Palangos miesto garbės piliečiui Vladui Žulkui – Kultūros paveldo departamento medalis "Už nuopelnus Lietuvos kultūros paveldui”

Palangos tiltas, 2023-04-20
Peržiūrėta
1098
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto garbės piliečiui Vladui Žulkui – Kultūros paveldo departamento medalis "Už nuopelnus Lietuvos kultūros paveldui”

Palangos miesto garbės pilietis prof. habil. dr. Vladas Žulkus Kultūros paveldo departamento apdovanotas KPD medaliu "Už nuopelnus Lietuvos kultūros paveldui”. Šiuo garbingu apdovanojimu V. Žulkus įvertintas už ilgametį darbą kultūros paveldo srityje, povandeninės archeologijos mokyklos kūrimą Lietuvoje ir šalies atstovavimą tarptautinėse organizacijose.

Apdovanojimas įteiktas balandžio 18-ąją, minint Tarptautinę paminklų ir paminklinių vietovių apsaugos dieną, Klaipėdoje surengtame paminklosaugai skirtame seminare.

Seminaro metu KPD padėkos ženklais apdovanoti: Vida Kanapkienė – už ilgametį darbą muziejininkystės ir dvarų paveldo išsaugojimo srityje, naujam gyvenimui prikeltą Kretingos dvarą ir gyvenimiškas pamokas ugdant jaunąją kartą; Aldas Kliukas – už ilgametį ir profesionalų vadovavimą Vakarų Lietuvos regiono kultūros paveldo objektų restauravimo bendrovei UAB “Pamario restauratorius”, atgaivinusiai daugelį žinomų Klaipėdos krašto istorijos ir architektūros paveldo objektų; Denisas Nikitenka – už nuolatinį rūpestį Mažosios Lietuvos ir Klaipėdos krašto kultūros paveldu, visuomenines akcijas jų išsaugojimui ir pristatymą žiniasklaidoje; Rūtą Končiutė-Mačiulienė – už vietos bendruomenių telkimą Žemaitijos kultūros paveldo išsaugojimui ir nuoseklų paveldo sklaidos ir propagavimo darbą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius