“Shodan” kovotojams – medaliai ir kelialapis į Europos čempionatą

Palangos tiltas, 2014-10-27
1853

J. Milašiūtė iškovojo kelialapį į Europos čempionatą.

Savaitgalį Vilniuje vyko karate kiokušin Lietuvos jaunučių žaidynių finalinis etapas. Tai buvo istorinis įvykis, kadangi pirmą kartą ši sporto šaka buvo įtraukta į Lietuvos jaunučių žaidynes tarp kitų Olimpinių sporto šakų. Varžybos buvo svarbios ir tuo, kad žaidynių nugalėtojai iškovojo paskutinius kelialapius į lapkričio 8-9d. Kaune vyksiantį Europos karate kyokušin jaunučių U-16 čempionatą.
Šiose varžybose puikiai sekėsi Palangos karate kiokušin mokyklos “Shodan” kovotojams. Visi šeši dalyviai tapo šių žaidynių prizininkais - iškovojo 1 aukso, 1 sidabro, ir 4 bronzos medalius. Efektyviausiai kovojo ir nugalėtoja tapo Jūratė Milašiūtė. Jūratė įveikė net tris savo varžoves ir tapo jaunučių žaidynių čempione bei iškovojo kelialapį į Europos čempionatą.
Iki aukso medalio nedaug trūko Ronaldui Rusiui, kovojusiam iki 65kg, kuris iki tol įveikė 3 savo varžovus bet finale praleido iš varžovo smūgį, už kurį buvo skirtas pergalingas taškas, tad Ronaldui teko pripažinti kauniečio pranašumą.
Bronzos medalius iškovojo Benedikta Abaravičiūtė, Aistė Jankauskaitė, Urtė Lisaitė, Adelė Arcimavičiūtė.
Karate kiokušin mokyklos “Shodan” treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugias puikiais auklėtinių rezultatais tokio aukšto lygio varžybose. Tikimasi, kad ši jaunoji karta netolimoje ateityje laimės pergales ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse varžybose bei Europos čempionatuose.