaitės, ateinantį sekmadienį, spalio 11 – ąją, didžioji dauguma balsuotojų susitiksime prie balsadėžių. Raginu visus aktyviai dalyvauti rinkimuose ir balsuoti už tą kandidatą, kuris, Jūsų manymu, būtų tinkamiausias Seime solidžiai ir nuoširdžiai atstovauti Palangai bei mūsų visam regionui ateinančius ketverius metus. Labai prašau savo pasirinkimą pasverti pasitelkiant patirties, kompetencijos, patikimumo, reikalo išmanymo, darbštumo ir svarbiausia – meilės savo pajūrio kraštui, o ne savo asmeniui argumentus“, – pabrėžė jis.
Kurorto vadovas priminė, kad kiekvienai savivaldybei svarbu, kad Seime dirbtų žmonės, kurie išmano savivaldos specifiką bei problemas, ir rinkėjų prašė prie balsadėžių rinktis nepamirštant, jog „tai ne MIS, ne gražiausios šypsenos ar fotografijos „kaip aš myliu pajūrio kraštą“ konkursas“, o renkamas atstovas, kuris turi tapti svarus pagalbininkas vietos valdžioms.
„Lietuva – tai 60 savivaldybių, tarp kurių esame ir mes, Palanga bei Klaipėdos ir Kretingos rajonai. Mums nereikia Seime gražių formų, nereikia tokių atstovų, kurie neragavo darbo savivaldoje duonos ar tik spėjo sužinoti tokios duonos receptą. Mums nereikia tokių seimūnų, kurie apie žmonių problemas prisiminė ir aktyviau pradėjo reikštis tik startavus rinkimų kampanijai, kurie bando patikti ir įtikti Jums fotografiškomis šypsenomis, pažadais ir pasiūlymais, neturinčiais realaus pagrindo būti įvykdytais, kurie dar stokoja ne tik politinės, bet ir gyvenimiškosios patirties.
Dirbti Seime, padėti savivaldai įgauti dar didesnių savarankiškumo galimybių, tapti realiais pagalbininkais savo kraštui – tai didžiulis, išskirtinės kompetencijos kasdienis darbas. Tai nėra perkelti kelio ženklą į kitą vietą ar dėl gražios nuotraukos padėti močiutei nuskinti obuolius sode. Rinkimai į Seimą – tai ne MIS, ne gražiausios šypsenos ar fotografijos „kaip aš myliu pajūrio kraštą“ konkursas“, – pabrėžė Facebook įraše Š. Vaitkus.
Anot jo, dirbti Seime, padėti savivaldai įgauti dar didesnių savarankiškumo galimybių, tapti realiais pagalbininkais savo kraštui – tai didžiulis, išskirtinės kompetencijos kasdienis darbas.
„Tai nėra perkelti kelio ženklą į kitą vietą ar dėl gražios nuotraukos padėti močiutei nuskinti obuolius sode...Man kaip kurorto vadovui Seime reikalingas pagalbininkas, žmogus, su kuriuo nereikėtų konfrontuoti, kuris preciziškai išmanytų savivaldos specifiką ir darbą, būtų svarus ramstis sprendžiant savivaldos problemas,“ – dėstė Š. Vaitkus.
Anot Palangos mero, „galima kandidatus apibūdinančius duomenis pateikti taip: 90x60x90“ ( šie skaičiai dažnai naudojami norint apibūdinti grožio etaloną: krūtinės, liemens ir klubų apimtis – red.past.), tačiau, Š.Vaitkaus teigimu, Palangai ir visam pajūrio kraštui, kaip ir visai šaliai, yra labai svarbu kandidato patirtis savivaldos srityje ir politinio darbo išmanymas.
Vienmandatėje Mėguvos rinkimų apygardoje, kuriai priklauso Palanga ir dalis Klaipėdos bei Kretingos rajonų, kandidatuoja 12 politikų. Apygardoje balsavimas vyks 18 apylinkių.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienio rytą Palangos tiltą papuošė Lietuvos ir Baltarusijos istorinės vėliavos. Ta proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle Facebook paliko tokį įrašą: "Tai - solidarumo su mūsų kaimynais, kovojančiais už demokratiją, ženklas."


Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.


Tokio miesto Tarybos posėdžio, koks jis buvo šią savaitę, rugsėjo 26 d., Palanga seniai nematė. Pateikus klausimą dėl lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorės Ilonos Milkontės atleidimo ir merui Šarūnui Vaitkui su opozicijos Eugenijumi Simučiu nesutarus, kada – prieš balsavimą ar po jo – leisti jai pasisakyti (prieš tai, svarstant...


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Lietuvos kurorto asociacijos (LKA) prezidentu išrinktas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Jis pakeitė dvejus metus šias pareigas ėjusią Birštono vadovę Nijolę Dirginčienę. Asociacijos viceprezidentės pareigos patikėtos Trakų rajono merei Editai Rudelienei.


Pasveikino naująjį Palangos miesto garbės pilietį J. Brindzą

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 02 | Rubrika: Miestas

Palangos vadovai – meras Šarūnas Vaitkus bei vicemeras Saulius Simė – pirmadienį pasveikino naująjį Palangos miesto garbės pilietį Joną Brindzą bei įteikė jam kvietimą dalyvauti gruodžio 14 d. vyksiančioje Kurhauzo atidarymo šventėje. Šio renginio metu J. Brindzai bus įteiktos Palangos miesto garbės piliečio regalijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius