Teatrinė edukacija “Mechaninis stebuklas”

Palangos tiltas, 2023-06-20
Peržiūrėta
750
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Teatrinė edukacija “Mechaninis stebuklas”

Birželio 29 d., ketvirtadienį, 16 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į savo kiemelį, kur kartu su Klaipėdos lėlių teatro aktoriais jaunieji žiūrovai gliaudys ir išbandys mechanikos paslaptis.

Kiekvieną dieną mes susiduriame su mechanika ir jos dėka galime gyventi taip kaip gyvename bei kurti. Nuolatinis kūnų judėjimas ir jų pusiausvyros dėsniai įkvėpė Klaipėdos lėlių teatro kūrėjus kalbėti apie mechanikos, kaip fizikos šakos, kartais nepastebimas, tačiau neišsemiamas apraiškas. Unikalios žmogiškos savybės leidžia jas pastebėti, savitai atkurti, įprasminti taip sukuriant naujus stebuklus. Teatrinės edukacijos „Mechaninis stebuklas“ metu bus pristatyta, kaip mechanika mums padeda greičiau keliauti, lengviau pasiekti tikslus, įgyvendinti, rodos, neįmanomas misijas. Lėlių teatro principai suteiks galimybę susipažinti su šia iš pirmo žvilgsnio keblia temą visiems nuo 5 metų. Natūralios, minimalistinės priemonės žadins dalyvių vaizduotę, skatins nesėdėti sudėjus rankų, o pastebėti ir mechanikos dėka kurti savo stebuklus. 

 

Kūrybinė komanda: Aušra Bakanaitė, Renata Kutaitė – Raudonienė, Vytautas Kairys, Paulius Vendelis, Larion Dyakov. Premjera – 2022 m. kovo 21 d.

 

Edukacija skirta 5-11 metų vaikams.

Trukmė – 45 min.

Kaina – 2 eurai.

Edukacijos vieta – Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemas, Vytauto g. 23A, Palanga.

 

Būtina išankstinė registracija užpildant el. anketą https://forms.gle/BLzcx6az7uQu999W6 arba el. paštu: [email protected].

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius