Vilija Blinkevičiūtė: „Atėjo laikas keistis!”

Palangos tiltas, 2018-09-20
Peržiūrėta
553
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savivaldybėse iniciatyvos imasi drąsūs ir aktyvūs LSDP nariai. LSDP Palangos skyriaus kandidatė į Palangos miesto savivaldybėsmerus – skyriaus narių pasitikėjimą pelniusi Svetlana Grigorian.
Savivaldybėse iniciatyvos imasi drąsūs ir aktyvūs LSDP nariai. LSDP Palangos skyriaus kandidatė į Palangos miesto savivaldybėsmerus – skyriaus narių pasitikėjimą pelniusi Svetlana Grigorian.

Su Jumis sveikinasi atsinaujinanti Lietuvos socialdemokratų partija(LSDP).
Mes keičiamės! Grįžome prie kertinių socialdemokratijos vertybių: socialinio teisingumo, bendruomeniškumo, pagarbos žmogui. Šių pokyčių tikslas – tinkamai atlikti svarbiausią savo, socialdemokratų, pareigą – ginti silpnuosius ir garantuoti, kad augtų visa Lietuva.
Europos Parlamento Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto pirmininkė, LSDP pirmininko pavaduotoja Vilija Blinkevičiūtė teigia, jog žmonių pasitikėjimui atgauti reikia ne gražių pažadų, bet konkrečių darbų. Darbų ir miestuose, ir rajonuose.Darbų sau, savo šeimai – visiems gyventojams. Ir labai gerai, teigia V. Blinkevičiūtė, kad socialdemokratai pokyčius pradeda nuo savęs.

5 žingsnių LSDP pokyčio programa
Šiandien LSDP pristato konkretų planą: 5 žingsnių pokyčio programą, pagal kurią keisis patys, o vėliau kurs ir Lietuvą: drąsiai, sąžiningai, atsakingai ir atvirai.
Atsinaujinantys socialdemokratai,vadovaujami LSDP pirmininko GintautoPalucko, yra partija, kuri atstovauja ne verslą, o žmones. Tai partija, kuri kalba ne pinigų, o žmonių vardu. Mūsų pagrindinis tikslas – teisinga ir auganti visa Lietuva. Turime ir pamatuotus sprendimus, kaip tai pasieksime.
„Mūsų komandą sudaro 18 tūkstančiųLietuvos žmonių. Norime išgirsti kiekvieno nario nuomonę prieš priimdami svarbius sprendimus, todėlsiekiame dalintis idėjomis su bendraminčiais ir dirbti kartu.Šeima yra tarsi maža valstybė, kurioje itin svarbios vertybės. Vadovaudamiesi jomis, stengiamės išgirsti ir suprasti kiekvieną šalia esantį žmogų, kartu pamatyti neteisybę, pagelbėti silpniems bei pažeidžiamiems visuomenės nariams ir taip visiems kurti gražesnę ateitį, – mintimis apie partijos laukiančius pokyčius dalijasi V. Blinkevičiūtė. – Paskutinis ir svarbiausias atsinaujinimo etapas bus socialdemokratinės vizijos Lietuvai parengimas. Tai aiškus, konkretus mūsų darbų planas, kurio projektą visuomenei pristatysime rugsėjį. Šį planą tobulinsime, vyks susitikimai su gyventojais, lauksime pasiūlymų ir naujų idėjų. Prie gražios Lietuvos kūrimo turime prisidėti visi.“

Rajonuose – aktyvumas ir drąsa
Vis arčiau yra 2019 metų savivaldybių merų rinkimai. Anot europarlamentarės, šeimoje didžiausią įtaką vaikui daro tėvai, o savivaldybės gyvenimui bei jo klestėjimuilabai svarbus yrameras. Norint, kad visi, nuo šeimos iki valstybės, klestėtų, reikia išsirinkti tinkamiausią šeimininką.
„Džiugu, kad rajonuose iniciatyva atsiduria tų partiečių, kurie nori veikti, rankose.Šiemet LSDP Palangos skyrius kandidate į Palangos miesto merus vienbalsiai patvirtino skyriaus naręSvetlaną Grigorian. Jauna, tačiau ne vienerius metus politikoje dalyvaujanti moteris yra pasiryžusi dirbti Palangos miesto gyventojų labui. Socialdemokratų kandidatės įsitikinimu, Palangoje visi turi turėti vienodas galimybes.Palangoje ir Šventojoje gyvena labai daug garbių, profesinės patirties ir išminties turinčių žmonių, kuriuos labai svarbu pamatyti ir girdėti. Džiaugiuosi, kad Svetlana yra išsikėlusi uždavinį įsiklausyti į gyventojų nuomonę.Tikiu, kad jos „trijų idėjų Palangai ir trijų idėjų Šventajai“ iniciatyva, startuosianti jau šį rudenį, leis vietiniams pasijusti savo miesto šeimininkais ir į sprendimų priėmimo procesąįtrauks kuo daugiau žmonių.
Daug nekalbėdama, noriu pagirti Palangos socialdemokratus, taip pat visus Lietuvos socialdemokratų partijos narius, kurie nebijo keistis, keisti savo požiūrį į politiką ir į valdžios formavimą. Juk šiandien geriausią ateitį mums kuria jauni ir talentingi žmonės. Iš visos širdies prašau gyventojų per rinkimus priimti teisingą sprendimą”, – teigia V. Blinkevičiūtė.

Politinė reklama apmokėta iš LSDP einamosios banko sąskaitos. Užs. nr. 011.

Jūsų komentaras:

ar verslininkai ne žmonės? 2018-09-27 10:40 (IP: 86.100.63.99)
Ar yra pasaulyje koks nors verslas be žmonių? Pats savaime? Nesuprantama visiškai: „partija, kuri atstovauja ne verslą, o žmones.“

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius