Paneigimas dėl teiginių straipsnyje „Pagal testamentą – milijonierius, bet turto kratosi”

"Palangos tilto" redakcija, 2017-02-24
Peržiūrėta
1783
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

2016 m. gruodžio 16 d. laikraštyje „Palangos tiltas“ ( Nr. 94 (1528) ir laikraščio internetinėje svetainėje www.palangostiltas.lt 2016 m. gruodžio 15 d. (http://www.palangostiltas.lt/pagal+testamenta++milijonierius+bet+turto+kratosi,7,2,7358.html) buvo paskelbtas ir iki šiol skelbiamas žurnalisto Lino Jegelevičiaus straipsnis „Pagal testamentą – milijonierius, bet turto kratosi”.

Straipsnyje „Pagal testamentą – milijonierius, bet turto kratosi” skelbiama informacija:

1. „Svarbiausia, miestelio aktyvistas iki šiol nesumokėjo valstybei ne tik 10 procento mokesčio už paveldėtą turtą, bet ir nė cento žemės mokesčio. Dėl įstatymo spragų, valstybei buvo padarytas didelis nuostolis.”

2. „Vis tik VMI mokestį iš jo išieškos dabar.”

3. „Peršasi mintis, kad šventojiškis sąmoningai pasinaudojo įstatymo spragomis, nors pats jis tai neigia.”

4. „D.Jurevičiaus atveju, mokestis už beveik milijono eurų sklypą gali sudaryti arti 10 tūkstančių eurų, plius nesumokėtas žemės mokestis.”

5. „Vis tik prievolė valstybei D. Jurevičių pasivijo: jam gali tekti sumokėti ne tik žemės mokestį, bet ir delspinigius.”

neatitinka tikrovės, kadangi Domininkui Jurevičiui nėra atsiradusi jokia valstybės nustatyta piniginė prievolė, susijusi su publikacijoje minimo žemės sklypo paveldėjimu ar su žemės mokesčio mokėjimu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius